7. krog |  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana |  14.10.2020 ob 16.00

Tabor Klančar Žerjavi

3 : 0

ATET Dren Vrhnika


Sodniki: Kristofer Franca (glavni sodnik), Bole Žan Luka (1. pomoč), Šprager Maj (2. pomoč)
Delegat: Stepančič Zdenko
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Tabor Klančar Žerjavi
Z
Elta Izola 0 : 2 Tabor Klančar Žerjavi
Z
Tabor Klančar Žerjavi 3 : 0 ATET Dren Vrhnika
Z
Šenčur 1 : 3 Tabor Klančar Žerjavi
N
Tabor Klančar Žerjavi 1 : 1 Interblock
N
Krka 2 : 2 Tabor Klančar Žerjavi
ATET Dren Vrhnika
P
ATET Dren Vrhnika 1 : 4 Šobec Lesce
P
Tabor Klančar Žerjavi 3 : 0 ATET Dren Vrhnika
Z
ATET Dren Vrhnika 2 : 1 Labys Mengo 28
Z
Arne Tabor 69 0 : 3 ATET Dren Vrhnika
P
ATET Dren Vrhnika 0 : 3 Elta Izola


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 3 2 1 0 5
NK Dren Vrhnika 3 0 1 2 0
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 2 1 1 0 3
NK Dren Vrhnika 2 0 1 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 1 1 0 0 2
NK Dren Vrhnika 1 0 0 1 0



Vse medsebojne tekme

20/21  7.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 14.10.2020, ob 16.00  Tabor Klančar - ATET Dren Vrhnika 3:0  (2:0) 
19/20  14.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 10.11.2019, ob 14.00  Tabor Sežana - Dren Vrhnika 0:0  (0:0) 
19/20  5.krog  Vrhnika, Športni park Vrhnika, 07.09.2019, ob 13.00  Dren Vrhnika - Tabor Sežana 0:2  (0:0) 

7. krog
Krka  :  Interblock
Roltek Dob 2 : 1 Arne Tabor 69
Vitanest Bilje 5 : 0 Elta Izola
Labys Mengo 28  :  Primorje eMundia
Šobec Lesce  :  Šenčur
Tabor Klančar Žerjavi 3 : 0 ATET Dren Vrhnika

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0

STRELCI
1. Domen Žur 6
Nik Bavec 6
Andrew Agnoletti 6
4. Dejan Đuričin 4
Miha Kolenc 4
6. Aljaž Pirc 3
Gregor Piškur 3
Lovrenc Mulej 3
Miha Kopatin 3
10. Rene Širok 2
Thomas Breganti 2
Okobe Georges Diohore 2
Leon Rep 2
Bor Cerlini 2
Jakob Rems 2
Maks Pogačar 2
Val Kmetič 2
Tilen Ipavec 2
Oskar Oderlap 2
Jan Cerar 2

DELI NA