Sodniki: | Bezjak Blaž (glavni sodnik), Flajšman Jernej (1. pomoč), Janžekovič Klemen Tilen (2. pomoč) |
Delegat: | Kmetec Ivan |
Št. gledalcev: | 180 |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Mura | 3 : 6 | Domžale |
Z |
Krško | 1 : 4 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Aluminij |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 8 : 1 | Kalcer Radomlje |
Gorica | |||
---|---|---|---|
N |
Gorica | 1 : 1 | Bravo Publikum |
Z |
Interblock | 3 : 5 | Gorica |
P |
Gorica | 0 : 2 | Domžale |
Z |
Krško | 1 : 5 | Gorica |
P |
Gorica | 0 : 1 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 11 | 7 | 3 | 1 | 29 | ||
Gorica | 11 | 1 | 3 | 7 | 11 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 6 | 4 | 1 | 1 | 19 | ||
Gorica | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | ||
Športni park | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | ||
Gorica | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 |
23/24 | 18.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 09.03.2024, ob 14.00 | Mura | - | Gorica | 5:0 | (2:0) |
23/24 | 5.krog | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 10.09.2023, ob 15.00 | Gorica | - | Mura | 0:2 | (0:0) |
22/23 | 24.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 30.04.2023, ob 14.30 | Mura | - | Gorica | 3:1 | (1:0) |
22/23 | 11.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 16.10.2022, ob 12.30 | Gorica | - | Mura | 1:4 | (0:2) |
20/21 | 5.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 12.09.2020, ob 14.30 | Mura | - | Gorica | 4:2 | (1:1) |
19/20 | 15.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 24.11.2019, ob 12.00 | Gorica | - | Mura | 1:2 | (1:1) |
19/20 | 2.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 24.08.2019, ob 11.00 | Mura | - | Gorica | 1:1 | (1:1) |
18/19 | 18.krog | Renče, Igrišče Renče, 30.03.2019, ob 13.00 | Gorica | - | Mura | 1:1 | (0:1) |
18/19 | 5.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 08.09.2018, ob 14.30 | Mura | - | Gorica | 1:2 | (0:1) |
17/18 | 20.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 07.04.2018, ob 14.00 | Mura | - | Gorica | 5:1 | (3:1) |
17/18 | 7.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 27.09.2017, ob 14.00 | Gorica | - | Mura | 1:1 | (0:1) |
5. krog | ||
---|---|---|
Mura | 1 : 2 | Gorica |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Triglav Kranj |
Aluminij | 2 : 1 | Interblock |
VOC Celje | 3 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Maribor |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 3 | Bravo Publikum |
Krško | 0 : 2 | Domžale |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 61 | |
2 | Domžale | 26 | 59 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 49 | |
4 | Mura | 26 | 49 | |
5 | VOC Celje | 26 | 45 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 40 | |
7 | Gorica | 26 | 37 | |
8 | Kalcer Radomlje | 26 | 37 | |
9 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 36 | |
10 | Aluminij | 26 | 28 | |
11 | Bravo Publikum | 26 | 28 | |
12 | Krško | 26 | 22 | |
13 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 16 | |
14 | Interblock | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 37 |
2. | Benjamin Šeško | 21 |
3. | Filip Nikola Ostojič | 20 |
4. | Albin Ahmetaj | 14 |
Aljaž Antolin | 14 | |
6. | Vito Štrakl | 13 |
Kristjan Sagadin | 13 | |
Haris Sadiković | 13 | |
9. | Jan Bruno Kralj | 12 |
10. | Urh Lampret | 10 |
Nejc Gradišar | 10 | |
Svit Sešlar | 10 | |
Patrick Vodeb | 10 | |
14. | Nick Perc | 9 |
Luka Vuković | 9 | |
16. | Tristan Ciglar | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Rok Erniša | 8 | |
19. | Marko Brest | 7 |
Zak Kavrečič | 7 |