Sodniki: | Petek Jernej , Milošič Iztok |
Delegat: | Damiš Stanislav |
Št. gledalcev: | 150 |
KMN Bronx Škofije | |||
---|---|---|---|
P |
KMN Bronx Škofije | 2 : 3 | KMN Meteorplast Šic Bar |
Z |
KMN Sevnica | 2 : 4 | KMN Bronx Škofije |
P |
KMN Bronx Škofije | 1 : 6 | KMN Oplast Kobarid |
P |
THE Nutrition Extrem | 2 : 0 | KMN Bronx Škofije |
Z |
Futsal klub Dobrepolje | 3 : 4 | KMN Bronx Škofije |
Siliko Vrhnika | |||
---|---|---|---|
N |
Siliko Vrhnika | 3 : 3 | Futsal klub Dobovec |
P |
KMN Meteorplast Šic Bar | 4 : 1 | Siliko Vrhnika |
Z |
Siliko Vrhnika | 4 : 2 | KMN Sevnica |
P |
KMN Oplast Kobarid | 6 : 3 | Siliko Vrhnika |
Z |
Siliko Vrhnika | 5 : 2 | THE Nutrition Extrem |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KMN Bronx Škofije | 20 | 6 | 4 | 10 | 67 | ||
FK Siliko | 20 | 10 | 4 | 6 | 82 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
KMN Bronx Škofije | 10 | 3 | 1 | 6 | 27 | ||
FK Siliko | 10 | 6 | 1 | 3 | 38 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
KMN Bronx Škofije | 10 | 3 | 3 | 4 | 40 | ||
FK Siliko | 10 | 4 | 3 | 3 | 44 |
23/24 | 16.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 09.02.2024, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | Siliko Vrhnika | 1:3 | (0:2) |
23/24 | 9.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 01.12.2023, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | KMN Bronx Škofije | 10:1 | (5:0) |
23/24 | 2.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 13.10.2023, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 0:5 | (0:3) |
22/23 | 17.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 27.01.2023, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | KMN Bronx Škofije | 6:3 | (4:1) |
22/23 | 9.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 18.11.2022, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | KMN Bronx Škofije | 5:2 | (1:1) |
22/23 | 2.krog | Koper, Športna dvorana Bonifika, 16.09.2022, ob 20.45 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 3:3 | (1:1) |
21/22 | 16.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 11.03.2022, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | KMN Bronx Škofije | 3:5 | (1:0) |
21/22 | 7.krog | Koper, Športna dvorana Bonifika, 22.10.2021, ob 20.45 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 2:5 | (2:2) |
20/21 | 28.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 04.06.2021, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 3:4 | (1:0) |
20/21 | 27.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 28.05.2021, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | KMN Bronx Škofije | 2:2 | (2:1) |
20/21 | 11.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 11.12.2020, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 2:6 | (2:2) |
20/21 | 2.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 11.09.2020, ob 20.30 | FK Siliko | - | KMN Bronx Škofije | 4:4 | (2:3) |
19/20 | 16.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 14.02.2020, ob 20.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 1:5 | (0:4) |
19/20 | 7.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 08.11.2019, ob 20.30 | Siliko | - | KMN Bronx Škofije | 4:2 | (1:1) |
18/19 | 10.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 07.12.2018, ob 20.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 6:1 | (3:0) |
18/19 | 1.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 28.09.2018, ob 20.30 | FK Siliko | - | KMN Bronx Škofije | 2:2 | (2:0) |
17/18 | 17.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 23.02.2018, ob 20.00 | Siliko Rem Power | - | KMN Bronx Škofije | 3:8 | (1:3) |
17/18 | 8.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 27.10.2017, ob 20.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 4:3 | (1:1) |
16/17 | 18.krog | Vrhnika, ŠD Antona Slomška, 10.03.2017, ob 20.00 | FK Zavas Siliko | - | KMN Bronx Škofije | 5:11 | (2:5) |
16/17 | 9.krog | Spodnje Škofije, ŠD Burja, 09.12.2016, ob 20.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 5:3 | (2:3) |
2. krog | ||
---|---|---|
KMN Sevnica | 2 : 2 | THE Nutrition Extrem |
KMN Oplast Kobarid | 1 : 4 | Futsal klub Dobovec |
KMN Bronx Škofije | 0 : 5 | Siliko Vrhnika |
KMN Meteorplast Šic Bar | 9 : 1 | Futsal klub Dobrepolje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Futsal klub Dobovec | 21 | 52 | |
2 | Siliko Vrhnika | 21 | 50 | |
3 | KMN Meteorplast Šic Bar | 21 | 37 | |
4 | KMN Oplast Kobarid | 21 | 25 | |
5 | KMN Sevnica | 21 | 22 | |
6 | THE Nutrition Extrem | 21 | 22 | |
7 | KMN Bronx Škofije | 21 | 16 | |
8 | Futsal klub Dobrepolje | 21 | 16 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Patrik Pasariček | 26 |
2. | Nikola Jandrić | 18 |
3. | Adrijan Trstenjak | 17 |
4. | Uroš Đurič | 16 |
Anej Kmetič | 16 | |
Ante Matan | 16 | |
7. | Denis Kneževič | 14 |
Alen Ruis | 14 | |
9. | Žiga Čeh | 12 |
Sebastijan Drobne | 12 | |
11. | Uroš Martič | 11 |
Klemen Duščak | 11 | |
Alan Muratagić | 11 | |
Marko Mohorič | 11 | |
Aleksander Stanić | 11 | |
16. | Niko Cesarec | 10 |
Rok Šnofl | 10 | |
18. | Nejc Kovačič | 9 |
Luka Čop | 9 | |
Tomaž Pustotnik | 9 |