Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
KMN Sevnica 0 : 2 ŠD Mlinše
Petek, 4.september 2020 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FC Hiša daril Ptuj 4 : 3 Siliko Vrhnika
Petek, 4.september 2020 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Oplast Kobarid 1 : 5 Futsal klub Dobovec
Petek, 4.september 2020 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Litija 6 : 1 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 4.september 2020 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Bronx Škofije 3 : 2 KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 4.september 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
2. krog
Futsal klub Dobovec 6 : 1 FC Litija
Petek, 11.september 2020 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Sevnica 4 : 8 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 11.september 2020 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Tomaž ŠIC BAR 2 : 6 KMN Oplast Kobarid
Petek, 11.september 2020 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Siliko Vrhnika 4 : 4 KMN Bronx Škofije
Petek, 11.september 2020 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
ŠD Mlinše 5 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 11.september 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
3. krog
KMN Oplast Kobarid 1 : 1 Siliko Vrhnika
Petek, 25.september 2020 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Hiša daril Ptuj 4 : 1 ŠD Mlinše
Petek, 25.september 2020 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Bronx Škofije 4 : 7 KMN Sevnica
Petek, 25.september 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FC Litija 6 : 0 KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 25.september 2020 | Litija, Športna dvorana Litija
Futsal klub Dobovec 12 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 25.september 2020 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
4. krog
KMN Sevnica 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
Petek, 2.oktober 2020 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FC Hiša daril Ptuj 8 : 4 KMN Bronx Škofije
Petek, 2.oktober 2020 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
ŠD Mlinše 2 : 12 Futsal klub Dobovec
Petek, 2.oktober 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Tomaž ŠIC BAR 9 : 0 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 2.oktober 2020 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Siliko Vrhnika 7 : 1 FC Litija
Petek, 2.oktober 2020 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
5. krog
KMN Oplast Kobarid 2 : 4 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 9.oktober 2020 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Litija 5 : 3 KMN Sevnica
Petek, 9.oktober 2020 | Litija, Športna dvorana Litija
Futsal klub Dobrepolje 1 : 3 Siliko Vrhnika
Petek, 9.oktober 2020 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Futsal klub Dobovec 10 : 0 KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 9.oktober 2020 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Bronx Škofije 4 : 4 ŠD Mlinše
Petek, 9.oktober 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
6. krog
KMN Bronx Škofije KMN Oplast Kobarid
| Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
KMN Sevnica 5 : 1 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 16.oktober 2020 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FC Hiša daril Ptuj 4 : 1 FC Litija
Petek, 16.oktober 2020 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
ŠD Mlinše 3 : 3 KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 16.oktober 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Siliko Vrhnika 2 : 6 Futsal klub Dobovec
Petek, 16.oktober 2020 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
7. krog
KMN Oplast Kobarid ŠD Mlinše
| Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Litija KMN Bronx Škofije
| Litija, Športna dvorana Litija
Futsal klub Dobrepolje FC Hiša daril Ptuj
| Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Futsal klub Dobovec KMN Sevnica
| Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Tomaž ŠIC BAR Siliko Vrhnika
| Ljutomer, ŠIC Ljutomer
8. krog
ŠD Mlinše Siliko Vrhnika
| Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Sevnica KMN Tomaž ŠIC BAR
| Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FC Hiša daril Ptuj Futsal klub Dobovec
| Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Bronx Škofije Futsal klub Dobrepolje
| Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
KMN Oplast Kobarid FC Litija
| Kobarid, Športna dvorana Kobarid
9. krog
FC Litija 20:00 ŠD Mlinše
Petek, 13.november 2020 | Litija, Športna dvorana Litija
Futsal klub Dobrepolje 20:00 KMN Oplast Kobarid
Petek, 13.november 2020 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Futsal klub Dobovec 20:00 KMN Bronx Škofije
Petek, 13.november 2020 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Tomaž ŠIC BAR 20:30 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 13.november 2020 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Siliko Vrhnika 20:30 KMN Sevnica
Petek, 13.november 2020 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
10. krog
Futsal klub Dobovec 20:00 KMN Oplast Kobarid
