10. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  18.10.2019 ob 13.00

VOC Celje

2 : 1

Krško

Sodniki: Janžekovič Borut (glavni sodnik), Racaj Fatlind (1. pomoč), Kamnik Blaž (2. pomoč)
Delegat: Ul Bojan
Št. gledalcev: 120

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

VOC Celje
N
Ilirija Extra-Lux 0 : 0 VOC Celje
P
VOC Celje 0 : 1 Olimpija Ljubljana
P
VOC Celje 1 : 2 Kalcer Radomlje
N
Aluminij 0 : 0 VOC Celje
P
Mura 2 : 1 VOC Celje
Krško
P
Domžale 3 : 0 Krško
P
Krško 1 : 3 Gorica
P
Krško 0 : 5 Ilirija Extra-Lux
P
Olimpija Ljubljana 4 : 1 Krško
Z
Krško 2 : 1 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 13 8 2 3 29
Krško 13 3 2 8 16
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 7 5 0 2 19
Krško 7 2 0 5 7
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 6 3 2 1 10
Krško 6 1 2 3 9



Vse medsebojne tekme

19/20  10.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 18.10.2019, ob 13.00  VOC Celje - Krško 2:1  (0:1) 
18/19  24.krog  Celje, Arena Z'dežele, 11.05.2019, ob 14.00  VOC Celje - Krško 6:0  (3:0) 
18/19  11.krog  Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 21.10.2018, ob 15.00  Krško - VOC Celje 1:2  (1:0) 
17/18  20.krog  Brežice, Stadion Brežice, 08.04.2018, ob 13.00  Krško - VOC Celje 1:1  (0:1) 
17/18  7.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 23.09.2017, ob 16.00  VOC Celje - Krško 1:2  (0:0) 
16/17  15.krog  Celje, Olimp, 20.11.2016, ob 14.00  VOC Celje - Krško 0:1  (0:0) 
16/17  2.krog  Matija Gubec, 14.08.2016, ob 17.30  Krško - VOC Celje 3:0  (1:0) 
15/16  20.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.03.2016, ob 15.00  - 1:0  (0:0) 
15/16  5.krog  Krško, Matija Gubec - naravna trava, 06.09.2015, ob 16.00  - 1:3  (0:1) 
14/15  18.krog  Krško, Matije Gubca - umetna trava, 23.11.2014, ob 14.00  - 2:3  (0:2) 
14/15  3.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 17.08.2014, ob 18.30  - 4:2  (1:0) 
11/12  20.krog  Krško, umetna trava, 18.03.2012, ob 14.00  - 1:1  (1:1) 
11/12  5.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 10.09.2011, ob 16.30  - 5:1  (1:1) 

10. krog
VOC Celje 2 : 1 Krško
Gorica 1 : 2 Triglav Kranj
Aluminij 3 : 2 Mura
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Koper
Ilirija Extra-Lux 2 : 2 Rudar Velenje
Domžale  :  Maribor
Kalcer Radomlje 2 : 1 Bravo Publikum

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 15 35
2 Mura 15 28
3 Domžale 11 25
4 Triglav Kranj 15 24
5 Maribor 13 23
6 Koper 13 22
7 Gorica 15 21
8 Aluminij 15 20
9 Bravo Publikum 14 20
10 VOC Celje 15 16
11 Ilirija Extra-Lux 14 15
12 Rudar Velenje 15 14
13 Kalcer Radomlje 15 13
14 Krško 15 9

STRELCI
1. Kai Cipot 17
2. Žan Vipotnik 12
Albin Ahmetaj 12
4. Edison Destani 8
Tian Pantelić 8
Luka Mesarič 8
David Flakus Bosilj 8
8. Luka Vuković 7
Aljaž Antolin 7
Gal Žinič 7
Anže Pucihar 7
Luka Hren 7
Vanja Panić 7
14. Simon Rogina 6
15. Svit Sešlar 5
Mark Golob 5
Sandro Jovanović 5
Damir Smajlović 5
Mark Brešan 5
Rok Jakomin 5

DELI NA