Sodniki: | Šorli Armando (glavni sodnik), Marin Tomaž (1. pomoč), Marin Jan (2. pomoč) |
Delegat: | Stenovec Darko |
Št. gledalcev: |
Bravo Publikum | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 0 : 1 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Maribor | 3 : 2 | Bravo Publikum |
N |
Bravo Publikum | 1 : 1 | Gorica |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Bravo Publikum |
Koper | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 0 : 0 | Aluminij |
N |
Koper | 1 : 1 | Rudar Velenje |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 1 | Koper |
N |
Koper | 2 : 2 | Maribor |
Z |
Gorica | 1 : 3 | Koper |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 23 | 7 | 4 | 12 | 28 | ||
Koper | 23 | 12 | 4 | 7 | 43 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | ||
Koper | 11 | 5 | 3 | 3 | 17 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 12 | 4 | 1 | 7 | 14 | ||
Koper | 12 | 7 | 1 | 4 | 26 |
23/24 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT, 14.10.2023, ob 13.00 | Bravo Mastercard | - | Koper | 0:2 | (0:1) |
22/23 | 25.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 03.05.2023, ob 18.00 | Koper | - | Bravo | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 23.10.2022, ob 13.30 | Bravo Mastercard | - | Koper | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 26.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 21.05.2022, ob 13.00 | Koper | - | Bravo | 3:3 | (2:2) |
21/22 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 01.12.2021, ob 14.00 | Bravo Mastercard | - | Koper | 4:3 | (3:0) |
20/21 | 12.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 15.05.2021, ob 17.00 | Koper | - | Bravo | 2:1 | (0:1) |
19/20 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 14.09.2019, ob 17.00 | Koper | - | Bravo | 2:0 | (2:0) |
17/18 | 21.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 14.04.2018, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Koper | 1:1 | (0:1) |
17/18 | 8.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 30.09.2017, ob 13.00 | Koper | - | Bravo | 0:2 | (0:2) |
16/17 | 14.krog | Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 12.11.2016, ob 14.00 | Koper | - | Bravo | 3:0 | (3:0) |
16/17 | 1.krog | ŠPL naravna trava, 06.08.2016, ob 18.00 | Bravo Publikum | - | Koper | 2:1 | (1:1) |
15/16 | 16.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 14.11.2015, ob 14.00 | - | Bravo | 0:2 | (0:0) | |
15/16 | 1.krog | Ljubljana, ŠPL-naravna trava, 08.08.2015, ob 18.00 | - | Koper | 0:0 | (0:0) | |
14/15 | 22.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 04.04.2015, ob 18.00 | - | Bravo | 3:1 | (0:1) | |
14/15 | 7.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 06.09.2014, ob 13.00 | - | Koper | 3:0 | (2:0) | |
13/14 | 22.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 06.04.2014, ob 16.00 | - | Bravo | 6:0 | (2:0) | |
13/14 | 7.krog | Ljubljana, ŠPL- umetna trava, 14.09.2013, ob 17.00 | - | Koper | 1:4 | (1:0) | |
12/13 | 29.krog | Koper, Šrc Bonifika - umetna trava, 09.06.2013, ob 19.30 | - | Bravo | 4:1 | (1:1) | |
12/13 | 14.krog | Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 17.11.2012, ob 14.00 | - | Koper | 0:1 | (0:0) | |
11/12 | 20.krog | Ljubljana, Ježica umetna trava, 18.03.2012, ob 14.00 | - | Koper | 0:1 | (0:0) | |
11/12 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 09.09.2011, ob 19.40 | - | Bravo | 0:1 | (0:0) | |
10/11 | 24.krog | Ljubljana, ŠPL, 16.04.2011, ob 15.00 | - | Koper | 2:3 | (1:3) | |
10/11 | 9.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 02.10.2010, ob 15.30 | - | Bravo | 3:2 | (0:0) |
18. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | : | Ilirija Extra-Lux |
Olimpija Ljubljana | : | Gorica |
Kalcer Radomlje | : | Domžale |
VOC Celje | : | Maribor |
Mura | : | Triglav Kranj |
Krško | : | Rudar Velenje |
Bravo Publikum | : | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 17 | 37 | |
2 | Domžale | 15 | 31 | |
3 | Mura | 17 | 29 | |
4 | Maribor | 16 | 28 | |
5 | Bravo Publikum | 16 | 26 | |
6 | Koper | 16 | 25 | |
7 | Triglav Kranj | 17 | 24 | |
8 | Gorica | 17 | 24 | |
9 | Aluminij | 17 | 22 | |
10 | VOC Celje | 17 | 20 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 17 | |
12 | Rudar Velenje | 17 | 15 | |
13 | Kalcer Radomlje | 17 | 14 | |
14 | Krško | 16 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kai Cipot | 19 |
2. | Žan Vipotnik | 15 |
3. | Albin Ahmetaj | 12 |
4. | Tian Pantelić | 10 |
5. | Edison Destani | 9 |
6. | Luka Mesarič | 8 |
David Flakus Bosilj | 8 | |
8. | Luka Hren | 7 |
Gal Žinič | 7 | |
Aljaž Antolin | 7 | |
Luka Vuković | 7 | |
Anže Pucihar | 7 | |
Vanja Panić | 7 | |
14. | Sandro Jovanović | 6 |
Mark Golob | 6 | |
Simon Rogina | 6 | |
Svit Sešlar | 6 | |
18. | Gašper Koritnik | 5 |
Rok Maher | 5 | |
Damir Smajlović | 5 |