2. krog |  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi |  11.09.2020 ob 20.30

ŠD Mlinše

5 : 2

Futsal klub Dobrepolje


Sodniki: Močnik Perič Aleš , Zašev Venco
Delegat: Velić Sadet
Št. gledalcev: 110

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŠD Mlinše
P
ŠD Mlinše 3 : 5 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobovec 11 : 3 ŠD Mlinše
P
ŠD Mlinše 0 : 5 FC Litija
Z
ŠD Mlinše 4 : 3 Siliko Vrhnika
P
ŠD Mlinše 0 : 6 KMN Oplast Kobarid
Futsal klub Dobrepolje
P
KMN Oplast Kobarid 3 : 0 Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobrepolje 1 : 6 KMN Bronx Škofije
P
FC Hiša daril Ptuj 4 : 3 Futsal klub Dobrepolje
N
Futsal klub Dobrepolje 4 : 4 KMN Sevnica
P
Siliko Vrhnika 3 : 2 Futsal klub Dobrepolje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 3 3 0 0 13
FK Dobrepolje 3 0 0 3 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 2 2 0 0 9
FK Dobrepolje 2 0 0 2 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 1 1 0 0 4
FK Dobrepolje 1 0 0 1 0



Vse medsebojne tekme

21/22  4.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 01.10.2021, ob 20.00  ŠD Mlinše - Futsal klub Dobrepolje 4:2  (1:0) 
20/21  11.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 11.12.2020, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - ŠD Mlinše 0:4  (0:3) 
20/21  2.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 11.09.2020, ob 20.30  ŠD Mlinše - FK Dobrepolje 5:2  (1:2) 

2. krog
Futsal klub Dobovec 6 : 1 FC Litija
KMN Sevnica 4 : 8 FC Hiša daril Ptuj
ŠD Mlinše 5 : 2 Futsal klub Dobrepolje
KMN Tomaž ŠIC BAR 2 : 6 KMN Oplast Kobarid
Siliko Vrhnika 4 : 4 KMN Bronx Škofije

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 18 54
2 FC Hiša daril Ptuj 18 40
3 FC Litija 18 38
4 KMN Bronx Škofije 18 25
5 KMN Tomaž ŠIC BAR 18 24
6 KMN Oplast Kobarid 18 22
7 Siliko Vrhnika 18 21
8 ŠD Mlinše 18 18
9 KMN Sevnica 18 14
10 Futsal klub Dobrepolje 18 1

STRELCI
1. Jonhn Lennon Felinto Silva 33
2. Luka Perić 32
Kristjan Čujec 32
4. Vedran Matošević 30
5. Žiga Čeh 26
6. Teo Turk 25
7. Jeremy Bukovec 22
8. Tilen Gajser 17
Matej Fideršek 17
10. Nikola Jandrić 16
Arnon Santos Cassemiro 16
12. Tihomir Novak 15
Marcel Vindiš 15
14. Bojan Klemenčič 14
15. Denis Kneževič 13
Uroš Đurič 13
17. Rok Rednak 12
Nik Zajc 12
Sebastijan Drobne 12
20. Thomas Pihler 11

DELI NA