15. krog |  Benedikt, Športna dvorana Benedikt |  08.02.2019 ob 20.00

Benedikt avtodeli Džauš

0 : 12

Dobovec Pivovarna Kozel

Sodniki: Petek Jernej , Hozyan Uroš
Delegat: Narat Andrej
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Benedikt avtodeli Džauš
P
KMN Sevnica 9 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
P
Benedikt avtodeli Džauš 0 : 15 Siliko Mkeršmanc
P
FC Litija 17 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
P
Benedikt avtodeli Džauš 0 : 12 Dobovec Pivovarna Kozel
P
KMN Oplast Kobarid 16 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
Dobovec Pivovarna Kozel
Z
FutureNet Maribor 12 : 13 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 2 FutureNet Maribor
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 2 FutureNet Maribor
Z
Siliko Mkeršmanc 2 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 2 : 0 Siliko Mkeršmanc


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 12 1 1 10 13
Dobovec Pivovarna Kozel 12 10 1 1 85
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 6 1 1 4 8
Dobovec Pivovarna Kozel 6 4 1 1 32
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 6 0 0 6 5
Dobovec Pivovarna Kozel 6 6 0 0 53



Vse medsebojne tekme

18/19  15.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 08.02.2019, ob 20.00  Benedikt avtodeli Džauš - Dobovec Pivovarna Kozel 0:12  (0:4) 
18/19  6.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 02.11.2018, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - Benedikt avtodeli Džauš 12:1  (8:0) 
17/18  20.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 23.03.2018, ob 20.00  Benedikt Avtodeli Džauš - Dobovec Pivovarna Kozel 1:1  (0:0) 
17/18  19.krog  II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 16.03.2018, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - Benedikt Avtodeli Džauš 16:0  (5:0) 
17/18  15.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 09.02.2018, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - Benedikt Avtodeli Džauš 3:0  (0:0) 
17/18  6.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 13.10.2017, ob 20.00  Benedikt Avtodeli Džauš - Dobovec Pivovarna Kozel 0:9  (0:5) 
16/17  15.krog  Rogaška Slatina, Športna dvorana Ratanska vas, 10.02.2017, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Benedikt 10:2  (3:0) 
16/17  6.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 11.11.2016, ob 20.00  KMN Benedikt - Dobovec Pivovarna Kozel 3:4  (1:1) 
15/16  18.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 11.03.2016, ob 20.00  - 1:5  (0:1) 
15/16  9.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 02.12.2015, ob 20.00  - 5:1  (3:1) 
14/15  14.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 20.02.2015, ob 20.00  - 3:1  (1:0) 
14/15  5.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 31.10.2014, ob 21.00  - 7:1  (2:0) 

15. krog
FutureNet Maribor 4 : 1 KMN Oplast Kobarid
Benedikt avtodeli Džauš 0 : 12 Dobovec Pivovarna Kozel
KMN Sevnica 8 : 1 FC Ivančna Gorica
KMN Bronx Škofije 3 : 1 FSK Stripy
Siliko Mkeršmanc 3 : 3 FC Litija

LESTVICA
1 Dobovec Pivovarna Kozel 18 51
2 FutureNet Maribor 18 46
3 FC Litija 18 34
4 Siliko Mkeršmanc 18 28
5 KMN Bronx Škofije 18 24
6 FSK Stripy 18 24
7 KMN Oplast Kobarid 18 23
8 KMN Sevnica 18 18
9 FC Ivančna Gorica 18 10
10 Benedikt avtodeli Džauš 18 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 36
2. Nik Zajc 35
3. Rok Mordej 29
4. Miloš Stojković 27
5. Gašper Vrhovec 26
6. Alen Fetić 24
7. Kristjan Čujec 23
8. Denis Totošković 19
Teo Turk 19
10. Klemen Duščak 17
11. Borut Ručna 16
Žiga Čeh 16
Aljaž Končan 16
Kristijan Postružin 16
15. Uroš Kroflič 14
Jaka Sovdat 14
Luka Jamnik 14
18. Tine Šturm 13
Denis Ramić 13
Josip Jurić 13

DELI NA