12. krog |  Ljutomer, ŠIC Ljutomer |  03.12.2021 ob 20.30

KMN Meteorplast Šic Bar

6 : 2

Futsal klub Dobrepolje


Sodniki: Petek Jernej , Sakelšek Aleš
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 60

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Meteorplast Šic Bar
P
FC Hiša daril Ptuj 6 : 1 KMN Meteorplast Šic Bar
P
KMN Meteorplast Šic Bar 6 : 7 FC Hiša daril Ptuj
Z
FC Hiša daril Ptuj 4 : 6 KMN Meteorplast Šic Bar
P
KMN Meteorplast Šic Bar 1 : 6 Siliko Vrhnika
Z
KMN Bronx Škofije 3 : 6 KMN Meteorplast Šic Bar
Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobrepolje 1 : 6 *FC Litija
P
Futsal klub Dobrepolje 2 : 8 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobrepolje 6 : 9 FC Hiša daril Ptuj
N
KMN Oplast Kobarid 4 : 4 Futsal klub Dobrepolje
N
Futsal klub Dobrepolje 1 : 1 ŠD Mlinše


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 5 4 1 0 27
FK Dobrepolje 5 0 1 4 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 3 3 0 0 17
FK Dobrepolje 3 0 0 3 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 2 1 1 0 10
FK Dobrepolje 2 0 1 1 4



Vse medsebojne tekme

22/23  15.krog  Ljutomer, ŠIC Ljutomer, 13.01.2023, ob 20.30  KMN Meteorplast Šic bar - Futsal klub Dobrepolje 7:4  (3:1) 
22/23  9.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 18.11.2022, ob 20.30  Futsal klub Dobrepolje - KMN Meteorplast Šic bar 1:7  (1:2) 
22/23  2.krog  Ljutomer, ŠIC Ljutomer, 16.09.2022, ob 20.30  KMN Meteorplast Šic bar - Futsal klub Dobrepolje 4:0  (3:0) 
21/22  12.krog  Ljutomer, ŠIC Ljutomer, 03.12.2021, ob 20.30  KMN Meteorplast Šic Bar - Futsal klub Dobrepolje 6:2  (2:1) 
21/22  3.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 17.09.2021, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Meteorplast Šic Bar 3:3  (2:1) 

12. krog
KMN Meteorplast Šic Bar 6 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Siliko Vrhnika 0 : 4 KMN Oplast Kobarid
KMN Bronx Škofije 5 : 5 FC Hiša daril Ptuj
*FC Litija 4 : 2 Futsal klub Dobovec

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 15 38
2 *FC Litija 15 36
3 FC Hiša daril Ptuj 16 27
4 Siliko Vrhnika 15 25
5 KMN Meteorplast Šic Bar 15 16
6 KMN Oplast Kobarid 15 16
7 ŠD Mlinše 15 13
8 KMN Bronx Škofije 15 9
9 Futsal klub Dobrepolje 15 7

STRELCI
1. Gašper Vrhovec 23
2. Denis Kneževič 19
Vedran Matošević 19
4. Niko Cesarec 18
5. Kristjan Čujec 17
6. Max Vesel 16
7. Teo Turk 15
8. Borut Ručna 14
9. Nikola Jandrić 13
Tihomir Novak 13
Jediael Mota 13
12. Žan Janež 12
Aljaž Goznik 12
Marko Mohorič 12
15. Uroš Đurič 11
Nik Zajc 11
Jeferson Luis Correa Carpes 11
Dario Markić 11
19. Adrijan Trstenjak 10
Žiga Čeh 10

DELI NA