10. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  25.09.2019 ob 16.00

Fužinar Vzajemci

1 : 1

Nafta 1903

Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mijatović Veljko (1. pomoč), Radusinović Davorin (2. pomoč)
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev: 130

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar Vzajemci
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
Z
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
P
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Nafta 1903
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Nafta 1903
P
Nafta 1903 0 : 3 Koper
Z
Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
N
Nafta 1903 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
N
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 5 1 2 2 5
ND Lendava 1903 5 2 2 1 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 0 2 1 1
ND Lendava 1903 3 1 2 0 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 0 1 4
ND Lendava 1903 2 1 0 1 2



Vse medsebojne tekme

19/20  10.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 25.09.2019, ob 16.00  Fužinar Vzajemci - Nafta 1903 1:1  (1:0) 
18/19  23.krog  Lendava, Športni park Lendava, 13.04.2019, ob 16.30  Nafta 1903 - Fužinar Vzajemci 0:3  (0:1) 
18/19  8.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 21.09.2018, ob 16.00  Fužinar - Nafta 1903 0:0  (0:0) 
17/18  22.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 07.04.2018, ob 16.30  Fužinar Ravne Systems - Nafta 1903 0:2  (0:1) 
17/18  7.krog  Lendava, Športni park Lendava, 16.09.2017, ob 16.00  Nafta 1903 - Fužinar Ravne Systems 2:1  (1:0) 

10. krog
Krško 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Roltek Dob 1 : 1 Koper
Vitanest Bilje 2 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 1 : 0 Brežice Terme Čatež
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903
Jadran Dekani 0 : 2 Gorica
Krka 3 : 1 Brda

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA