Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
KMN Sevnica 0 : 2 ŠD Mlinše
Petek, 4.september 2020 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FC Hiša daril Ptuj 4 : 3 Siliko Vrhnika
Petek, 4.september 2020 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Oplast Kobarid 1 : 5 Futsal klub Dobovec
Petek, 4.september 2020 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Litija 6 : 1 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 4.september 2020 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Bronx Škofije 3 : 2 KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 4.september 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
2. krog
Futsal klub Dobovec 6 : 1 FC Litija
Petek, 11.september 2020 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Sevnica 4 : 8 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 11.september 2020 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Tomaž ŠIC BAR 2 : 6 KMN Oplast Kobarid
Petek, 11.september 2020 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Siliko Vrhnika 4 : 4 KMN Bronx Škofije
Petek, 11.september 2020 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
ŠD Mlinše 5 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 11.september 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
3. krog
KMN Oplast Kobarid 1 : 1 Siliko Vrhnika
Petek, 25.september 2020 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Hiša daril Ptuj 4 : 1 ŠD Mlinše
Petek, 25.september 2020 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Bronx Škofije 4 : 7 KMN Sevnica
Petek, 25.september 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FC Litija 6 : 0 KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 25.september 2020 | Litija, Športna dvorana Litija
Futsal klub Dobovec 12 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 25.september 2020 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
4. krog
KMN Sevnica 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
Petek, 2.oktober 2020 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FC Hiša daril Ptuj 8 : 4 KMN Bronx Škofije
Petek, 2.oktober 2020 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
ŠD Mlinše 2 : 12 Futsal klub Dobovec
Petek, 2.oktober 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Tomaž ŠIC BAR 9 : 0 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 2.oktober 2020 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Siliko Vrhnika 7 : 1 FC Litija
Petek, 2.oktober 2020 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
5. krog
KMN Oplast Kobarid 2 : 4 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 9.oktober 2020 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Litija 5 : 3 KMN Sevnica
Petek, 9.oktober 2020 | Litija, Športna dvorana Litija
Futsal klub Dobrepolje 1 : 3 Siliko Vrhnika
Petek, 9.oktober 2020 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Futsal klub Dobovec 10 : 0 KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 9.oktober 2020 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Bronx Škofije 4 : 4 ŠD Mlinše
Petek, 9.oktober 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
6. krog
KMN Sevnica 5 : 1 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 16.oktober 2020 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FC Hiša daril Ptuj 4 : 1 FC Litija
Petek, 16.oktober 2020 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
ŠD Mlinše 3 : 3 KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 16.oktober 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Siliko Vrhnika 2 : 6 Futsal klub Dobovec
Petek, 16.oktober 2020 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Bronx Škofije 3 : 2 KMN Oplast Kobarid
Torek, 24.november 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
7. krog
Futsal klub Dobrepolje 1 : 10 FC Hiša daril Ptuj
Torek, 17.november 2020 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
KMN Tomaž ŠIC BAR 8 : 2 Siliko Vrhnika
Torek, 17.november 2020 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
KMN Oplast Kobarid 3 : 5 ŠD Mlinše
Torek, 17.november 2020 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Futsal klub Dobovec 11 : 0 KMN Sevnica
Torek, 17.november 2020 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
FC Litija 5 : 0 KMN Bronx Škofije
Torek, 17.november 2020 | Litija, Športna dvorana Litija
8. krog
FC Hiša daril Ptuj 2 : 6 Futsal klub Dobovec
Petek, 20.november 2020 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Sevnica 6 : 11 KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 20.november 2020 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Bronx Škofije 4 : 1 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 20.november 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
KMN Oplast Kobarid 2 : 2 FC Litija
Petek, 20.november 2020 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Siliko Vrhnika 5 : 0 ŠD Mlinše
Petek, 20.november 2020 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
9. krog
FC Litija 6 : 2 ŠD Mlinše
Petek, 27.november 2020 | Litija, Športna dvorana Litija
Futsal klub Dobrepolje 1 : 4 KMN Oplast Kobarid
Petek, 27.november 2020 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Futsal klub Dobovec 6 : 2 KMN Bronx Škofije
Petek, 27.november 2020 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Tomaž ŠIC BAR 2 : 2 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 27.november 2020 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Siliko Vrhnika 1 : 1 KMN Sevnica
Petek, 27.november 2020 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
10. krog
ŠD Mlinše 2 : 2 KMN Sevnica
Petek, 4.december 2020 | , Športna dvorana Zagorje ob Savi
Siliko Vrhnika 2 : 3 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 4.december 2020 | , Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Tomaž ŠIC BAR 2 : 3 KMN Bronx Škofije
Petek, 4.december 2020 | , ŠIC Ljutomer
Futsal klub Dobovec 5 : 1 KMN Oplast Kobarid
Petek, 4.december 2020 | , II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
Futsal klub Dobrepolje 3 : 6 FC Litija
Petek, 4.december 2020 | , Športna dvorana Velike Lašče
11. krog
Futsal klub Dobrepolje 0 : 4 ŠD Mlinše
Petek, 11.december 2020 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
FC Litija 1 : 4 Futsal klub Dobovec
Petek, 11.december 2020 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Oplast Kobarid 1 : 3 KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 11.december 2020 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Bronx Škofije 2 : 6 Siliko Vrhnika
Petek, 11.december 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FC Hiša daril Ptuj 7 : 3 KMN Sevnica
Petek, 11.december 2020 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
