10. krog |  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje |  17.10.2020 ob 15.00

Brinje Grosuplje

0 : 0

Fama Vipava


Sodniki: Jerman Danijel (glavni sodnik), Habibović Adis (1. pomoč), Radujko Đorđe (2. pomoč)
Delegat: Vavpetič Vladimir
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brinje Grosuplje
Z
Svoboda Ljubljana 1 : 6 Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 1 : 2 Ilirija 1911
P
Elta Izola 4 : 1 Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 0 : 1 Tinex Šenčur
N
Fama Vipava 1 : 1 Brinje Grosuplje
Fama Vipava
Z
Fama Vipava 1 : 0 Postojna
N
Svoboda Ljubljana 1 : 1 Fama Vipava
P
Fama Vipava 0 : 1 Ilirija 1911
N
Elta Izola 0 : 0 Fama Vipava
N
Fama Vipava 1 : 1 Brinje Grosuplje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 5 2 2 1 4
NK Vipava 5 1 2 2 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 3 2 1 0 2
NK Vipava 3 0 1 2 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 2 0 1 1 2
NK Vipava 2 1 1 0 3



Vse medsebojne tekme

21/22  15.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 13.03.2022, ob 15.00  Brinje Grosuplje - Fama Vipava 1:0  (1:0) 
21/22  2.krog  Vipava, Stadion Ob Beli Vipava, 22.08.2021, ob 17.00  Fama Vipava - Brinje Grosuplje 2:1  (0:0) 
20/21  15.krog  Vipava, Stadion Ob Beli Vipava, 19.05.2021, ob 17.00  Fama Vipava - Brinje Grosuplje 1:1  (0:0) 
20/21  10.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 17.10.2020, ob 15.00  Brinje Grosuplje - Fama Vipava 0:0  (0:0) 
19/20  8.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 06.10.2019, ob 16.00  Brinje-Grosuplje - Fama Vipava 1:0  (0:0) 

10. krog
Žiri 0 : 1 Svoboda Ljubljana
Zagorje 0 : 0 Arol Škofja Loka
Brinje Grosuplje 0 : 0 Fama Vipava
Tinex Šenčur 0 : 0 Elta Izola
TKK Tolmin 1 : 2 Postojna
Ilirija 1911 2 : 0 Sava Kranj
Adria 2 : 1 Šobec Lesce

LESTVICA
1 Ilirija 1911 19 52
2 Elta Izola 19 42
3 Tinex Šenčur 19 34
4 Brinje Grosuplje 19 33
5 Fama Vipava 19 29
6 Postojna 19 25
7 Svoboda Ljubljana 19 22
8 TKK Tolmin 19 35
9 Žiri 19 26
10 Adria 19 24
11 Sava Kranj 19 23
12 Arol Škofja Loka 19 17
13 Šobec Lesce 19 11
14 Zagorje 19 3

STRELCI
1. Dejan Djermanović 16
2. Aleksandar Đokić 13
3. Ladislav Stanko 12
Matej Žižmond 12
5. Milan Đajič 11
Grega Debenjak 11
7. Tomaž Rodica 10
Samo Kokalj 10
Jaka Štromajer 10
10. Goran Trivunović 9
11. Izidor Erazem Kamšek 8
Ermin Čamdžić 8
Lan Piskule 8
Armin Pašić 8
15. Kristjan Sredojević 7
Al Mahič 7
17. Bine Kavčič 6
Jan Koblar 6
Nermin Beganović 6
Boštjan Frelih 6

DELI NA