18. krog |  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje |  25.03.2022 ob 20.00

Futsal klub Dobrepolje

1 : 6

*FC Litija


Sodniki: Zahović Admir , Mušič Doroteja
Delegat: Velić Sadet
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobrepolje 1 : 6 *FC Litija
P
Futsal klub Dobrepolje 2 : 8 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobrepolje 6 : 9 FC Hiša daril Ptuj
N
KMN Oplast Kobarid 4 : 4 Futsal klub Dobrepolje
N
Futsal klub Dobrepolje 1 : 1 ŠD Mlinše
*FC Litija
P
Futsal klub Dobovec 5 : 0 *FC Litija
P
*FC Litija 0 : 5 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobovec 5 : 4 *FC Litija
Z
Siliko Vrhnika 0 : 4 *FC Litija
P
*FC Litija 9 : 10 Siliko Vrhnika


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 4 0 0 4 5
FC Litija 4 4 0 0 22
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 2 0 0 2 4
FC Litija 2 2 0 0 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 2 0 0 2 1
FC Litija 2 2 0 0 10



Vse medsebojne tekme

21/22  18.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 25.03.2022, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - FC Litija 1:6  (0:5) 
21/22  9.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 12.11.2021, ob 20.00  FC Litija - Futsal klub Dobrepolje 4:0  (2:0) 
20/21  10.krog  Športna dvorana Velike Lašče, 04.12.2020, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - FC Litija 3:6  (2:4) 
20/21  1.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 04.09.2020, ob 20.00  FC Litija - FK Dobrepolje 6:1  (3:0) 

18. krog
KMN Oplast Kobarid 1 : 5 Futsal klub Dobovec
Futsal klub Dobrepolje 1 : 6 *FC Litija
ŠD Mlinše 2 : 7 KMN Bronx Škofije
KMN Meteorplast Šic Bar 1 : 6 Siliko Vrhnika

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 15 38
2 *FC Litija 15 36
3 FC Hiša daril Ptuj 16 27
4 Siliko Vrhnika 15 25
5 KMN Meteorplast Šic Bar 15 16
6 KMN Oplast Kobarid 15 16
7 ŠD Mlinše 15 13
8 KMN Bronx Škofije 15 9
9 Futsal klub Dobrepolje 15 7

STRELCI
1. Gašper Vrhovec 23
2. Denis Kneževič 19
Vedran Matošević 19
4. Niko Cesarec 18
5. Kristjan Čujec 17
6. Max Vesel 16
7. Teo Turk 15
8. Borut Ručna 14
9. Nikola Jandrić 13
Tihomir Novak 13
Jediael Mota 13
12. Žan Janež 12
Aljaž Goznik 12
Marko Mohorič 12
15. Uroš Đurič 11
Nik Zajc 11
Jeferson Luis Correa Carpes 11
Dario Markić 11
19. Adrijan Trstenjak 10
Žiga Čeh 10

DELI NA