10. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  18.10.2019 ob 13.00

VOC Celje

2 : 1

Krško

Sodniki: Janžekovič Borut (glavni sodnik), Racaj Fatlind (1. pomoč), Kamnik Blaž (2. pomoč)
Delegat: Ul Bojan
Št. gledalcev: 120

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

VOC Celje
N
Domžale 0 : 0 VOC Celje
Z
VOC Celje 5 : 1 Gorica
N
Ilirija Extra-Lux 0 : 0 VOC Celje
P
VOC Celje 0 : 1 Olimpija Ljubljana
P
VOC Celje 1 : 2 Kalcer Radomlje
Krško
Z
Triglav Kranj 1 : 3 Krško
P
Domžale 3 : 0 Krško
P
Krško 1 : 3 Gorica
P
Krško 0 : 5 Ilirija Extra-Lux
P
Olimpija Ljubljana 4 : 1 Krško


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 13 8 2 3 29
Krško 13 3 2 8 16
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 7 5 0 2 19
Krško 7 2 0 5 7
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 6 3 2 1 10
Krško 6 1 2 3 9



Vse medsebojne tekme

19/20  10.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 18.10.2019, ob 13.00  VOC Celje - Krško 2:1  (0:1) 
18/19  24.krog  Celje, Arena Z'dežele, 11.05.2019, ob 14.00  VOC Celje - Krško 6:0  (3:0) 
18/19  11.krog  Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 21.10.2018, ob 15.00  Krško - VOC Celje 1:2  (1:0) 
17/18  20.krog  Brežice, Stadion Brežice, 08.04.2018, ob 13.00  Krško - VOC Celje 1:1  (0:1) 
17/18  7.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 23.09.2017, ob 16.00  VOC Celje - Krško 1:2  (0:0) 
16/17  15.krog  Celje, Olimp, 20.11.2016, ob 14.00  VOC Celje - Krško 0:1  (0:0) 
16/17  2.krog  Matija Gubec, 14.08.2016, ob 17.30  Krško - VOC Celje 3:0  (1:0) 
15/16  20.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.03.2016, ob 15.00  - 1:0  (0:0) 
15/16  5.krog  Krško, Matija Gubec - naravna trava, 06.09.2015, ob 16.00  - 1:3  (0:1) 
14/15  18.krog  Krško, Matije Gubca - umetna trava, 23.11.2014, ob 14.00  - 2:3  (0:2) 
14/15  3.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 17.08.2014, ob 18.30  - 4:2  (1:0) 
11/12  20.krog  Krško, umetna trava, 18.03.2012, ob 14.00  - 1:1  (1:1) 
11/12  5.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 10.09.2011, ob 16.30  - 5:1  (1:1) 

10. krog
VOC Celje 2 : 1 Krško
Gorica 1 : 2 Triglav Kranj
Aluminij 3 : 2 Mura
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Koper
Ilirija Extra-Lux 2 : 2 Rudar Velenje
Kalcer Radomlje 2 : 1 Bravo Publikum
Domžale 0 : 0 Maribor

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 37
2 Domžale 15 31
3 Mura 17 29
4 Maribor 16 28
5 Bravo Publikum 16 26
6 Koper 16 25
7 Triglav Kranj 17 24
8 Gorica 17 24
9 Aluminij 17 22
10 VOC Celje 17 20
11 Ilirija Extra-Lux 17 17
12 Rudar Velenje 17 15
13 Kalcer Radomlje 17 14
14 Krško 16 12

STRELCI
1. Kai Cipot 19
2. Žan Vipotnik 15
3. Albin Ahmetaj 12
4. Tian Pantelić 10
5. Edison Destani 9
6. Luka Mesarič 8
David Flakus Bosilj 8
8. Luka Hren 7
Gal Žinič 7
Aljaž Antolin 7
Luka Vuković 7
Anže Pucihar 7
Vanja Panić 7
14. Sandro Jovanović 6
Mark Golob 6
Simon Rogina 6
Svit Sešlar 6
18. Gašper Koritnik 5
Rok Maher 5
Damir Smajlović 5

DELI NA