Sodniki: | Jandrič Jelenko (glavni sodnik), Kurtušič Igor (1. pomoč), Majhen Matija (2. pomoč) |
Delegat: | Mozetič Matjaž |
Št. gledalcev: | 100 |
Koper | |||
---|---|---|---|
Z |
Koper | 4 : 2 | Aluminij |
Z |
Koper | 3 : 0 | Rudar Velenje |
P |
Triglav Kranj | 2 : 1 | Koper |
P |
Koper | 2 : 3 | Maribor |
P |
Koper | 0 : 1 | Domžale |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Koper | 4 : 2 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Rudar Velenje | 4 : 0 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
P |
Triglav Kranj | 3 : 0 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 39 | 17 | 7 | 15 | 60 | ||
Aluminij | 39 | 15 | 7 | 17 | 54 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 20 | 12 | 2 | 6 | 38 | ||
Aluminij | 20 | 6 | 2 | 12 | 27 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 19 | 5 | 5 | 9 | 22 | ||
Aluminij | 19 | 9 | 5 | 5 | 27 |
23/24 | 17.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 02.03.2024, ob 15.00 | Aluminij | - | Koper | 1:2 | (0:2) |
23/24 | 4.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 02.09.2023, ob 19.00 | Koper | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) |
22/23 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 04.03.2023, ob 12.00 | Koper | - | Aluminij | 4:2 | (2:1) |
22/23 | 4.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.08.2022, ob 14.30 | Nova KBM Aluminij | - | Koper | 1:1 | (1:0) |
21/22 | 16.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 26.02.2022, ob 12.30 | Nova KBM Aluminij | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 3.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 18.08.2021, ob 17.00 | Koper | - | Aluminij | 1:2 | (0:1) |
20/21 | 1.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 29.08.2020, ob 17.00 | Koper | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
19/20 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 08.03.2020, ob 14.00 | Koper | - | Aluminij | 4:2 | (2:1) |
19/20 | 4.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 08.09.2019, ob 14.00 | Aluminij | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 12.00 | Aluminij | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 2.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 12.08.2017, ob 17.00 | Koper | - | Aluminij | 2:2 | (1:1) |
16/17 | 18.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 01.04.2017, ob 14.00 | Koper | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) |
16/17 | 5.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 10.09.2016, ob 14.30 | Aluminij | - | Koper | 2:1 | (1:0) |
15/16 | 19.krog | Koper-umetna trava, ŠRC Bonifika, 12.12.2015, ob 11.00 | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) | |
15/16 | 4.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.08.2015, ob 15.00 | - | Koper | 1:0 | (0:0) | |
14/15 | 25.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 25.04.2015, ob 15.00 | - | Aluminij | 2:2 | (2:0) | |
14/15 | 10.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 05.10.2014, ob 13.00 | - | Koper | 3:2 | (2:2) | |
13/14 | 18.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 01.12.2013, ob 12.00 | - | Aluminij | 2:0 | (0:0) | |
13/14 | 3.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.08.2013, ob 15.30 | - | Koper | 2:1 | (2:0) | |
12/13 | 18.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 17.03.2013, ob 13.00 | - | Aluminij | 2:1 | (1:1) | |
12/13 | 3.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.08.2012, ob 16.00 | - | Koper | 1:5 | (1:3) | |
11/12 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 03.12.2011, ob 11.30 | - | Aluminij | 2:1 | (1:1) | |
11/12 | 2.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.08.2011, ob 16.00 | - | Koper | 1:3 | (1:1) | |
10/11 | 22.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 02.04.2011, ob 13.00 | - | Koper | 2:1 | (2:0) | |
10/11 | 7.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 19.09.2010, ob 14.30 | - | Aluminij | 3:1 | (1:1) | |
09/10 | 30.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 06.06.2010, ob 16.30 | - | Aluminij | 0:1 | (0:1) | |
09/10 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.11.2009, ob 12.00 | - | Koper | 1:2 | (0:1) | |
08/09 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 20.03.2009, ob 15.00 | - | Koper | 3:0 | (3:0) | |
08/09 | 6.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 06.09.2008, ob 15.00 | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) | |
07/08 | 22.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 20.04.2008, ob 14.00 | - | Aluminij | 2:1 | (1:0) | |
07/08 | 9.krog | Kidričevo, Kidričevo, 29.09.2007, ob 14.30 | - | Koper | 1:0 | (0:0) | |
06/07 | 24.krog | Koper, Koper-umetna trava, 05.05.2007, ob 14.30 | - | Aluminij | 3:2 | (0:1) | |
06/07 | 11.krog | Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 21.10.2006, ob 13.30 | - | Koper | 1:1 | (0:0) | |
05/06 | 21.krog | Kidričevo - umetna trava, 12.04.2006, ob 14.00 | - | Koper | 3:0 | (1:0) | |
05/06 | 8.krog | Koper - umetna trava, 24.09.2005, ob 14.30 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) | |
04/05 | 18.krog | Koper-igrišče z umetno travo, 03.04.2005, ob 14.00 | - | Aluminij | 1:3 | (0:1) | |
04/05 | 5.krog | Kidričevo, 28.08.2004, ob 15.00 | - | Koper | 1:2 | (1:2) | |
01/02 | 14.krog | Kidričevo, 11.11.2001, ob 12.00 | - | Koper | 3:1 | (2:1) | |
01/02 | 1.krog | Koper, 11.08.2001, ob 15.00 | - | Aluminij | 4:3 | (1:2) |
17. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 3 : 1 | VOC Celje |
Triglav Kranj | 3 : 0 | Krško |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Bravo Publikum |
Maribor | 1 : 1 | Mura |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Gorica | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
Koper | 4 : 2 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |