25. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  13.04.2024 ob 17.00

Aluminij

2 : 4

Mura


Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik), Močivnik Joži (1. pomoč), Pečarič Luka (2. pomoč)
Delegat: Vozlič Srečko
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Aluminij 2 : 4 Mura
N
Bravo Mastercard 2 : 2 Aluminij
P
Aluminij 0 : 2 Domžale
Z
Nafta 1903 1 : 2 Aluminij
N
Aluminij 1 : 1 Rudar Velenje Korektbau
Mura
Z
Aluminij 2 : 4 Mura
Z
Mura 4 : 0 Kalcer Radomlje
Z
Gorica 1 : 4 Mura
P
Mura 1 : 2 Brinje Grosuplje
Z
Krka 0 : 3 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 12 4 1 7 20
Mura 12 7 1 4 28
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 7 4 1 2 15
Mura 7 2 1 4 14
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 5 0 0 5 5
Mura 5 5 0 0 14



Vse medsebojne tekme

23/24  25.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 13.04.2024, ob 17.00  Aluminij - Mura 2:4  (1:3) 
23/24  10.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 29.09.2023, ob 15.30  Mura - Aluminij 1:0  (0:0) 
22/23  26.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 06.05.2023, ob 13.30  Mura - Aluminij 5:2  (2:2) 
22/23  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.10.2022, ob 13.30  Nova KBM Aluminij - Mura 1:0  (0:0) 
21/22  22.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 24.04.2022, ob 13.00  Mura - Aluminij 3:1  (1:0) 
21/22  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 16.10.2021, ob 15.00  Nova KBM Aluminij - Mura 1:1  (1:1) 
20/21  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 23.05.2021, ob 13.00  Aluminij - Mura 1:3  (0:2) 
19/20  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.10.2019, ob 15.00  Aluminij - Mura 3:2  (1:1) 
18/19  24.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 11.05.2019, ob 15.00  Mura - Aluminij 3:1  (1:1) 
18/19  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.10.2018, ob 11.00  Aluminij - Mura 4:2  (1:1) 
17/18  22.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 21.04.2018, ob 13.00  Mura - Aluminij 2:1  (1:0) 
17/18  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2017, ob 13.00  Aluminij - Mura 3:2  (0:1) 

25. krog
Maribor 3 : 2 Domžale
Kalcer Radomlje 0 : 4 Krka
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Bravo Mastercard
Aluminij 2 : 4 Mura
Tabor Sežana 1 : 3 Rudar Velenje Korektbau
Koper 0 : 1 Nafta 1903
Ilirija Extra-Lux 2 : 1 A2S Celje
Gorica 0 : 0 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Maribor 25 53
2 Olimpija Ljubljana 25 52
3 Mura 25 51
4 Brinje Grosuplje 25 43
5 Domžale 25 40
6 A2S Celje 24 40
7 Koper 25 36
8 Kalcer Radomlje 25 35
9 Bravo Mastercard 25 33
10 Rudar Velenje Korektbau 25 32
11 Aluminij 25 28
12 Krka 25 27
13 Ilirija Extra-Lux 25 24
14 Nafta 1903 25 21
15 Gorica 25 21
16 Tabor Sežana 24 20

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Elmir Avdić 14
3. Aldin Jakupović 13
4. Matej Malenšek 12
Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
Niko Grlić 12
8. Denis Nikić 11
Dino Kojić 11
Anej Horvat 11
11. Mihajlo Pavlović 10
Maj Blažič 10
Kenan Lamadžema 10
14. Luka Turudija 9
Lucas Mačak 9
Alex Ristić 9
Maj Škoflek 9
Niko Kasalo 9
19. Nik Zrnec 8
Tine Čuk 8

DELI NA