4. krog |  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT |  16.09.2018 ob 16.00

Ajdovščina

0 : 7

ŽNK Krim Rolljet


Sodniki: Česen Aleksandra (glavni sodnik), Vreček Bor (1. pomoč), Krsnik Luka (2. pomoč)
Delegat: Kogej Milan
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ajdovščina
P
Ajdovščina 0 : 6 ŽNK Krim Rolljet
P
ŽNK Olimpija Ljubljana 8 : 0 Ajdovščina
P
Ajdovščina 2 : 5 ŽNK Cerklje
P
ŽNK Moje-lece.si Radomlje 8 : 0 Ajdovščina
Z
Ajdovščina 1 : 0 ŽNK Ankaran Obala
ŽNK Krim Rolljet
Z
Ajdovščina 0 : 6 ŽNK Krim Rolljet
Z
ŽNK Krim Rolljet 5 : 1 ŽNK Cerklje
Z
ŽNK Ankaran Obala 0 : 8 ŽNK Krim Rolljet
P
ŽNK Krim Rolljet 1 : 2 ŽNK Telemach GMT Beltinci
P
ŽNK Olimpija Ljubljana 3 : 1 ŽNK Krim Rolljet


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 18 4 0 14 20
Krim RollJet 18 14 0 4 75
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 9 1 0 8 4
Krim RollJet 9 8 0 1 38
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 9 3 0 6 16
Krim RollJet 9 6 0 3 37



Vse medsebojne tekme

22/23  2.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 28.08.2022, ob 17.00  Krim - Primorje Gaia Naturelle 0:3  (0:1) 
21/22  17.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 24.04.2022, ob 11.00  Krim - Primorje Gaia Naturelle 1:6  (0:3) 
21/22  9.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 31.10.2021, ob 17.00  Krim - Primorje Gaia Naturelle 0:2  (0:1) 
21/22  2.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 29.08.2021, ob 17.00  Primorje Gaia Naturelle - Krim 2:1  (0:1) 
20/21  21.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 23.05.2021, ob 17.00  Ajdovščina - ŽNK Krim RollJet 0:4  (0:2) 
20/21  10.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 18.10.2020, ob 17.30  Ajdovščina - ŽNK Krim RollJet 0:7  (0:3) 
20/21  3.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.08.2020, ob 17.00  ŽNK Krim RollJet - Ajdovščina 8:0  (4:0) 
19/20  9.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 27.10.2019, ob 18.30  ŽNK Krim RollJet - Ajdovščina 5:2  (3:0) 
19/20  2.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 25.08.2019, ob 11.00  Ajdovščina - ŽNK Krim RollJet 0:6  (0:4) 
18/19  21.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 26.05.2019, ob 17.00  Ajdovščina - ŽNK Krim Rolljet 0:6  (0:3) 
18/19  11.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 18.11.2018, ob 14.00  ŽNK Krim Rolljet - Ajdovščina 9:2  (4:0) 
18/19  4.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 16.09.2018, ob 16.00  Ajdovščina - ŽNK Krim Rolljet 0:7  (0:4) 
17/18  18.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 06.05.2018, ob 17.00  ŽNK Krim Rolljet - Ajdovščina 5:0  (4:0) 
17/18  9.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 05.11.2017, ob 14.00  Ajdovščina - ŽNK Krim Rolljet 0:2  (0:2) 
16/17  13.krog  Ajdovščina, Igrišče z UT, 02.04.2017, ob 14.00  Ajdovščina - ŽNK Krim 1:2  (1:1) 
16/17  4.krog  Ljubljana, Krim, 02.10.2016, ob 16.00  ŽNK Krim - Ajdovščina 5:0  (4:0) 
15/16  16.krog  Ajdovščina, Mestni stadion, 27.04.2016, ob 11.00  - 1:3  (0:2) 
15/16  7.krog  Ljubljana, Krim, 11.10.2015, ob 11.00  - 4:1  (2:0) 

4. krog
ŽNK Cerklje 0 : 4 ŽNK Olimpija Ljubljana
ŽNK Moje-lece.si Radomlje 2 : 4 ŽNK Telemach GMT Beltinci
ŽNK Ankaran Obala 1 : 3 ŽNK Maribor
Ajdovščina 0 : 7 ŽNK Krim Rolljet

LESTVICA
1 ŽNK Telemach GMT Beltinci 21 63
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 21 49
3 ŽNK Moje-lece.si Radomlje 21 36
4 ŽNK Krim Rolljet 21 35
5 ŽNK Maribor 21 34
6 ŽNK Cerklje 21 20
7 ŽNK Ankaran Obala 21 7
8 Ajdovščina 21 3

STRELCI
1. Špela Kolbl 46
2. Ana Milović 35
3. Manja Rogan 29
4. Tjaša Tibaut 23
5. Nika Babnik 19
Adrijana Mori 19
7. Zala Kuštrin 18
8. Anja Prša 17
9. Sara Makovec 14
10. Simona Jelovšek 13
Eva Potočnik 13
12. Kim Juršnik 10
Nika Pintarič 10
Luana Zajmi 10
15. Tina Paliska 9
Nika Koprivnikar 9
17. Ines Krajnc 8
Manca Smolnikar 8
Evelina Kos 8
Katja Turk 8

DELI NA