Testni števec EURO 2024
Sodniki: | Franca Kristofer (glavni sodnik), Bole Žan Luka (1. pomoč), Kavčič Anej (2. pomoč) |
Delegat: | Bojovič Miomir |
Št. gledalcev: | 60 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 1 | Krka |
N |
Gorica | 2 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 3 | Brinje Grosuplje |
N |
Brinje Grosuplje | 4 : 4 | Maribor |
P |
Aluminij | 4 : 3 | Brinje Grosuplje |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 2 : 0 | Bravo Nova KBM |
Z |
Dravograd | 1 : 4 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 5 : 1 | Krka |
Z |
Gorica | 0 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 4 : 3 | Brinje Grosuplje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 7 | 2 | 2 | 3 | 14 | ||
Aluminij | 7 | 3 | 2 | 2 | 14 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | ||
Aluminij | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Brinje-Grosuplje | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 | ||
Aluminij | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 |
23/24 | 22.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 10.04.2024, ob 13.00 | Aluminij | - | NK Brinje-Grosuplje | 4:3 | (3:0) |
23/24 | 9.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 30.09.2023, ob 13.00 | Brinje Grosuplje | - | Aluminij | 1:1 | (0:1) |
22/23 | 23.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.04.2023, ob 14.30 | Nova KBM Aluminij | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:1 | (1:0) |
22/23 | 10.krog | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 26.10.2022, ob 16.00 | Brinje Grosuplje | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
21/22 | 14.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT, 20.11.2021, ob 11.00 | Nova KBM Aluminij | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:3 | (1:0) |
21/22 | 1.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 07.08.2021, ob 19.00 | Brinje Grosuplje | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) |
20/21 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 12.09.2020, ob 14.30 | Aluminij | - | NK Brinje-Grosuplje | 4:3 | (3:2) |
9. krog | ||
---|---|---|
Maribor | 2 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Bravo Nova KBM | 1 : 1 | Domžale |
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | Aluminij |
Krka | 3 : 1 | Tinex Šenčur |
Gorica | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Dravograd | 2 : 4 | Koper |
A2S Celje | 3 : 1 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 26 | 61 | |
2 | A2S Celje | 26 | 60 | |
3 | Maribor | 26 | 57 | |
4 | Bravo Nova KBM | 26 | 56 | |
5 | Domžale | 26 | 43 | |
6 | Aluminij | 26 | 35 | |
7 | Brinje Grosuplje | 26 | 33 | |
8 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 32 | |
9 | Mura | 26 | 31 | |
10 | Koper | 26 | 31 | |
11 | Krka | 26 | 22 | |
12 | Tinex Šenčur | 26 | 22 | |
13 | Gorica | 26 | 16 | |
14 | Dravograd | 26 | 14 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Arman Durmiši | 28 |
2. | Naj Lulić | 20 |
3. | Žiga Pečjak | 18 |
Kenan Kurtović | 18 | |
5. | Mateo Aćimović | 17 |
6. | Svit Hočevar | 16 |
7. | Alban Veselaj | 15 |
Nik Belovič | 15 | |
9. | Flavio Junčaj | 13 |
Lukas Čeh | 13 | |
Denis Videnović | 13 | |
12. | Nik Podlesnik | 12 |
13. | Stefan Brankovski | 11 |
Faris Dževahirić | 11 | |
15. | Tilen Letonja | 10 |
Jaša Kraševec | 10 | |
17. | Žiga Kranjc | 9 |
Denis Mazreku | 9 | |
Dušan Vukelić | 9 | |
Matej Tadič | 9 |