1. krog |  Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT |  12.08.2023 ob 17.30

Hajdina

3 : 0

Brežice 1919 Terme Čatež


Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik), Kranjc Tomaž (1. pomoč), Špur Staša (2. pomoč)
Delegat: Bukovec Miran
Št. gledalcev: 220
Hajdina
99 Tibor Zupanič V
6 Rok Medved
8 Matej Pal K
9 Ian Emeršič
13 Klemen Kovačec
16 Nejc Medved
20 Kristian Lipavšek
21 Urban Tomanič
37 Timotej Petek
73 Daniel Ljubec
92 Tomaž Gojkošek


Rezervni igralci
29 Tomaž Šešo Zafošnik V
4 Anej Lozinšek
7 Žan Leljak
18 Matija Bojnec
19 Nik Zupanič
23 Rok Mesarič

Brežice 1919 Terme Čatež
1 Luka Grešak V
3 Patrik Regović
6 Nikola Regović
7 Jakob Črpič
8 Jaka Hervol
14 Daniel Hribar
15 Matic Kustrin
16 Primož Vidmar
17 Lev Sirk
18 Nik Geč K
19 Urban Lipec


Rezervni igralci
12 Nejc Travnikar V
2 Luka Urek
4 Luka Juhart
5 Peter Dimitrovski
20 Jan Mokrović
21 Domen Bajs
22 Gal Zakšek Stunkovič

Trener
Miran Emeršič

Trener

Sodnik
Slavko Nemet

Zadetki
Nejc Medved 1 : 0 33'
Nejc Medved 2 : 0 46'
Ian Emeršič 3 : 0 84'

Dogodki
Menjava Mokrović /  Regović 42'
Menjava Urek /  Geč 46'
Menjava Bajs /  Črpič 46'
Menjava Juhart /  Regović 65'
Menjava Mesarič /  Kovačec 72'
Luka Urek 73'
Menjava Bojnec /  Pal 80'
Menjava Zakšek Stunkovič /  Sirk 82'
Menjava Lozinšek /  Emeršič 87'
Menjava Leljak /  Tomanič 87'
Menjava Zupanič /  Medved 87'

1. krog
Rače 0 : 0 Avto Rajh Ljutomer
Drava Ptuj 4 : 0 Šampion
Hajdina 3 : 0 Brežice 1919 Terme Čatež
Zavrč 3 : 0 Premium Dobrovce
Krško 9 : 0 Šmartno 1928
Koroška Dravograd 0 : 4 IBLO Podvinci
ZASE Videm 2 : 0 Korotan Prevalje

LESTVICA
1 Drava Ptuj 14 33
2 ZASE Videm 14 31
3 Krško 14 24
4 Korotan Prevalje 14 24
5 Avto Rajh Ljutomer 14 24
6 IBLO Podvinci 14 22
7 Brežice 1919 Terme Čatež 14 21
8 Hajdina 14 19
9 Zavrč 14 19
10 Šampion 14 18
11 Šmartno 1928 14 15
12 Rače 14 14
13 Premium Dobrovce 14 11
14 Koroška Dravograd 14 3

STRELCI
1. Miklos Barnabas Tanyi 19
2. Žiga Ribič 13
3. Jernej Orovič 12
4. Robert Kurež 11
5. Jetmir Torra 10
6. Nejc Plesec 9
Roko Begonja 9
8. Luka Petrinec 7
Semin Omerovič 7
Kan Kovač 7
Žiga Jurečič 7
12. Mario Skuhala 6
Denis Potočnik 6
Urh Grešovnik 6
Jan Klarić 6
Peter Kogelnik 6
Dino Dukađin 6
Marcel Blaj 6
19. Nik Erhatič 5
Aldin Demiri 5

DELI NA