Sodniki: | Zelenik Matic (glavni sodnik), Barovič Nejc (1. pomoč), Flajšman Jernej (2. pomoč) |
Delegat: | Radovanović Mijat |
Št. gledalcev: | 70 |
Koper | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 1 : 1 | Bravo Nova KBM |
Z |
Drava Ptuj | 2 : 4 | Koper |
P |
A2S Celje | 3 : 0 | Koper |
P |
Koper | 2 : 3 | Krka |
P |
Brinje Grosuplje | 2 : 1 | Koper |
Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 4 : 2 | Radomlje |
P |
Radomlje | 1 : 2 | Brinje Grosuplje |
P |
Domžale | 3 : 2 | Radomlje |
Z |
Radomlje | 2 : 1 | Maribor |
P |
Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | ||
Kalcer Radomlje | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | ||
Kalcer Radomlje | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 |
22/23 | 16.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 26.02.2023, ob 11.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 3:0 | (1:0) |
22/23 | 3.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 25.08.2022, ob 18.30 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 5:1 | (3:1) |
21/22 | 14.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 21.11.2021, ob 11.30 | Radomlje | - | Koper | 1:3 | (0:0) |
21/22 | 1.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 07.08.2021, ob 17.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (0:0) |
20/21 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 13.09.2020, ob 16.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 2:1 | (0:1) |
19/20 | 9.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 13.10.2019, ob 14.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 23.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 06.05.2018, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 2:0 | (1:0) |
17/18 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 15.10.2017, ob 11.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 2:2 | (0:1) |
1. krog | ||
---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 2 : 3 | A2S Celje |
Drava Ptuj | 0 : 1 | Bravo Nova KBM |
Krka | 2 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Koper | 1 : 1 | Radomlje |
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Maribor | 4 : 0 | Triglav Kranj |
Domžale | 4 : 2 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 54 | |
2 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 51 | |
3 | Krka | 26 | 50 | |
4 | Mura | 26 | 46 | |
5 | Domžale | 26 | 45 | |
6 | Maribor | 26 | 44 | |
7 | Bravo Nova KBM | 26 | 44 | |
8 | Nova KBM Aluminij | 26 | 41 | |
9 | A2S Celje | 26 | 37 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 26 | 33 | |
11 | Koper | 26 | 32 | |
12 | Radomlje | 26 | 17 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 11 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niko Kasalo | 26 |
2. | Tilen Kovačič | 19 |
3. | Mark Šerbec | 15 |
4. | Luka Topalović | 14 |
5. | Tian Kujović | 13 |
Luka Pučnik | 13 | |
Patrik Katič | 13 | |
8. | Aleks Ristić | 12 |
9. | Luka Mlakar | 11 |
Jaka Čuber Potočnik | 11 | |
11. | Vid Štefanec | 10 |
12. | Kristijan Bandur | 9 |
Vid Hojč | 9 | |
14. | Aldin Jakupović | 8 |
Edmond Imeraj | 8 | |
Sašo Lovrec | 8 | |
Riad Silajdžić | 8 | |
Mark Vuleta | 8 | |
Lucas Mačak | 8 | |
20. | Anej Dukarić | 7 |