9. krog |  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče |  12.10.2019 ob 15.30

Sava Kranj

2 : 0

Žiri


Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Kužnik Marjan (1. pomoč), Zidar Blaž (2. pomoč)
Delegat: Dobrun Žiga
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Sava Kranj
P
Sava Kranj 0 : 2 Svoboda Ljubljana
Z
Sava Kranj 3 : 1 Ilirija 1911
P
Tinex Šenčur 1 : 0 Sava Kranj
P
Sava Kranj 1 : 2 Primorje
P
Adria 3 : 1 Sava Kranj
Žiri
Z
Arne Tabor 69 2 : 4 Žiri
Z
Kočevje 0 : 2 Žiri
Z
Žiri 2 : 0 Fama Vipava
P
TKK Tolmin 3 : 0 Žiri
N
Žiri 0 : 0 Elta Izola


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Sava Kranj 2 2 0 0 5
Alpina Žiri 2 0 0 2 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Sava Kranj 2 2 0 0 5
Alpina Žiri 2 0 0 2 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Sava Kranj 0 0 0 0 0
Alpina Žiri 0 0 0 0 0



Vse medsebojne tekme

20/21  22.krog  01.05.2020, ob 16.00  Žiri - Sava Kranj  
20/21  9.krog  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 10.10.2020, ob 15.00  Sava Kranj - Žiri 3:0  (3:0) 
19/20  9.krog  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 12.10.2019, ob 15.30  Sava Kranj - Žiri 2:0  (1:0) 

9. krog
Tinex Šenčur 0 : 3 Brinje Grosuplje
Ilirija 1911 0 : 0 Primorje
Svoboda Ljubljana 3 : 0 Adria
Sava Kranj 2 : 0 Žiri
Elta Izola 1 : 0 Bled Hirter
TKK Tolmin 2 : 0 Arne Tabor 69
Fama Vipava 1 : 0 Kočevje

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Jasmin Dindič 8
Samo Kokalj 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Tilen Nagode 7
Ladislav Stanko 7
Gregor Dorniž 7
Jakob Kodermac 7
Matic Kopač 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
Anže Cankar 5
19. Uroš Parežanin 4
Filip Škerl 4

DELI NA