12. krog
Futsal klub Dobrepolje 0 : 14 Futsal klub Dobovec
Petek, 18.december 2020 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
KMN Sevnica 2 : 3 KMN Bronx Škofije
Petek, 18.december 2020 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Tomaž ŠIC BAR 1 : 2 FC Litija
Sobota, 19.december 2020 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
ŠD Mlinše 7 : 9 FC Hiša daril Ptuj
Torek, 12.januar 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Siliko Vrhnika 3 : 5 KMN Oplast Kobarid
Torek, 19.januar 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
13. krog
Futsal klub Dobovec 10 : 1 ŠD Mlinše
Petek, 8.januar 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
Futsal klub Dobrepolje 0 : 2 KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 8.januar 2021 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
FC Litija 4 : 2 Siliko Vrhnika
Petek, 8.januar 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Oplast Kobarid 2 : 6 KMN Sevnica
Petek, 8.januar 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Bronx Škofije 1 : 2 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 8.januar 2021 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
14. krog
ŠD Mlinše 3 : 6 KMN Bronx Škofije
Petek, 15.januar 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
FC Hiša daril Ptuj 2 : 3 KMN Oplast Kobarid
Petek, 15.januar 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Sevnica 1 : 9 FC Litija
Petek, 15.januar 2021 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Siliko Vrhnika 3 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 15.januar 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Tomaž ŠIC BAR 1 : 4 Futsal klub Dobovec
Torek, 19.januar 2021 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
15. krog
KMN Tomaž ŠIC BAR 4 : 3 ŠD Mlinše
Petek, 22.januar 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
Futsal klub Dobovec 5 : 1 Siliko Vrhnika
Petek, 22.januar 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
Futsal klub Dobrepolje 4 : 4 KMN Sevnica
Petek, 22.januar 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
FC Litija 4 : 2 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 22.januar 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Oplast Kobarid 2 : 2 KMN Bronx Škofije
Petek, 22.januar 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
16. krog
ŠD Mlinše 0 : 6 KMN Oplast Kobarid
Petek, 5.februar 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Bronx Škofije 3 : 3 FC Litija
Petek, 5.februar 2021 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FC Hiša daril Ptuj 4 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 5.februar 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Sevnica 4 : 10 Futsal klub Dobovec
Petek, 5.februar 2021 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Siliko Vrhnika 3 : 5 KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 5.februar 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
17. krog
Futsal klub Dobovec 6 : 5 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 12.februar 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
Futsal klub Dobrepolje 1 : 6 KMN Bronx Škofije
Petek, 19.februar 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
FC Litija 4 : 2 KMN Oplast Kobarid
Petek, 19.februar 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
ŠD Mlinše 4 : 3 Siliko Vrhnika
Petek, 19.februar 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Tomaž ŠIC BAR 3 : 3 KMN Sevnica
Petek, 19.februar 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
18. krog
ŠD Mlinše 0 : 5 FC Litija
Petek, 26.februar 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Oplast Kobarid 3 : 0 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 26.februar 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Bronx Škofije 0 : 7 Futsal klub Dobovec
Petek, 26.februar 2021 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FC Hiša daril Ptuj 4 : 1 KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 26.februar 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
KMN Sevnica 1 : 4 Siliko Vrhnika
Petek, 26.februar 2021 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
1/4 finale 1.tekma
Futsal klub Dobovec 11 : 3 ŠD Mlinše
Petek, 12.marec 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Bronx Škofije 4 : 3 KMN Tomaž ŠIC BAR
Petek, 12.marec 2021 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FC Litija 2 : 1 KMN Oplast Kobarid
Petek, 12.marec 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
FC Hiša daril Ptuj 1 : 3 Siliko Vrhnika
Petek, 12.marec 2021 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
1/4 finale 2.tekma
ŠD Mlinše 3 : 5 Futsal klub Dobovec
Petek, 19.marec 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Tomaž ŠIC BAR 4 : 5 KMN Bronx Škofije
Petek, 19.marec 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
KMN Oplast Kobarid 0 : 6 FC Litija
Petek, 19.marec 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Siliko Vrhnika 5 : 2 FC Hiša daril Ptuj
Petek, 19.marec 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
polfinale 1. tekma
Futsal klub Dobovec 7 : 1 KMN Bronx Škofije
Petek, 16.april 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
FC Litija 2 : 3 Siliko Vrhnika
Petek, 16.april 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
polfinale 2. tekma
Siliko Vrhnika 1 : 3 FC Litija
Petek, 30.april 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Bronx Škofije 1 : 4 Futsal klub Dobovec
Torek, 4.maj 2021 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
polfinale 3. tekma
Futsal klub Dobovec 7 : 0 KMN Bronx Škofije
Četrtek, 13.maj 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
FC Litija 2 : 4 Siliko Vrhnika
Petek, 14.maj 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
polfinale 4. tekma
Siliko Vrhnika 1 : 4 FC Litija
Torek, 18.maj 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
25. krog
FC Litija 1 : 0 Siliko Vrhnika
Petek, 21.maj 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
26. krog
Futsal klub Dobovec 6 : 1 FC Litija
Torek, 25.maj 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
27. krog
FC Litija 9 : 8 Futsal klub Dobovec
Petek, 28.maj 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
Siliko Vrhnika 2 : 2 KMN Bronx Škofije
Petek, 28.maj 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
28. krog
Futsal klub Dobovec 5 : 2 FC Litija
Torek, 1.junij 2021 | Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina
KMN Bronx Škofije 3 : 4 Siliko Vrhnika
Petek, 4.junij 2021 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
29. krog
FC Litija 0 : 5 Futsal klub Dobovec
Petek, 4.junij 2021 | Litija, Športna dvorana Litija



DELI NA