Testni števec EURO 2024
Sodniki: | Knez Klemen (glavni sodnik), (1. pomoč), (2. pomoč) |
Delegat: | |
Št. gledalcev: | 30 |
Primorje Gaia Naturelle | |||
---|---|---|---|
Z |
Primorje Gaia Naturelle | 4 : 2 | ŽNK Mura Nona |
Z |
ŽNK Aluminij | 0 : 3 | Primorje Gaia Naturelle |
Z |
ŽNK Radlje | 0 : 4 | Primorje Gaia Naturelle |
P |
ŽNK Mura Nona | 2 : 1 | Primorje Gaia Naturelle |
Z |
Primorje Gaia Naturelle | 4 : 0 | ŽNK Aluminij |
ŽNK Radlje | |||
---|---|---|---|
N |
ŽNK Cerklje | 2 : 2 | ŽNK Radlje |
Z |
ŽNK Radlje | 2 : 0 | Krim |
P |
ŽNK Radlje | 0 : 4 | Primorje Gaia Naturelle |
Z |
ŽNK Radlje | 3 : 1 | ŽNK Cerklje |
N |
Krim | 1 : 1 | ŽNK Radlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 6 | 4 | 0 | 2 | 19 | ||
ŠD Radlje ob Dravi | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | ||
ŠD Radlje ob Dravi | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | ||
ŠD Radlje ob Dravi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 |
23/24 | 4.krog | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje, 19.05.2024, ob 11.00 | ŽNK Radlje | - | Primorje Gaia Naturelle | 0:4 | (0:1) |
23/24 | 1.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 05.05.2024, ob 11.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Radlje | 6:0 | (1:0) |
22/23 | 4.krog | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje, 24.05.2023, ob 17.00 | ŽNK Radlje | - | Primorje | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 1.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 07.05.2023, ob 14.00 | Primorje | - | ŠD Radlje ob Dravi | 4:2 | (1:1) |
21/22 | 13.krog | Renče, Igrišče Renče, 20.03.2022, ob 11.00 | Renče - Primorje | - | ŠD Radlje ob Dravi | 1:4 | (1:2) |
21/22 | 4.krog | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje, 12.09.2021, ob 11.00 | NŠ ŽNK Radlje | - | Primorje | 2:4 | (2:0) |
1. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | ŽNK Radomlje |
Žnk Posavje Kostak | 3 : 1 | ŽNK Žalec |
Primorje Gaia Naturelle | 6 : 0 | ŽNK Radlje |
ŽNK Aluminij | 1 : 3 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Mura Nona | 3 : 2 | Krim |
MB Tabor | 1 : 0 | ŽNK Mons Claudius Rogatec |
WFC Koper Obala | 2 : 1 | ŽNK Gažon Koinstal |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje Gaia Naturelle | 6 | 15 | |
2 | ŽNK Mura Nona | 6 | 13 | |
3 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 4 | 12 | |
4 | ŽNK Radomlje | 4 | 9 | |
5 | ŽNK Radlje | 6 | 8 | |
6 | Žnk Posavje Kostak | 3 | 6 | |
7 | ŽNK Mons Claudius Rogatec | 3 | 6 | |
8 | MB Tabor | 3 | 6 | |
9 | ŽNK Cerklje | 6 | 6 | |
10 | Krim | 6 | 4 | |
11 | ŽNK Aluminij | 6 | 4 | |
12 | ŽNK Gažon Koinstal | 4 | 3 | |
13 | WFC Koper Obala | 4 | 3 | |
14 | Šentjernej | 4 | 3 | |
15 | ŽNK Žalec | 3 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ela Velišček | 9 |
2. | Pia Zupančič | 7 |
3. | Ivana Filipčič | 6 |
Lana Šernek | 6 | |
5. | Neja Selan | 5 |
6. | Ela Abram | 4 |
Maša Šegatin | 4 | |
Lorena Patrčević | 4 | |
9. | Pia Lozinšek | 3 |
Gaja Pintar | 3 | |
Alja Horvat | 3 | |
Lea Pančur | 3 | |
Sara Vegelj | 3 | |
Kiara Košir | 3 | |
Ema Malgaj | 3 | |
Julija Murovec | 3 | |
17. | Ota Stipančevič | 2 |
Vita Kolar | 2 | |
Kaja Vrunč | 2 | |
Sofija Krstić | 2 |