6. krog |  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT |  04.10.2020 ob 13.00

Primorje eMundia

2 : 2

Krka


Sodniki: Kodrič Aleks (glavni sodnik), Abram Tine (1. pomoč), Bizjak Žiga (2. pomoč)
Delegat: Jelen Nejc
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Primorje eMundia
N
Primorje eMundia 2 : 2 Krka
Z
Primorje eMundia 3 : 0 Šobec Lesce
Z
Elta Izola 0 : 3 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 3 : 1 Tabor Klančar Žerjavi
Z
ATET Dren Vrhnika 1 : 3 Primorje eMundia
Krka
N
Primorje eMundia 2 : 2 Krka
P
Šobec Lesce 2 : 1 Krka
N
Krka 2 : 2 Tabor Klančar Žerjavi
Z
Vitanest Bilje 0 : 6 Krka
N
Krka 1 : 1 Roltek Dob


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 5 1 2 2 6
Krka 5 2 2 1 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 3 1 1 1 4
Krka 3 1 1 1 5
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 2 0 1 1 2
Krka 2 1 1 0 3



Vse medsebojne tekme

20/21  6.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 04.10.2020, ob 13.00  Primorje eMundia - Krka 2:2  (1:0) 
19/20  9.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 06.10.2019, ob 16.00  ND Primorje - NK Krka 0:3  (0:1) 
18/19  25.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 11.05.2019, ob 13.00  Krka - ND Primorje 2:1  (0:0) 
18/19  17.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 17.03.2019, ob 13.00  ND Primorje - Krka 2:0  (2:0) 
18/19  8.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 30.09.2018, ob 11.00  Krka - ND Primorje 1:1  (0:0) 

6. krog
Interblock  :  Šobec Lesce
Primorje eMundia 2 : 2 Krka
Šenčur 1 : 3 Tabor Klančar Žerjavi
Elta Izola 0 : 1 Roltek Dob
Arne Tabor 69 3 : 0 Labys Mengo 28
ATET Dren Vrhnika  :  Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0

STRELCI
1. Domen Žur 6
Nik Bavec 6
Andrew Agnoletti 6
4. Dejan Đuričin 4
Miha Kolenc 4
6. Aljaž Pirc 3
Gregor Piškur 3
Lovrenc Mulej 3
Miha Kopatin 3
10. Rene Širok 2
Thomas Breganti 2
Okobe Georges Diohore 2
Leon Rep 2
Bor Cerlini 2
Jakob Rems 2
Maks Pogačar 2
Val Kmetič 2
Tilen Ipavec 2
Oskar Oderlap 2
Jan Cerar 2

DELI NA