Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
KMN Oplast Kobarid 2 : 1 KMN Sevnica
Petek, 28.september 2018 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Litija 9 : 3 FC Ivančna Gorica
Petek, 28.september 2018 | Litija, Športna dvorana Litija
Benedikt avtodeli Džauš 1 : 11 FutureNet Maribor
Petek, 28.september 2018 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
FK Siliko 2 : 2 KMN Bronx Škofije
Petek, 28.september 2018 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
FK Dobovec 6 : 0 FSK Stripy
Petek, 28.september 2018 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
2. krog
FC Ivančna Gorica 2 : 4 Siliko Mkeršmanc
Petek, 5.oktober 2018 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
KMN Sevnica 1 : 3 FutureNet Maribor
Petek, 5.oktober 2018 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Bronx Škofije 6 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
Petek, 5.oktober 2018 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FSK Stripy 1 : 2 FC Litija
Petek, 5.oktober 2018 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
KMN Oplast Kobarid 1 : 4 Dobovec Pivovarna Kozel
Torek, 16.oktober 2018 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
3. krog
FC Litija 4 : 1 KMN Oplast Kobarid
Petek, 12.oktober 2018 | Litija, Športna dvorana Litija
Benedikt avtodeli Džauš 5 : 7 FC Ivančna Gorica
Petek, 12.oktober 2018 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
FutureNet Maribor 4 : 2 KMN Bronx Škofije
Petek, 12.oktober 2018 | Maribor, Športna dvorana Lukna Maribor
Siliko Mkeršmanc 3 : 3 FSK Stripy
Petek, 12.oktober 2018 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 1 KMN Sevnica
Petek, 12.oktober 2018 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
4. krog
KMN Sevnica 2 : 2 KMN Bronx Škofije
Petek, 19.oktober 2018 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Oplast Kobarid 1 : 6 Siliko Mkeršmanc
Petek, 19.oktober 2018 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Ivančna Gorica 1 : 8 FutureNet Maribor
Petek, 19.oktober 2018 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
FSK Stripy 5 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
Petek, 19.oktober 2018 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FC Litija
Petek, 19.oktober 2018 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
5. krog
FC Litija 4 : 2 KMN Sevnica
Petek, 26.oktober 2018 | Litija, Športna dvorana Litija
Benedikt avtodeli Džauš 1 : 1 KMN Oplast Kobarid
Petek, 26.oktober 2018 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
FutureNet Maribor 3 : 1 FSK Stripy
Petek, 26.oktober 2018 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
KMN Bronx Škofije 7 : 3 FC Ivančna Gorica
Petek, 26.oktober 2018 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Siliko Mkeršmanc 1 : 2 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 26.oktober 2018 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
6. krog
FC Litija 5 : 2 Siliko Mkeršmanc
Petek, 2.november 2018 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Oplast Kobarid 3 : 3 FutureNet Maribor
Petek, 2.november 2018 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Ivančna Gorica 3 : 3 KMN Sevnica
Petek, 2.november 2018 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
FSK Stripy 8 : 5 KMN Bronx Škofije
Petek, 2.november 2018 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
Dobovec Pivovarna Kozel 12 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
Petek, 2.november 2018 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
7. krog
FutureNet Maribor 5 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 9.november 2018 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
KMN Bronx Škofije 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
Petek, 9.november 2018 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FC Ivančna Gorica 2 : 4 FSK Stripy
Petek, 9.november 2018 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
Siliko Mkeršmanc 5 : 0 KMN Sevnica
Petek, 9.november 2018 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
Benedikt avtodeli Džauš 6 : 8 FC Litija
Ponedeljek, 12.november 2018 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
8. krog
KMN Sevnica 3 : 2 FSK Stripy
Petek, 23.november 2018 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Oplast Kobarid 2 : 0 FC Ivančna Gorica
Petek, 23.november 2018 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Litija 2 : 4 FutureNet Maribor
Petek, 23.november 2018 | Litija, Športna dvorana Litija
Siliko Mkeršmanc 8 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
Petek, 23.november 2018 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
Dobovec Pivovarna Kozel 11 : 2 KMN Bronx Škofije
Petek, 23.november 2018 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
9. krog
Benedikt avtodeli Džauš 1 : 6 KMN Sevnica
Petek, 30.november 2018 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
FutureNet Maribor 5 : 4 Siliko Mkeršmanc
Petek, 30.november 2018 | Maribor, Športna dvorana Lukna Maribor
KMN Bronx Škofije 1 : 5 FC Litija
Petek, 30.november 2018 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FC Ivančna Gorica 1 : 13 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 30.november 2018 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
FSK Stripy 6 : 4 KMN Oplast Kobarid
Sobota, 1.december 2018 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
10. krog
KMN Sevnica 1 : 1 KMN Oplast Kobarid
Petek, 7.december 2018 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FutureNet Maribor 9 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
Petek, 7.december 2018 | Maribor, Športna dvorana Lukna Maribor
FSK Stripy 2 : 6 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 7.december 2018 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
FC Ivančna Gorica 2 : 6 FC Litija
Petek, 7.december 2018 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
KMN Bronx Škofije 6 : 1 Siliko Mkeršmanc
Petek, 7.december 2018 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
11. krog
FC Litija 5 : 0 FSK Stripy
Petek, 21.december 2018 | Litija, Športna dvorana Litija
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 0 KMN Oplast Kobarid
Petek, 21.december 2018 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
Benedikt avtodeli Džauš 1 : 8 KMN Bronx Škofije
Petek, 21.december 2018 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
Siliko Mkeršmanc 2 : 3 FC Ivančna Gorica
Petek, 21.december 2018 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
FutureNet Maribor 7 : 0 KMN Sevnica
