27. krog |  Litija, Športna dvorana Litija |  28.05.2021 ob 20.00

FC Litija

9 : 8

Futsal klub Dobovec


Sodniki: Jurič Dražen , Kovačič Rade , Koritnik Matjaž
Delegat: Gliha Bojan
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

FC Litija
P
FC Litija 0 : 5 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobovec 5 : 2 FC Litija
Z
FC Litija 9 : 8 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobovec 6 : 1 FC Litija
Z
FC Litija 1 : 0 Siliko Vrhnika
Futsal klub Dobovec
Z
FC Litija 0 : 5 Futsal klub Dobovec
Z
Futsal klub Dobovec 5 : 2 FC Litija
P
FC Litija 9 : 8 Futsal klub Dobovec
Z
Futsal klub Dobovec 6 : 1 FC Litija
Z
Futsal klub Dobovec 7 : 0 KMN Bronx Škofije


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FC Litija 40 17 5 18 138
FK Dobovec 40 18 5 17 151
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FC Litija 22 11 3 8 82
FK Dobovec 22 8 3 11 72
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FC Litija 18 6 2 10 56
FK Dobovec 18 10 2 6 79



Vse medsebojne tekme

21/22  3.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 17.09.2021, ob 20.00  Futsal klub Dobovec - FC Litija 8:0  (4:0) 
20/21  29.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 04.06.2021, ob 20.00  FC Litija - Futsal klub Dobovec 0:5  (0:2) 
20/21  28.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 01.06.2021, ob 20.00  Futsal klub Dobovec - FC Litija 5:2  (4:1) 
20/21  27.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 28.05.2021, ob 20.00  FC Litija - Futsal klub Dobovec 9:8  (1:1) 
20/21  26.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 25.05.2021, ob 20.00  Futsal klub Dobovec - FC Litija 6:1  (2:0) 
20/21  11.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 11.12.2020, ob 20.00  FC Litija - Futsal klub Dobovec 1:4  (0:2) 
20/21  2.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 11.09.2020, ob 20.00  FK Dobovec - FC Litija 6:1  (3:1) 
19/20  16.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 14.02.2020, ob 20.00  FC Litija - Dobovec Pivovarna Kozel 6:5  (3:1) 
19/20  7.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 08.11.2019, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FC Litija 6:3  (3:1) 
18/19  13.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 25.01.2019, ob 20.00  FC Litija - Dobovec Pivovarna Kozel 1:3  (1:2) 
18/19  4.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 19.10.2018, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FC Litija 6:1  (3:1) 
17/18  28.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 18.05.2018, ob 18.45  FC Litija - Dobovec Pivovarna Kozel 0:2  (0:0) 
17/18  27.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 11.05.2018, ob 18.45  Dobovec Pivovarna Kozel - FC Litija 1:1  (1:0) 
17/18  26.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 04.05.2018, ob 19.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FC Litija 5:2  (2:1) 
17/18  25.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 27.04.2018, ob 19.00  FC Litija - Dobovec Pivovarna Kozel 1:0  (1:0) 
17/18  24.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 20.04.2018, ob 20.00  FC Litija - Dobovec Pivovarna Kozel 3:6  (3:3) 
17/18  16.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 16.02.2018, ob 20.00  FC Litija - Dobovec Pivovarna Kozel 4:2  (2:1) 
17/18  7.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 20.10.2017, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FC Litija 8:2  (5:2) 
16/17  18.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 10.03.2017, ob 20.00  FC Litija - Dobovec Pivovarna Kozel 2:2  (1:1) 
16/17  9.krog  Rogatec, Športna dvorana Rogatec, 09.12.2016, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FC Litija 4:2  (2:1) 
15/16  10.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 20.11.2015, ob 21.00  - 6:4  (2:3) 
15/16  1.krog  Litija, športna dvorana Litija, 11.09.2015, ob 20.00  - 3:3  (2:1) 
14/15  13.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 30.01.2015, ob 21.00  - 3:3  (2:0) 
14/15  4.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 17.10.2014, ob 20.00  - 2:4  (1:2) 
13/14  8.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 06.12.2013, ob 20.00  - 7:0  (4:0) 
13/14  1.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 20.09.2013, ob 19.30  - 2:6  (1:3) 
12/13  25.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 19.04.2013, ob 20.30  - 0:6  (0:4) 
12/13  24.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 13.04.2013, ob 20.00  - 9:2  (5:0) 
12/13  23.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 05.04.2013, ob 20.00  - 6:5  (1:0) 
12/13  11.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 30.11.2012, ob 20.30  - 2:5  (2:3) 
12/13  4.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 05.10.2012, ob 20.00  - 2:3  (1:1) 
11/12  21.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 30.03.2012, ob 20.00  - 2:8  (0:4) 
11/12  14.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 06.01.2012, ob 20.00  - 2:3  (1:2) 
11/12  7.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 14.10.2011, ob 20.00  - 2:2  (0:1) 
10/11  24.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 22.04.2011, ob 20.00  - 8:9  (2:3) 
10/11  23.krog  Litija, ŠD Litija, Litija, 19.04.2011, ob 20.00  - 6:2  (4:2) 
10/11  22.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 15.04.2011, ob 20.00  - 3:0  (1:0) 
10/11  18.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 11.03.2011, ob 20.00  - 4:3  (2:0) 
10/11  9.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 19.11.2010, ob 20.00  - 9:3  (3:2) 
10/11  2.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 24.09.2010, ob 20.00  - 1:5  (0:3) 

27. krog
FC Litija 9 : 8 Futsal klub Dobovec
Siliko Vrhnika 2 : 2 KMN Bronx Škofije

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 18 54
2 FC Hiša daril Ptuj 18 40
3 FC Litija 18 38
4 KMN Bronx Škofije 18 25
5 KMN Tomaž ŠIC BAR 18 24
6 KMN Oplast Kobarid 18 22
7 Siliko Vrhnika 18 21
8 ŠD Mlinše 18 18
9 KMN Sevnica 18 14
10 Futsal klub Dobrepolje 18 1

STRELCI
1. Jonhn Lennon Felinto Silva 33
2. Luka Perić 32
Kristjan Čujec 32
4. Vedran Matošević 30
5. Žiga Čeh 26
6. Teo Turk 25
7. Jeremy Bukovec 22
8. Tilen Gajser 17
Matej Fideršek 17
10. Nikola Jandrić 16
Arnon Santos Cassemiro 16
12. Tihomir Novak 15
Marcel Vindiš 15
14. Bojan Klemenčič 14
15. Denis Kneževič 13
Uroš Đurič 13
17. Rok Rednak 12
Nik Zajc 12
Sebastijan Drobne 12
20. Thomas Pihler 11

DELI NA