Sodniki: | Andrejka Jure (glavni sodnik), Pirman Tomaž (1. pomoč), Keserović Semir (2. pomoč) |
Delegat: | Jelen Nejc |
Št. gledalcev: | 1 |
Roltek Dob | |||
---|---|---|---|
N |
Tabor Klančar Žerjavi | 3 : 3 | Roltek Dob |
Z |
Roltek Dob | 4 : 2 | Vitanest Bilje |
Z |
Roltek Dob | 5 : 3 | Primorje eMundia |
Z |
Labys Mengo 28 | 0 : 4 | Roltek Dob |
Z |
Roltek Dob | 2 : 1 | Arne Tabor 69 |
ATET Dren Vrhnika | |||
---|---|---|---|
P |
Šenčur | 1 : 0 | ATET Dren Vrhnika |
P |
ATET Dren Vrhnika | 1 : 2 | Interblock |
P |
Krka | 5 : 0 | ATET Dren Vrhnika |
P |
ATET Dren Vrhnika | 1 : 4 | Šobec Lesce |
P |
Tabor Klančar Žerjavi | 3 : 0 | ATET Dren Vrhnika |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Roltek Dob | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | ||
NK Vrhnika | 10 | 3 | 2 | 5 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Roltek Dob | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | ||
NK Vrhnika | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Roltek Dob | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | ||
NK Vrhnika | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 |
23/24 | 25.krog | Vrhnika, Športni park Vrhnika, 05.05.2024, ob 17.30 | Vrhnika | - | Roltek Dob | 3:0 | (1:0) |
23/24 | 13.krog | Dob, Športni park Dob, 08.11.2023, ob 14.30 | Roltek Dob | - | NK Vrhnika | 2:0 | (2:0) |
23/24 | 4.krog | Vrhnika, Športni park Vrhnika, 06.09.2023, ob 17.30 | Vrhnika | - | Roltek Dob | 2:1 | (1:1) |
22/23 | 23.krog | Dob, Športni park Dob, 22.04.2023, ob 14.45 | Roltek Dob | - | NK Vrhnika | 2:3 | (2:1) |
22/23 | 18.krog | Dob, Športni park Dob, 18.03.2023, ob 13.15 | Roltek Dob | - | NK Vrhnika | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 9.krog | Vrhnika, Športni park Vrhnika, 02.10.2022, ob 16.15 | Dren Vrhnika | - | Roltek Dob | 0:1 | (0:1) |
21/22 | 21.krog | Dob, Športni park Dob, 15.05.2022, ob 17.00 | Roltek Dob | - | NK Vrhnika | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 10.krog | Vrhnika, Športni park Vrhnika, 24.10.2021, ob 13.00 | Dren Vrhnika | - | Roltek Dob | 0:3 | (0:1) |
20/21 | 5.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 24.04.2021, ob 17.00 | Roltek Dob | - | NK Vrhnika | 4:0 | (0:0) |
19/20 | 8.krog | Dob, Športni park Dob, 28.09.2019, ob 13.00 | Roltek Dob | - | NK Vrhnika | 5:1 | (2:1) |
5. krog | ||
---|---|---|
Tabor Klančar Žerjavi | 1 : 1 | Interblock |
Šobec Lesce | 2 : 1 | Krka |
Roltek Dob | 4 : 0 | ATET Dren Vrhnika |
Vitanest Bilje | 0 : 2 | Šenčur |
Labys Mengo 28 | 0 : 0 | Elta Izola |
Arne Tabor 69 | 0 : 4 | Primorje eMundia |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Roltek Dob | 11 | 26 | |
2 | Krka | 11 | 24 | |
3 | Šenčur | 11 | 22 | |
4 | Tabor Klančar Žerjavi | 11 | 22 | |
5 | Primorje eMundia | 11 | 19 | |
6 | Interblock | 11 | 19 | |
7 | Šobec Lesce | 11 | 18 | |
8 | Arne Tabor 69 | 11 | 13 | |
9 | Vitanest Bilje | 11 | 10 | |
10 | ATET Dren Vrhnika | 11 | 6 | |
11 | Elta Izola | 11 | 4 | |
12 | Labys Mengo 28 | 11 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Domen Žur | 10 |
2. | Nik Bavec | 7 |
Andrew Agnoletti | 7 | |
4. | Aljaž Pirc | 6 |
5. | Miha Kolenc | 5 |
Grega Rihtar | 5 | |
Gregor Piškur | 5 | |
Klemen Justin | 5 | |
Okobe Georges Diohore | 5 | |
10. | Karlo Jolić | 4 |
Milan Lapčević | 4 | |
Miha Kopatin | 4 | |
Dejan Đuričin | 4 | |
Jošt Pišek | 4 | |
Mateo Klarić | 4 | |
David Ciperle | 4 | |
Maks Fister | 4 | |
Lovrenc Mulej | 4 | |
19. | Leon Rep | 3 |
Val Kmetič | 3 |