10. krog |  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren |  21.10.2023 ob 15.00

Adria

3 : 3

Izola


Sodniki: Begič Amel (glavni sodnik), Kolenc Leon (1. pomoč), Zajec Jernej (2. pomoč)
Delegat: Koren Stojan
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Adria
Z
Adria 1 : 0 Kočevje
P
Škofja Loka 3 : 2 Adria
P
Adria 1 : 2 Eksist Žiri
Z
Šobec Lesce 1 : 3 Adria
N
Adria 3 : 3 Izola
Izola
N
Izola 2 : 2 Fama Vipava
P
Izola 1 : 2 Eltron Šenčur
Z
Kočevje 0 : 2 Izola
Z
Izola 4 : 0 Eksist Žiri
N
Adria 3 : 3 Izola


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Adria 35 17 6 12 52
MNK Izola 35 12 6 17 63
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Adria 17 10 2 5 30
MNK Izola 17 5 2 10 19
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Adria 18 7 4 7 22
MNK Izola 18 7 4 7 44



Vse medsebojne tekme

23/24  10.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 21.10.2023, ob 15.00  Adria - MNK Izola 3:3  (1:1) 
22/23  21.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 10.05.2023, ob 18.00  Izola - ND Adria 6:1  (3:1) 
22/23  8.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 01.10.2022, ob 15.30  Adria - MNK Izola 4:0  (1:0) 
21/22  20.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 16.04.2022, ob 15.00  Adria - MNK Izola 1:2  (0:0) 
21/22  7.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 25.09.2021, ob 16.00  Elta Izola - ND Adria 1:1  (1:0) 
20/21  1.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 15.08.2020, ob 17.00  Adria - MNK Izola 0:1  (0:1) 
19/20  11.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 27.10.2019, ob 14.00  Elta Izola - ND Adria 2:2  (1:1) 
18/19  28.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 01.06.2019, ob 16.30  Elta Izola - ND Adria 0:3  (0:1) 
18/19  21.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 13.04.2019, ob 16.30  Adria - MNK Izola 4:0  (1:0) 
18/19  14.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 17.11.2018, ob 14.00  Elta Izola - ND Adria 0:1  (0:0) 
18/19  7.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 29.09.2018, ob 15.30  Adria - MNK Izola 0:2  (0:0) 
17/18  23.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 25.04.2018, ob 17.00  Elta Izola - ND Adria 6:0  (2:0) 
17/18  16.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 10.03.2018, ob 14.00  Adria - MNK Izola 2:0  (0:0) 
17/18  9.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 14.10.2017, ob 15.00  Elta Izola - ND Adria 0:1  (0:0) 
17/18  2.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 26.08.2017, ob 17.00  Adria - MNK Izola 0:4  (0:1) 
16/17  22.krog  Izola, Mestni štadion Izola, 26.04.2017, ob 17.00  Elta Izola - ND Adria 1:3  (0:1) 
16/17  10.krog  Miren, Pri Štantu, 22.10.2016, ob 15.00  Adria - MNK Izola 3:2  (2:0) 
16/17  1.krog  Mestni štadion Izola, 20.08.2016, ob 17.00  MNK Izola - ND Adria 0:1  (0:0) 
15/16  26.krog  Miren, Pri štantu, 21.05.2016, ob 17.30  - MNK Izola 1:0  (0:0) 
15/16  17.krog  Miren, Pri Štantu, 26.03.2016, ob 16.00  - MNK Izola 2:0  (2:0) 
15/16  8.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 10.10.2015, ob 15.30  - ND Adria 1:1  (0:1) 
14/15  19.krog  Izola, Mestni stadion-umetna trava, 18.04.2015, ob 16.30  - ND Adria 3:0  (1:0) 
14/15  11.krog  Miren, Pri Štantu, 02.11.2014, ob 14.00  - MNK Izola 0:3  (0:1) 
14/15  2.krog  Izola, Mestni stadion-umetna trava, 30.08.2014, ob 17.30  - ND Adria 8:0  (5:0) 
13/14  22.krog  Miren, Pri štantu, 10.05.2014, ob 17.30  - MNK Izola 6:2  (3:2) 
13/14  9.krog  Piran, Stadion Piran - umetna trava, 20.10.2013, ob 15.00  - ND Adria 5:2  (1:1) 
12/13  22.krog  Miren, Pri štantu, 12.05.2013, ob 17.00  - MNK Izola 1:0  (0:0) 
12/13  9.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 20.10.2012, ob 15.00  - ND Adria 0:2  (0:1) 
07/08  17.krog  Miren, Miren, 29.03.2008, ob 15.30  - MNK Izola 1:0  (0:0) 
07/08  4.krog  Izola, Izola, 01.09.2007, ob 17.00  - ND Adria 2:2  (2:1) 
06/07  16.krog  Izola, Izola, 24.03.2007, ob 14.00  - ND Adria 0:1  (0:0) 
06/07  3.krog  Miren, Miren, 27.08.2006, ob 17.00  - MNK Izola 0:0  (0:0) 
05/06  21.krog  Miren, 07.05.2006, ob 17,00  - MNK Izola 2:0  (0:0) 
05/06  8.krog  IZOLA, 02.10.2005, ob 15,00  - ND Adria 2:1  (2:1) 
01/02  21.krog  IZOLA, Mestni stadion Izola, 14.04.2002, ob 16.30  - ND Adria 7:0  (2:0) 

10. krog
Eltron Šenčur 0 : 1 Vrhnika
Adria 3 : 3 Izola
Eksist Žiri 0 : 3 Slovan
Kočevje 1 : 1 Jesenice
Svoboda Ljubljana 4 : 2 Škofja Loka
Roltek Dob 4 : 0 Šobec Lesce
Fama Vipava 4 : 0 Brda Dobrovo

LESTVICA
1 Roltek Dob 14 36
2 Eltron Šenčur 14 33
3 Slovan 14 31
4 Izola 14 24
5 Adria 14 23
6 Fama Vipava 14 21
7 Škofja Loka 14 19
8 Svoboda Ljubljana 14 19
9 Šobec Lesce 14 18
10 Kočevje 14 15
11 Vrhnika 14 14
12 Eksist Žiri 14 11
13 Jesenice 14 8
14 Brda Dobrovo 14 6

STRELCI
1. Slobodan Vuk 16
2. Aleksandar Gavrić 15
3. Milan Đajič 14
4. Denis Petrovič 11
5. Goran Trivunović 10
Jovan Koprivica 10
Halifa Kujabi 10
8. Filip Zupanič 9
Patrik Eler 9
Samo Kokalj 9
Blaž Poljanec 9
12. Nejc Pavlovič 7
Miha Kopatin 7
14. Aleš Poplatnik 6
Jani Nešković 6
16. Almir Ličina 5
Alen Keranović 5
Armin Pašić 5
Anel Puškar 5
Arijan Djelovci 5

DELI NA