4. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  08.09.2019 ob 14.00

Aluminij

0 : 0

Koper

Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik), Kamnik Blaž (1. pomoč), Racaj Fatlind (2. pomoč)
Delegat: Lepej Drago
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Koper 4 : 2 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Rudar Velenje 4 : 0 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Kalcer Radomlje
P
Triglav Kranj 3 : 0 Aluminij
Koper
Z
Koper 4 : 2 Aluminij
Z
Koper 3 : 0 Rudar Velenje
P
Triglav Kranj 2 : 1 Koper
P
Koper 2 : 3 Maribor
P
Koper 0 : 1 Domžale


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 32 14 5 13 48
Koper 32 13 5 14 47
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 9 3 4 25
Koper 16 4 3 9 19
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 5 2 9 23
Koper 16 9 2 5 28



Vse medsebojne tekme

19/20  17.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 08.03.2020, ob 14.00  Koper - Aluminij 4:2  (2:1) 
19/20  4.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 08.09.2019, ob 14.00  Aluminij - Koper 0:0  (0:0) 
17/18  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 12.00  Aluminij - Koper 0:0  (0:0) 
17/18  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 12.08.2017, ob 17.00  Koper - Aluminij 2:2  (1:1) 
16/17  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 01.04.2017, ob 14.00  Koper - Aluminij 0:2  (0:1) 
16/17  5.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 10.09.2016, ob 14.30  Aluminij - Koper 2:1  (1:0) 
15/16  19.krog  Koper-umetna trava, ŠRC Bonifika, 12.12.2015, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
15/16  4.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.08.2015, ob 15.00  - 1:0  (0:0) 
14/15  25.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 25.04.2015, ob 15.00  - 2:2  (2:0) 
14/15  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 05.10.2014, ob 13.00  - 3:2  (2:2) 
13/14  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 01.12.2013, ob 12.00  - 2:0  (0:0) 
13/14  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.08.2013, ob 15.30  - 2:1  (2:0) 
12/13  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 17.03.2013, ob 13.00  - 2:1  (1:1) 
12/13  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.08.2012, ob 16.00  - 1:5  (1:3) 
11/12  17.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 03.12.2011, ob 11.30  - 2:1  (1:1) 
11/12  2.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.08.2011, ob 16.00  - 1:3  (1:1) 
10/11  22.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 02.04.2011, ob 13.00  - 2:1  (2:0) 
10/11  7.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 19.09.2010, ob 14.30  - 3:1  (1:1) 
09/10  30.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 06.06.2010, ob 16.30  - 0:1  (0:1) 
09/10  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.11.2009, ob 12.00  - 1:2  (0:1) 
08/09  21.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 20.03.2009, ob 15.00  - 3:0  (3:0) 
08/09  6.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 06.09.2008, ob 15.00  - 0:1  (0:0) 
07/08  22.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 20.04.2008, ob 14.00  - 2:1  (1:0) 
07/08  9.krog  Kidričevo, Kidričevo, 29.09.2007, ob 14.30  - 1:0  (0:0) 
06/07  24.krog  Koper, Koper-umetna trava, 05.05.2007, ob 14.30  - 3:2  (0:1) 
06/07  11.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 21.10.2006, ob 13.30  - 1:1  (0:0) 
05/06  21.krog  Kidričevo - umetna trava, 12.04.2006, ob 14.00  - 3:0  (1:0) 
05/06  8.krog  Koper - umetna trava, 24.09.2005, ob 14.30  - 1:0  (1:0) 
04/05  18.krog  Koper-igrišče z umetno travo, 03.04.2005, ob 14.00  - 1:3  (0:1) 
04/05  5.krog  Kidričevo, 28.08.2004, ob 15.00  - 1:2  (1:2) 
01/02  14.krog  Kidričevo, 11.11.2001, ob 12.00  - 3:1  (2:1) 
01/02  1.krog  Koper, 11.08.2001, ob 15.00  - 4:3  (1:2) 

4. krog
Olimpija Ljubljana 2 : 2 Ilirija Extra-Lux
Aluminij 0 : 0 Koper
Krško 0 : 2 Triglav Kranj
Kalcer Radomlje 0 : 1 Gorica
Mura 0 : 1 Maribor
Bravo Publikum 4 : 2 Rudar Velenje
VOC Celje 0 : 6 Domžale

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 39
2 Domžale 17 39
3 Maribor 16 39
4 Ilirija Extra-Lux 17 33
5 Triglav Kranj 17 31
6 Bravo Publikum 17 26
7 Gorica 17 22
8 VOC Celje 17 21
9 Kalcer Radomlje 17 19
10 Mura 17 16
11 Koper 17 14
12 Aluminij 17 12
13 Rudar Velenje 17 11
14 Krško 16 7

STRELCI
1. Nikola Jovićević 17
2. Gašper Černe 15
3. Haris Sadiković 14
4. Adriano Bloudek 13
5. Tihomir Maksimović 10
Nick Perc 10
7. Tom Kljun 8
Jan Križ 8
Zak Kavrečič 8
Tio Cipot 8
11. Dario Sivonjić 7
Kristijan Frlic 7
Filip Zupanič 7
14. Emir Saitoski 6
Armin Kahvedžić 6
16. Luka Baruca 5
Mateo Koprivc 5
Nejc Medved 5
Žan Bracovič 5
Tai Mateo Panić 5

DELI NA