Sodniki: | Rađević Uroš (glavni sodnik), Lahovič Marcel (1. pomoč), Majcen Kevin (2. pomoč) |
Delegat: | Hafner Marko |
Št. gledalcev: | 100 |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
P |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | Domžale |
P |
Domžale | 1 : 3 | Radomlje |
Z |
Bravo Mastercard | 3 : 5 | Domžale |
Z |
Domžale | 4 : 0 | Drava Ptuj |
A2S Celje | |||
---|---|---|---|
Z |
A2S Celje | 6 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Triglav Kranj | 1 : 3 | A2S Celje |
P |
A2S Celje | 1 : 2 | Koper |
N |
Mura | 4 : 4 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 3 : 0 | Krka |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Domžale | 39 | 23 | 6 | 10 | 82 | ||
Celje | 39 | 10 | 6 | 23 | 43 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 20 | 12 | 3 | 5 | 48 | ||
Celje | 20 | 5 | 3 | 12 | 20 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 19 | 11 | 3 | 5 | 34 | ||
Celje | 19 | 5 | 3 | 11 | 23 |
23/24 | 16.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 27.11.2023, ob 13.00 | A2S Celje | - | Domžale | 1:0 | (0:0) |
23/24 | 1.krog | Domžale, Športni park Domžale, 28.07.2023, ob 18.00 | Domžale | - | Celje | 0:1 | (0:1) |
22/23 | 16.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 25.02.2023, ob 13.30 | Domžale | - | Celje | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 3.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 17.08.2022, ob 17.00 | A2S Celje | - | Domžale | 3:1 | (0:0) |
21/22 | 18.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 13.03.2022, ob 14.30 | A2S Celje | - | Domžale | 0:2 | (0:1) |
21/22 | 5.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 28.08.2021, ob 17.00 | Domžale | - | Celje | 4:0 | (2:0) |
20/21 | 11.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 1, 02.05.2021, ob 12.00 | Domžale | - | Celje | 4:0 | (3:0) |
19/20 | 17.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 07.03.2020, ob 12.30 | Domžale | - | Celje | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 4.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 04.12.2019, ob 11.00 | VOC Celje | - | Domžale | 1:1 | (1:0) |
18/19 | 25.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 18.05.2019, ob 13.00 | Domžale | - | Celje | 4:0 | (4:0) |
18/19 | 12.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 02.12.2018, ob 13.30 | VOC Celje | - | Domžale | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 14.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 12.11.2017, ob 14.00 | Domžale | - | Celje | 1:2 | (1:2) |
17/18 | 1.krog | Žalec, Športni center Žalec, 23.08.2017, ob 17.00 | VOC Celje | - | Domžale | 2:3 | (1:1) |
16/17 | 17.krog | Celje, Skalna klet - naravna trava, 17.03.2017, ob 16.00 | VOC Celje | - | Domžale | 2:3 | (1:2) |
16/17 | 4.krog | ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 27.08.2016, ob 13.00 | Domžale | - | Celje | 4:0 | (3:0) |
15/16 | 22.krog | Celje, Arena Petrol - naravna trava, 03.04.2016, ob 14.00 | - | Domžale | 1:3 | (0:1) | |
15/16 | 7.krog | Domžale, ŠP Domžale - pomožno igrišče, 19.09.2015, ob 13.00 | - | Celje | 3:0 | (1:0) | |
14/15 | 24.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 18.04.2015, ob 16.00 | - | Domžale | 1:3 | (0:0) | |
14/15 | 9.krog | Domžale, umetna trava, 28.09.2014, ob 14.00 | - | Celje | 2:2 | (1:0) | |
13/14 | 29.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 28.05.2014, ob 18.00 | - | Domžale | 0:3 | (0:1) | |
13/14 | 14.krog | Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 02.11.2013, ob 14.00 | - | Celje | 5:2 | (3:1) | |
12/13 | 24.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 28.05.2013, ob 19.00 | - | Domžale | 1:1 | (1:0) | |
12/13 | 9.krog | Domžale, Umetna trava, 06.10.2012, ob 17.00 | - | Celje | 5:0 | (1:0) | |
11/12 | 17.krog | Domžale, Umetna trava, 03.12.2011, ob 13.30 | - | Celje | 4:1 | (1:1) | |
11/12 | 2.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 20.08.2011, ob 18.00 | - | Domžale | 3:3 | (3:1) | |
10/11 | 23.krog | Celje, Olimp, 08.04.2011, ob 17.30 | - | Domžale | 1:3 | (1:2) | |
10/11 | 8.krog | Domžale, Umetna trava, 25.09.2010, ob 16.00 | - | Celje | 1:3 | (1:0) | |
09/10 | 21.krog | Celje, Olimp - umena trava, 27.03.2010, ob 15.00 | - | Domžale | 1:2 | (1:0) | |
09/10 | 6.krog | Ihan, Igrišče v Ihanu, 05.09.2009, ob 17.00 | - | Celje | 1:0 | (0:0) | |
08/09 | 24.krog | Ihan, Ihan, 10.04.2009, ob 16.00 | - | Celje | 5:0 | (3:0) | |
08/09 | 9.krog | Celje, OLIMP - umetna trava, 04.10.2008, ob 15.30 | - | Domžale | 2:0 | (0:0) | |
07/08 | 20.krog | Ihan pri Domžalah, Igrišče v Ihanu, 06.04.2008, ob 16:00 | - | Celje | 1:0 | (1:0) | |
07/08 | 7.krog | Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 22.09.2007, ob 18.00 | - | Domžale | 0:3 | (0:1) | |
06/07 | 17.krog | Štadion Olimp-umetna trava, Štadion Olimp-umetna trava, 16.03.2007, ob 15.00 | - | Domžale | 2:0 | (2:0) | |
06/07 | 4.krog | Vir pri Domžalah, Vir pri Domžalah, 26.08.2006, ob 17.00 | - | Celje | 2:2 | (1:1) | |
05/06 | 20.krog | Štadion Olimp - umetna trava, 09.04.2006, ob 17.00 | - | Domžale | 2:0 | (0:0) | |
05/06 | 7.krog | Igrišče na Viru pri Domžalah, 21.09.2005, ob 16.30 | - | Celje | 1:4 | (0:1) | |
04/05 | 15.krog | Domžale, 28.11.2004, ob 13.30 | - | Celje | 0:3 | (0:0) | |
04/05 | 2.krog | Igrišče NK Olimp - Celje, 13.08.2004, ob 17.00 | - | Domžale | 0:1 | (0:1) |
5. krog | ||
---|---|---|
Drava Ptuj | 1 : 4 | Mura |
Domžale | 4 : 0 | A2S Celje |
Radomlje | 0 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
Koper | 0 : 1 | Triglav Kranj |
Bravo Mastercard | 1 : 4 | Nova KBM Aluminij |
Brinje Grosuplje | 1 : 3 | Maribor |
Krka | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |