Testni števec EURO 2024
Sodniki: | Janković Vanja (glavni sodnik), Antolič Jean (1. pomoč), Beton Jaka (2. pomoč) |
Delegat: | Skok Aleš |
Št. gledalcev: | 100 |
Bravo Mastercard | |||
---|---|---|---|
Z |
Bravo Mastercard | 2 : 1 | Rudar Velenje Korektbau |
P |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Bravo Mastercard |
Z |
Bravo Mastercard | 2 : 0 | Tabor Sežana |
Z |
Koper | 1 : 3 | Bravo Mastercard |
P |
Bravo Mastercard | 1 : 2 | Maribor |
Koper | |||
---|---|---|---|
P |
Brinje Grosuplje | 3 : 2 | Koper |
N |
Koper | 3 : 3 | Krka |
P |
Mura | 2 : 1 | Koper |
P |
Koper | 1 : 3 | Bravo Mastercard |
Z |
Domžale | 2 : 6 | Koper |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 24 | 8 | 4 | 12 | 31 | ||
Koper | 24 | 12 | 4 | 8 | 44 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | ||
Koper | 11 | 5 | 3 | 3 | 17 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 13 | 5 | 1 | 7 | 17 | ||
Koper | 13 | 7 | 1 | 5 | 27 |
23/24 | 27.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 26.04.2024, ob 17.00 | Koper | - | Bravo Mastercard | 1:3 | (1:1) |
23/24 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT, 14.10.2023, ob 13.00 | Bravo Mastercard | - | Koper | 0:2 | (0:1) |
22/23 | 25.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 03.05.2023, ob 18.00 | Koper | - | Bravo | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 23.10.2022, ob 13.30 | Bravo Mastercard | - | Koper | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 26.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 21.05.2022, ob 13.00 | Koper | - | Bravo | 3:3 | (2:2) |
21/22 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 01.12.2021, ob 14.00 | Bravo Mastercard | - | Koper | 4:3 | (3:0) |
20/21 | 12.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 15.05.2021, ob 17.00 | Koper | - | Bravo | 2:1 | (0:1) |
19/20 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 14.09.2019, ob 17.00 | Koper | - | Bravo | 2:0 | (2:0) |
17/18 | 21.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 14.04.2018, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Koper | 1:1 | (0:1) |
17/18 | 8.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 30.09.2017, ob 13.00 | Koper | - | Bravo | 0:2 | (0:2) |
16/17 | 14.krog | Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 12.11.2016, ob 14.00 | Koper | - | Bravo | 3:0 | (3:0) |
16/17 | 1.krog | ŠPL naravna trava, 06.08.2016, ob 18.00 | Bravo Publikum | - | Koper | 2:1 | (1:1) |
15/16 | 16.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 14.11.2015, ob 14.00 | - | Bravo | 0:2 | (0:0) | |
15/16 | 1.krog | Ljubljana, ŠPL-naravna trava, 08.08.2015, ob 18.00 | - | Koper | 0:0 | (0:0) | |
14/15 | 22.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 04.04.2015, ob 18.00 | - | Bravo | 3:1 | (0:1) | |
14/15 | 7.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 06.09.2014, ob 13.00 | - | Koper | 3:0 | (2:0) | |
13/14 | 22.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 06.04.2014, ob 16.00 | - | Bravo | 6:0 | (2:0) | |
13/14 | 7.krog | Ljubljana, ŠPL- umetna trava, 14.09.2013, ob 17.00 | - | Koper | 1:4 | (1:0) | |
12/13 | 29.krog | Koper, Šrc Bonifika - umetna trava, 09.06.2013, ob 19.30 | - | Bravo | 4:1 | (1:1) | |
12/13 | 14.krog | Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 17.11.2012, ob 14.00 | - | Koper | 0:1 | (0:0) | |
11/12 | 20.krog | Ljubljana, Ježica umetna trava, 18.03.2012, ob 14.00 | - | Koper | 0:1 | (0:0) | |
11/12 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 09.09.2011, ob 19.40 | - | Bravo | 0:1 | (0:0) | |
10/11 | 24.krog | Ljubljana, ŠPL, 16.04.2011, ob 15.00 | - | Koper | 2:3 | (1:3) | |
10/11 | 9.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 02.10.2010, ob 15.30 | - | Bravo | 3:2 | (0:0) |
12. krog | ||
---|---|---|
A2S Celje | 2 : 1 | Rudar Velenje Korektbau |
Bravo Mastercard | 0 : 2 | Koper |
Nafta 1903 | 2 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Domžale | 2 : 2 | Tabor Sežana |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Aluminij |
Gorica | 3 : 2 | Kalcer Radomlje |
Mura | 3 : 0 | Maribor |
Krka | 0 : 0 | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 30 | 68 | |
2 | Mura | 30 | 63 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 30 | 58 | |
4 | A2S Celje | 30 | 55 | |
5 | Brinje Grosuplje | 30 | 52 | |
6 | Domžale | 30 | 47 | |
7 | Bravo Mastercard | 30 | 42 | |
8 | Koper | 30 | 40 | |
9 | Kalcer Radomlje | 30 | 36 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 30 | 35 | |
11 | Aluminij | 30 | 35 | |
12 | Krka | 30 | 34 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 30 | 33 | |
14 | Gorica | 30 | 30 | |
15 | Nafta 1903 | 30 | 26 | |
16 | Tabor Sežana | 30 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Domjan | 21 |
2. | Vid Štefanec | 15 |
Gregor Medle | 15 | |
Elmir Avdić | 15 | |
Denis Nikić | 15 | |
6. | Dino Kojić | 14 |
7. | Aldin Jakupović | 13 |
Niko Grlić | 13 | |
Anej Horvat | 13 | |
10. | Marcos Tavares | 12 |
Mihajlo Pavlović | 12 | |
Matej Malenšek | 12 | |
Aljaž Zalaznik | 12 | |
Kenan Lamadžema | 12 | |
Emils Evelons | 12 | |
16. | Maj Blažič | 11 |
Tine Čuk | 11 | |
Maj Škoflek | 11 | |
19. | Niko Kasalo | 10 |
Lucas Mačak | 10 |