Sodniki: | Bavrlić Dejan (glavni sodnik), Florjančič Karin (1. pomoč), Logar Tadej (2. pomoč) |
Delegat: | Mozetič Matjaž |
Št. gledalcev: | 80 |
Koper | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 3 : 3 | Bravo Mastercard |
Z |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Koper |
Z |
A2S Celje | 1 : 2 | Koper |
Z |
Koper | 4 : 2 | Krka |
P |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Koper |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 5 : 1 | Mura |
P |
Nova KBM Aluminij | 1 : 0 | Maribor |
Z |
Maribor | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Radomlje | 5 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 3 : 1 | Bravo Mastercard |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 45 | 14 | 13 | 18 | 68 | ||
Maribor | 45 | 18 | 13 | 14 | 97 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 22 | 8 | 8 | 6 | 36 | ||
Maribor | 22 | 6 | 8 | 8 | 36 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 23 | 6 | 5 | 12 | 32 | ||
Maribor | 23 | 12 | 5 | 6 | 61 |
23/24 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 01.03.2024, ob 15.00 | Koper | - | Maribor | 2:2 | (2:1) |
23/24 | 5.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 19.08.2023, ob 17.30 | Maribor | - | Koper | 4:0 | (0:0) |
22/23 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 05.11.2022, ob 13.30 | Maribor | - | Koper | 6:1 | (1:1) |
22/23 | 1.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 06.08.2022, ob 18.30 | Koper | - | Maribor | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 09.04.2022, ob 13.00 | Maribor | - | Koper | 0:1 | (0:1) |
21/22 | 7.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 18.09.2021, ob 17.30 | Koper | - | Maribor | 2:1 | (0:0) |
20/21 | 8.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 03.10.2020, ob 15.30 | Maribor | - | Koper | 5:1 | (4:1) |
19/20 | 14.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 26.02.2020, ob 17.00 | Koper | - | Maribor | 2:2 | (1:1) |
19/20 | 1.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 18.08.2019, ob 17.00 | Maribor | - | Koper | 2:2 | (2:0) |
17/18 | 25.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 20.05.2018, ob 17.30 | Maribor | - | Koper | 7:0 | (1:0) |
17/18 | 12.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 27.10.2017, ob 15.00 | Koper | - | Maribor | 1:3 | (0:2) |
16/17 | 23.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 07.05.2017, ob 17.00 | Maribor | - | Koper | 2:2 | (0:2) |
16/17 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 15.10.2016, ob 17.30 | Koper | - | Maribor | 3:1 | (0:1) |
15/16 | 27.krog | Koper, ŠRC Bonifika- naravna trava, 07.05.2016, ob 17.00 | - | Maribor | 0:3 | (0:1) | |
15/16 | 12.krog | Jarenina, Športni park Jarenina, 24.10.2015, ob 15.00 | - | Koper | 3:4 | (2:3) | |
14/15 | 23.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 10.04.2015, ob 14.00 | - | Koper | 1:3 | (0:3) | |
14/15 | 8.krog | Koper, ŠRC Bonifka - umetna trava, 29.11.2014, ob 16.00 | - | Maribor | 1:0 | (0:0) | |
13/14 | 24.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 19.04.2014, ob 16.00 | - | Maribor | 1:3 | (0:1) | |
13/14 | 9.krog | Maribor, Športni park Tabor, 02.10.2013, ob 16.00 | - | Koper | 4:0 | (2:0) | |
12/13 | 19.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 01.04.2013, ob 15.00 | - | Maribor | 5:2 | (4:2) | |
12/13 | 4.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 25.08.2012, ob 20.00 | - | Koper | 3:1 | (1:0) | |
11/12 | 24.krog | Maribor, Ljudski vrt - UMETNA TRAVA, 14.04.2012, ob 18.00 | - | Koper | 0:1 | (0:0) | |
11/12 | 9.krog | Koper, Šrc Bonifika, umetna trava, 08.10.2011, ob 15.30 | - | Maribor | 2:0 | (1:0) | |
10/11 | 20.krog | Koper, Šrc Bonifika, 20.03.2011, ob 14.00 | - | Maribor | 1:0 | (0:0) | |
10/11 | 5.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.09.2010, ob 17.00 | - | Koper | 2:2 | (1:2) | |
09/10 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 07.03.2010, ob 14.00 | - | Koper | 1:2 | (1:0) | |
09/10 | 3.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 19.08.2009, ob 19.00 | - | Maribor | 0:0 | (0:0) | |
08/09 | 28.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 16.05.2009, ob 16.30 | - | Koper | 2:1 | (2:0) | |
08/09 | 13.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 08.11.2008, ob 14.00 | - | Maribor | 1:1 | (0:0) | |
07/08 | 14.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 10.11.2007, ob 14.00 | - | Maribor | 0:2 | (0:1) | |
07/08 | 1.krog | Maribor - pomožno igrišče, Maribor - pomožno igrišče, 04.08.2007, ob 18.00 | - | Koper | 2:0 | (1:0) | |
06/07 | 14.krog | Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 12.11.2006, ob 14.00 | - | Koper | 0:1 | (0:0) | |
06/07 | 1.krog | Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 05.08.2006, ob 18.00 | - | Maribor | 1:4 | (0:1) | |
05/06 | 17.krog | Maribor - umetna trava, 19.03.2006, ob 15.00 | - | Koper | 4:2 | (0:1) | |
05/06 | 4.krog | Koper - umetna trava, 21.08.2005, ob 16.00 | - | Maribor | 2:4 | (2:3) | |
04/05 | 19.krog | Maribor, 09.04.2005, ob 11.00 | - | Koper | 2:1 | (0:1) | |
04/05 | 6.krog | Koper-Igrišče z umetno travo, ŠRC Bonifika, 04.09.2004, ob 16.30 | - | Maribor | 4:1 | (0:1) | |
03/04 | 23.krog | Maribor, 22.05.2004, ob 16.30 | - | Koper | 2:2 | (1:1) | |
03/04 | 10.krog | Koper, 12.10.2003, ob 15.30 | - | Maribor | 2:2 | (1:1) | |
02/03 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt, 29.03.2003, ob 13:00 | - | Koper | 2:1 | (0:0) | |
02/03 | 5.krog | Koper, 08.09.2002, ob 17.00 | - | Maribor | 2:2 | (1:1) | |
01/02 | 26.krog | Maribor, 26.05.2002, ob 17.00 | - | Koper | 3:0 | (2:0) | |
01/02 | 13.krog | Koper, 31.10.2001, ob 14.00 | - | Maribor | 2:2 | (1:2) | |
00/01 | 24.krog | Maribor, 13.05.2001, ob 13.00 | - | Koper | 4:4 | (1:1) | |
00/01 | 11.krog | Koper, 14.10.2000, ob 15.30 | - | Maribor | 2:1 | (1:0) |
7. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 2 : 2 | A2S Celje |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Radomlje | 5 : 1 | Mura |
Krka | 0 : 2 | Domžale |
Koper | 2 : 1 | Maribor |
Drava Ptuj | 0 : 4 | Olimpija Ljubljana |
Bravo Mastercard | 1 : 2 | Triglav Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |