10. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  25.09.2019 ob 16.00

Fužinar Vzajemci

1 : 1

Nafta 1903

Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mijatović Veljko (1. pomoč), Radusinović Davorin (2. pomoč)
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev: 130
Fužinar Vzajemci
88 Uroš Poljanec V
6 Frane Ikić
7 Timotej Dodlek
16 Sandi Ćoralić
18 Matic Pipuš
19 Dominik Ivkič
21 Kan Kovač
23 Matevž Turkuš
25 Tadej Trdina K
44 Jure Grubelnik
45 Žan Medved


Rezervni igralci
1 Tilen Marčič V
5 Nejc Rober
10 Nik Fasvald
14 Andraž Paradiž
17 Nejc Plaznik
32 Urban Knez
99 Deahyeon Jung

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
13 Marko Malešević
18 Vedran Vinko K
20 Roland Paku
21 Žiga Živko
33 Leon Šeruga
55 Leon Leuštek


Rezervni igralci
22 Bojan Cigut V
14 Mitja Novinič
19 Gergő Bolla
27 Dániel Szökrönyös
32 György Kamarás
37 Mihael Rebernik
50 Tadej Pirtovšek

Trener
Anton Tomažič

Trener
Anže Stegne

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Žan Medved 1 : 0 45'
Jaka Bizjak 1 : 1 61'

Dogodki
Frane Ikić 29'
Kan Kovač 38'
Florijan Raduha 46'
Menjava Rebernik /  Ploj 60'
Menjava Novinič /  Paku 60'
Menjava Rober /  Kovač 62'
Rok Pirtovšek 63'
Menjava Paradiž /  Grubelnik 72'
Menjava Fasvald /  Turkuš 77'
Mitja Novinič 78'
Menjava Szökrönyös /  Oštrek 83'

10. krog
Krško 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Roltek Dob 1 : 1 Koper
Vitanest Bilje 2 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 1 : 0 Brežice Terme Čatež
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903
Jadran Dekani 0 : 2 Gorica
Krka 3 : 1 Brda

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA