Testni števec EURO 2024
Sodniki: | Kamplet Miha (glavni sodnik), Marin Jan (1. pomoč), Marković Aleksander (2. pomoč) |
Delegat: | Dobrun Žiga |
Št. gledalcev: | 84 |
Rudar Velenje Korektbau | |||
---|---|---|---|
P |
Bravo Mastercard | 2 : 1 | Rudar Velenje Korektbau |
Z |
Rudar Velenje Korektbau | 3 : 2 | Domžale |
P |
Nafta 1903 | 3 : 0 | Rudar Velenje Korektbau |
P |
Rudar Velenje Korektbau | 0 : 1 | A2S Celje |
P |
Rudar Velenje Korektbau | 0 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 2 | Koper |
P |
Maribor | 1 : 0 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Olimpija Ljubljana |
P |
Aluminij | 3 : 1 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 4 : 0 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudar Velenje | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 2 | 2 | 0 | 0 | 13 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Rudar Velenje | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 |
23/24 | 18.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 09.12.2023, ob 15.00 | Rudar Velenje Korektbau | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:7 | (0:3) |
23/24 | 3.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 11.08.2023, ob 17.30 | Brinje Grosuplje | - | Rudar Velenje | 6:1 | (2:1) |
18. krog | ||
---|---|---|
A2S Celje | 6 : 0 | Bravo Mastercard |
Domžale | 2 : 2 | Mura |
Maribor | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 0 | Gorica |
Tabor Sežana | 1 : 3 | Kalcer Radomlje |
Nafta 1903 | 6 : 3 | Krka |
Koper | 3 : 2 | Aluminij |
Rudar Velenje Korektbau | 2 : 7 | Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 30 | 68 | |
2 | Mura | 30 | 63 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 30 | 58 | |
4 | A2S Celje | 30 | 55 | |
5 | Brinje Grosuplje | 30 | 52 | |
6 | Domžale | 30 | 47 | |
7 | Bravo Mastercard | 30 | 42 | |
8 | Koper | 30 | 40 | |
9 | Kalcer Radomlje | 30 | 36 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 30 | 35 | |
11 | Aluminij | 30 | 35 | |
12 | Krka | 30 | 34 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 30 | 33 | |
14 | Gorica | 30 | 30 | |
15 | Nafta 1903 | 30 | 26 | |
16 | Tabor Sežana | 30 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Domjan | 21 |
2. | Vid Štefanec | 15 |
Gregor Medle | 15 | |
Elmir Avdić | 15 | |
Denis Nikić | 15 | |
6. | Dino Kojić | 14 |
7. | Aldin Jakupović | 13 |
Niko Grlić | 13 | |
Anej Horvat | 13 | |
10. | Marcos Tavares | 12 |
Mihajlo Pavlović | 12 | |
Matej Malenšek | 12 | |
Aljaž Zalaznik | 12 | |
Kenan Lamadžema | 12 | |
Emils Evelons | 12 | |
16. | Maj Blažič | 11 |
Tine Čuk | 11 | |
Maj Škoflek | 11 | |
19. | Niko Kasalo | 10 |
Lucas Mačak | 10 |