12. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  07.10.2023 ob 15.00  | Prenos: Sportklub 1

Primorje eMundia

1 : 0

Gorica


Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Herženjak Eric (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč)
Delegat: Narobe Jakob
Št. gledalcev: 1600
Primorje eMundia
22 Tony Macan V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
4 Fabricio Lusa
6 Christian Correia Lotitto
7 Edvin Suljanović
9 Luka Jerin
10 Matic Zavnik K
13 Gašper Petek
17 Žan Bešir
21 Nik Jermol


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
5 Manuel Linussi
8 Tarik Čandić
14 Nikola Grujić
16 David Stanojević
19 Gregor Cigoj
20 Anže Breščak
24 Dušan Ignjatović
27 Mark Gulič

Gorica
16 Alen Jurca V
9 Žan Leban
14 Matteo Tomiček
18 Amadej Marinič
24 Tilen Vendramin
37 Sebastian Lesjak
43 Darko Hrka
52 Luka Vekić
55 Nejc Mevlja K
90 Darius Daniel Jalinous
97 Luka Baruca


Rezervni igralci
32 Dennis Zeriali V
8 Franco Dario Bustos Glavas
17 Miha Žejen
20 Maj Blažič
21 Mattia De Bernardi
28 Kalani Carrilho Dos Santos Almeida
30 Alen Korošec
80 Mark Gomizelj
99 Kristjan Laščak

Trener
Milan Anđelković

Trener
Miran Srebrnič

Sodnik
Bojan Mertik

Zadetki
Luka Jerin 1 : 0 33'

Dogodki
Tilen Vendramin 44'
Žan Leban 60'
Menjava Gulič /  Jerin 62'
Menjava Čandić /  Lusa 62'
Menjava Bustos Glavas /  Vekić 65'
Menjava Carrilho Dos Santos Almeida /  Lesjak 65'
Franco Dario Bustos Glavas 75'
Menjava Blažič /  Leban 76'
Menjava Ignjatović  /  Suljanović 80'
Christian Correia Lotitto 93'

12. krog
Primorje eMundia 1 : 0 Gorica
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Brinje Grosuplje 1 : 2 Dravinja
Vitanest Bilje 2 : 2 Jadran Dekani
Rudar Velenje 1 : 5 Nafta 1903
Tabor Sežana 0 : 3 Ilirija 1911
TKK Tolmin 1 : 3 Krka
Triglav Kranj 2 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 19 36
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 19 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 19 29
8 Jadran Dekani 19 27
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 19 22
11 Krka 19 21
12 Fužinar SIJ Ravne Systems 18 19
13 Rudar Velenje 18 19
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 19 18
16 Tabor Sežana 19 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Ismir Nadarević 9
Robert Čakš 9
7. Lan Piskule 8
8. Kebba Kebell Suso 7
Adriano Bloudek 7
10. Aleks Stojaković 6
Franci Perko 6
Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
17. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Ikenna Divine Igwe 5
Filip Kosić 5

DELI NA