Petek, 21.december 2018 | Maribor, Športna dvorana Lukna Maribor
12. krog
KMN Sevnica 1 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 11.januar 2019 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Oplast Kobarid 4 : 2 FC Litija
Petek, 11.januar 2019 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FSK Stripy 3 : 3 Siliko Mkeršmanc
Petek, 11.januar 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
FC Ivančna Gorica 5 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
Petek, 11.januar 2019 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
KMN Bronx Škofije 3 : 6 FutureNet Maribor
Petek, 11.januar 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
13. krog
FutureNet Maribor 9 : 1 FC Ivančna Gorica
Petek, 25.januar 2019 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
Benedikt avtodeli Džauš 2 : 3 FSK Stripy
Petek, 25.januar 2019 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
FC Litija 1 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 25.januar 2019 | Litija, Športna dvorana Litija
Siliko Mkeršmanc 3 : 2 KMN Oplast Kobarid
Petek, 25.januar 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Bronx Škofije 2 : 5 KMN Sevnica
Petek, 25.januar 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
14. krog
KMN Sevnica 2 : 3 FC Litija
Petek, 1.februar 2019 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Oplast Kobarid 16 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
Petek, 1.februar 2019 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FSK Stripy 1 : 10 FutureNet Maribor
Petek, 1.februar 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
FC Ivančna Gorica 3 : 8 KMN Bronx Škofije
Petek, 1.februar 2019 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
Dobovec Pivovarna Kozel 7 : 1 Siliko Mkeršmanc
Petek, 1.februar 2019 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
15. krog
FutureNet Maribor 4 : 1 KMN Oplast Kobarid
Petek, 8.februar 2019 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
Benedikt avtodeli Džauš 0 : 12 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 8.februar 2019 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
KMN Sevnica 8 : 1 FC Ivančna Gorica
Petek, 8.februar 2019 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Siliko Mkeršmanc 3 : 3 FC Litija
Petek, 8.februar 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Bronx Škofije 3 : 1 FSK Stripy
Petek, 8.februar 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
16. krog
KMN Sevnica 2 : 3 Siliko Mkeršmanc
Petek, 15.februar 2019 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FC Litija 17 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
Petek, 15.februar 2019 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Oplast Kobarid 3 : 2 KMN Bronx Škofije
Petek, 15.februar 2019 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FSK Stripy 8 : 4 FC Ivančna Gorica
Petek, 15.februar 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FutureNet Maribor
Petek, 15.februar 2019 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
17. krog
FSK Stripy 5 : 2 KMN Sevnica
Petek, 22.februar 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
FC Ivančna Gorica 3 : 7 KMN Oplast Kobarid
Petek, 22.februar 2019 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
KMN Bronx Škofije 2 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 22.februar 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FutureNet Maribor 9 : 3 FC Litija
Petek, 22.februar 2019 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
Benedikt avtodeli Džauš 0 : 15 Siliko Mkeršmanc
Petek, 22.februar 2019 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
18. krog
KMN Sevnica 9 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
Petek, 8.marec 2019 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Siliko Mkeršmanc 4 : 2 FutureNet Maribor
Petek, 8.marec 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
FC Litija 2 : 4 KMN Bronx Škofije
Petek, 8.marec 2019 | Litija, Športna dvorana Litija
Dobovec Pivovarna Kozel 10 : 1 FC Ivančna Gorica
Petek, 8.marec 2019 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Oplast Kobarid 3 : 3 FSK Stripy
Petek, 8.marec 2019 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
19. krog
FutureNet Maribor 7 : 2 KMN Oplast Kobarid
Petek, 15.marec 2019 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
Siliko Mkeršmanc 0 : 7 FSK Stripy
Petek, 15.marec 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 1 KMN Sevnica
Petek, 15.marec 2019 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
FC Litija 5 : 2 KMN Bronx Škofije
Torek, 19.marec 2019 | Litija, Športna dvorana Litija
20. krog
KMN Oplast Kobarid 0 : 7 FutureNet Maribor
Petek, 22.marec 2019 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Sevnica 1 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 22.marec 2019 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FSK Stripy 1 : 1 Siliko Mkeršmanc
Petek, 22.marec 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
KMN Bronx Škofije 3 : 7 FC Litija
Petek, 22.marec 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
21. krog
Siliko Mkeršmanc 3 : 3 FSK Stripy
Torek, 2.april 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
22. krog
FutureNet Maribor 6 : 5 FC Litija
Petek, 5.april 2019 | Maribor, Športna dvorana Lukna Maribor
Dobovec Pivovarna Kozel 5 : 0 Siliko Mkeršmanc
Petek, 5.april 2019 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
23. krog
FutureNet Maribor 9 : 2 FC Litija
Petek, 12.april 2019 | Maribor, Športna dvorana Lukna Maribor
Dobovec Pivovarna Kozel 2 : 0 Siliko Mkeršmanc
Petek, 12.april 2019 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
24. krog
FC Litija 1 : 4 FutureNet Maribor
Torek, 16.april 2019 | Litija, Športna dvorana Litija
Siliko Mkeršmanc 2 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
Torek, 16.april 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
25. krog
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 2 FutureNet Maribor
Petek, 19.april 2019 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
Siliko Mkeršmanc 0 : 2 FC Litija
Petek, 19.april 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
26. krog
FC Litija 4 : 6 Siliko Mkeršmanc
Torek, 23.april 2019 | Litija, Športna dvorana Litija
Dobovec Pivovarna Kozel 20:00 FutureNet Maribor
Sreda, 24.april 2019 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
27. krog
FutureNet Maribor 20:15 Dobovec Pivovarna Kozel
Petek, 3.maj 2019 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor



DELI NA