Petek, 20.november 2020 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
Futsal klub Dobrepolje 20:00 FC Litija
Petek, 20.november 2020 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
ŠD Mlinše 20:30 KMN Sevnica
Petek, 20.november 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Siliko Vrhnika 20:30 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 20.november 2020 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Tomaž ŠIC BAR 20:30 KMN Bronx Škofije
Petek, 20.november 2020 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
11. krog
Futsal klub Dobrepolje 20:00 ŠD Mlinše
Petek, 27.november 2020 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
FC Litija 20:00 Futsal klub Dobovec
Petek, 27.november 2020 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Oplast Kobarid 20:00 KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 27.november 2020 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Hiša daril Ptuj 20:00 KMN Sevnica
Petek, 27.november 2020 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Bronx Škofije 20:30 Siliko Vrhnika
Petek, 27.november 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
12. krog
Futsal klub Dobrepolje TBD Futsal klub Dobovec
Petek, 11.december 2020 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Sevnica 20:00 KMN Bronx Škofije
Petek, 11.december 2020 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Siliko Vrhnika 20:30 KMN Oplast Kobarid
Petek, 11.december 2020 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Tomaž ŠIC BAR 20:30 FC Litija
Petek, 11.december 2020 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
ŠD Mlinše 20:30 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 11.december 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
13. krog
Futsal klub Dobovec TBD ŠD Mlinše
Petek, 15.januar 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
Futsal klub Dobrepolje TBD KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 15.januar 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Dobrepolje
FC Litija TBD Siliko Vrhnika
Petek, 15.januar 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Oplast Kobarid TBD KMN Sevnica
Petek, 15.januar 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Bronx Škofije TBD FC Hiša daril Ptuj
Petek, 15.januar 2021 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
14. krog
ŠD Mlinše TBD KMN Bronx Škofije
Petek, 22.januar 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
FC Hiša daril Ptuj TBD KMN Oplast Kobarid
Petek, 22.januar 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Sevnica TBD FC Litija
Petek, 22.januar 2021 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Siliko Vrhnika TBD Futsal klub Dobrepolje
Petek, 22.januar 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Tomaž ŠIC BAR TBD Futsal klub Dobovec
Petek, 22.januar 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
15. krog
KMN Tomaž ŠIC BAR TBD ŠD Mlinše
Petek, 5.februar 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Futsal klub Dobovec TBD Siliko Vrhnika
Petek, 5.februar 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
Futsal klub Dobrepolje TBD KMN Sevnica
Petek, 5.februar 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Dobrepolje
FC Litija TBD FC Hiša daril Ptuj
Petek, 5.februar 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Oplast Kobarid TBD KMN Bronx Škofije
Petek, 5.februar 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
16. krog
ŠD Mlinše TBD KMN Oplast Kobarid
Petek, 19.februar 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Bronx Škofije TBD FC Litija
Petek, 19.februar 2021 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FC Hiša daril Ptuj TBD Futsal klub Dobrepolje
Petek, 19.februar 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Sevnica TBD Futsal klub Dobovec
Petek, 19.februar 2021 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Siliko Vrhnika TBD KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 19.februar 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
17. krog
Siliko Vrhnika TBD ŠD Mlinše
Petek, 26.februar 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Tomaž ŠIC BAR TBD KMN Sevnica
Petek, 26.februar 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Futsal klub Dobovec TBD FC Hiša daril Ptuj
Petek, 26.februar 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
Futsal klub Dobrepolje TBD KMN Bronx Škofije
Petek, 26.februar 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Dobrepolje
FC Litija TBD KMN Oplast Kobarid
Petek, 26.februar 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
18. krog
ŠD Mlinše TBD FC Litija
Petek, 12.marec 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Oplast Kobarid TBD Futsal klub Dobrepolje
Petek, 12.marec 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Bronx Škofije TBD Futsal klub Dobovec
Petek, 12.marec 2021 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FC Hiša daril Ptuj TBD KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 12.marec 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Sevnica TBD Siliko Vrhnika
Petek, 12.marec 2021 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica



DELI NA