Sodniki: | Šiljak Vanja (glavni sodnik), Močnik Perič Aleš (1. pomoč), Arvaj Martin (2. pomoč) |
Delegat: | Koletnik Drago |
Št. gledalcev: | 60 |
ŽNK Maribor | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Cerklje | 2 : 1 | ŽNK Maribor |
Z |
ŽNK Maribor | 6 : 1 | ŽNK Ankaran Obala |
P |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 7 : 1 | ŽNK Maribor |
P |
ŽNK Maribor | 2 : 6 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
N |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 0 : 0 | ŽNK Maribor |
ŽNK Krim Rolljet | |||
---|---|---|---|
Z |
Ajdovščina | 0 : 6 | ŽNK Krim Rolljet |
Z |
ŽNK Krim Rolljet | 5 : 1 | ŽNK Cerklje |
Z |
ŽNK Ankaran Obala | 0 : 8 | ŽNK Krim Rolljet |
P |
ŽNK Krim Rolljet | 1 : 2 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | ŽNK Krim Rolljet |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK MB Tabor | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | ||
Krim RollJet | 8 | 5 | 1 | 2 | 17 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | ||
Krim RollJet | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | ||
Krim RollJet | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 |
20/21 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 25.04.2021, ob 17.00 | ŽNK Krim RollJet | - | NK MB Tabor | 2:0 | (1:0) |
20/21 | 8.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 04.10.2020, ob 11.00 | ŽNK MB Tabor | - | Krim RollJet | 1:3 | (1:1) |
20/21 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 16.08.2020, ob 17.00 | ŽNK Krim RollJet | - | NK MB Tabor | 3:1 | (0:0) |
19/20 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 20.10.2019, ob 15.00 | ŽNK Krim RollJet | - | NK MB Tabor | 3:3 | (0:2) |
19/20 | 1.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 18.08.2019, ob 11.00 | ŽNK MB Tabor | - | Krim RollJet | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 15.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 13.04.2019, ob 11.00 | ŽNK Maribor | - | Krim RollJet | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 28.10.2018, ob 14.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | NK MB Tabor | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 1.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 19.08.2018, ob 11.00 | ŽNK Maribor | - | Krim RollJet | 4:3 | (3:1) |
15. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Maribor | 1 : 0 | ŽNK Krim Rolljet |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 16 : 0 | Ajdovščina |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 13 : 1 | ŽNK Ankaran Obala |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 2 : 1 | ŽNK Cerklje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | 21 | 63 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 21 | 49 | |
3 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 21 | 36 | |
4 | ŽNK Krim Rolljet | 21 | 35 | |
5 | ŽNK Maribor | 21 | 34 | |
6 | ŽNK Cerklje | 21 | 20 | |
7 | ŽNK Ankaran Obala | 21 | 7 | |
8 | Ajdovščina | 21 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Špela Kolbl | 46 |
2. | Ana Milović | 35 |
3. | Manja Rogan | 29 |
4. | Tjaša Tibaut | 23 |
5. | Nika Babnik | 19 |
Adrijana Mori | 19 | |
7. | Zala Kuštrin | 18 |
8. | Anja Prša | 17 |
9. | Sara Makovec | 14 |
10. | Simona Jelovšek | 13 |
Eva Potočnik | 13 | |
12. | Kim Juršnik | 10 |
Nika Pintarič | 10 | |
Luana Zajmi | 10 | |
15. | Tina Paliska | 9 |
Nika Koprivnikar | 9 | |
17. | Ines Krajnc | 8 |
Manca Smolnikar | 8 | |
Evelina Kos | 8 | |
Katja Turk | 8 |