Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Primorje eMundia | |||
---|---|---|---|
N |
Vitanest Bilje | 1 : 1 | Primorje eMundia |
P |
Primorje eMundia | 2 : 4 | Šenčur |
P |
Roltek Dob | 5 : 3 | Primorje eMundia |
N |
Primorje eMundia | 1 : 1 | Interblock |
N |
Labys Mengo 28 | 1 : 1 | Primorje eMundia |
Arne Tabor 69 | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 2 : 0 | Arne Tabor 69 |
Z |
Arne Tabor 69 | 2 : 1 | Šobec Lesce |
P |
Tabor Klančar Žerjavi | 5 : 0 | Arne Tabor 69 |
Z |
Arne Tabor 69 | 2 : 1 | Vitanest Bilje |
P |
Roltek Dob | 2 : 1 | Arne Tabor 69 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 7 | 5 | 0 | 2 | 18 | ||
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 7 | 2 | 0 | 5 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | ||
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | ||
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 |
21/22 | 14.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 27.03.2022, ob 16.00 | Primorje | - | ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 3:1 | (1:1) |
21/22 | 3.krog | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 29.09.2021, ob 17.00 | Arne Tabor 69 | - | Primorje | 1:2 | (0:1) |
20/21 | 5.krog | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 25.04.2021, ob 17.00 | Arne Tabor 69 | - | Primorje | 0:4 | (0:1) |
19/20 | 8.krog | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 29.09.2019, ob 16.00 | Arne Tabor 69 | - | Primorje | 3:1 | (2:1) |
18/19 | 26.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 19.05.2019, ob 17.00 | ND Primorje | - | ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 5:2 | (0:0) |
18/19 | 12.krog | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 02.12.2018, ob 13.00 | Arne Tabor 69 | - | Primorje | 3:2 | (0:2) |
18/19 | 3.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 02.09.2018, ob 13.00 | ND Primorje | - | ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 1:0 | (0:0) |
16. krog | ||
---|---|---|
Elta Izola | : | Labys Mengo 28 |
Šenčur | : | Vitanest Bilje |
ATET Dren Vrhnika | : | Roltek Dob |
Primorje eMundia | : | Arne Tabor 69 |
Krka | : | Šobec Lesce |
Interblock | : | Tabor Klančar Žerjavi |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Roltek Dob | 11 | 26 | |
2 | Krka | 11 | 24 | |
3 | Šenčur | 11 | 22 | |
4 | Tabor Klančar Žerjavi | 11 | 22 | |
5 | Primorje eMundia | 11 | 19 | |
6 | Interblock | 11 | 19 | |
7 | Šobec Lesce | 11 | 18 | |
8 | Arne Tabor 69 | 11 | 13 | |
9 | Vitanest Bilje | 11 | 10 | |
10 | ATET Dren Vrhnika | 11 | 6 | |
11 | Elta Izola | 11 | 4 | |
12 | Labys Mengo 28 | 11 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Domen Žur | 10 |
2. | Nik Bavec | 7 |
Andrew Agnoletti | 7 | |
4. | Aljaž Pirc | 6 |
5. | Miha Kolenc | 5 |
Grega Rihtar | 5 | |
Gregor Piškur | 5 | |
Klemen Justin | 5 | |
Okobe Georges Diohore | 5 | |
10. | Karlo Jolić | 4 |
Milan Lapčević | 4 | |
Miha Kopatin | 4 | |
Dejan Đuričin | 4 | |
Jošt Pišek | 4 | |
Mateo Klarić | 4 | |
David Ciperle | 4 | |
Maks Fister | 4 | |
Lovrenc Mulej | 4 | |
19. | Leon Rep | 3 |
Val Kmetič | 3 |