12. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  07.10.2023 ob 15.00  | Prenos: Sportklub 1

Primorje eMundia

1 : 0

Gorica


Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Herženjak Eric (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč)
Delegat: Narobe Jakob
Št. gledalcev: 1600

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Primorje eMundia
Z
Vitanest Bilje 1 : 3 Primorje eMundia
N
Primorje eMundia 1 : 1 Brinje Grosuplje
N
TKK Tolmin 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 3 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Primorje eMundia 2 : 1 Tabor Sežana
Gorica
Z
Nafta 1903 1 : 3 Gorica
Z
Gorica 2 : 0 Rudar Velenje
Z
Vitanest Bilje 0 : 1 Gorica
N
Gorica 1 : 1 Brinje Grosuplje
P
Gorica 2 : 3 TKK Tolmin


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 3 1 0 2 2
Gorica 3 2 0 1 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 2 1 0 1 1
Gorica 2 1 0 1 1
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 1 0 0 1 1
Gorica 1 1 0 0 2



Vse medsebojne tekme

23/24  12.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 07.10.2023, ob 15.00  Primorje - Gorica 1:0  (1:0) 
21/22  29.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 14.05.2022, ob 17.15  Gorica - Primorje 2:1  (2:0) 
21/22  14.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 30.10.2021, ob 14.00  Primorje - Gorica 0:1  (0:0) 

12. krog
Primorje eMundia 1 : 0 Gorica
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Brinje Grosuplje 1 : 2 Dravinja
Vitanest Bilje 2 : 2 Jadran Dekani
Rudar Velenje 1 : 5 Nafta 1903
Tabor Sežana 0 : 3 Ilirija 1911
TKK Tolmin 1 : 3 Krka
Triglav Kranj 2 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems

LESTVICA
1 Nafta 1903 19 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 19 36
4 Gorica 19 34
5 Triglav Kranj 19 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 19 29
8 Jadran Dekani 19 27
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 19 22
11 Rudar Velenje 19 22
12 Krka 19 21
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 19 19
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 19 18
16 Tabor Sežana 19 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 11
3. Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Ismir Nadarević 9
Robert Čakš 9
7. Lan Piskule 8
Adriano Bloudek 8
9. Kebba Kebell Suso 7
10. Ante Kuliš 6
Aleks Stojaković 6
Franci Perko 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
17. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Jure Matjašič 5
Žan Bešir 5

DELI NA