Testni števec EURO 2024
Sodniki: | Markež Aljoša (glavni sodnik), Zupanc Andraž (1. pomoč), Omejc Burger Miha (2. pomoč) |
Delegat: | Fabina Josip |
Št. gledalcev: | 50 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 1 | Krka |
P |
Gorica | 1 : 0 | Brinje Grosuplje |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 2 | Brinje Grosuplje |
P |
Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Maribor |
P |
Aluminij | 3 : 0 | Brinje Grosuplje |
Bravo Generali | |||
---|---|---|---|
P |
Aluminij | 2 : 0 | Bravo Generali |
P |
Bravo Generali | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
P |
Tinex Šenčur | 2 : 1 | Bravo Generali |
P |
Bravo Generali | 0 : 1 | Koper |
P |
Domžale | 4 : 1 | Bravo Generali |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | ||
Bravo | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | ||
Bravo | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Brinje-Grosuplje | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
Bravo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 |
23/24 | 15.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 18.11.2023, ob 13.00 | Brinje Grosuplje | - | Bravo | 1:3 | (0:1) |
23/24 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 19.08.2023, ob 11.00 | Bravo Generali | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:0 | (0:0) |
15. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 2 : 2 | Mura |
Tinex Šenčur | 0 : 0 | Koper |
Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | Domžale |
Brinje Grosuplje | 1 : 3 | Bravo Generali |
Maribor | 2 : 0 | A2S Celje |
Krka | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Gorica | 0 : 1 | Dravograd |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 69 | |
2 | Domžale | 26 | 63 | |
3 | Aluminij | 26 | 62 | |
4 | Mura | 26 | 51 | |
5 | Koper | 26 | 40 | |
6 | A2S Celje | 26 | 38 | |
7 | Olimpija Ljubljana | 26 | 38 | |
8 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 35 | |
9 | Bravo Generali | 26 | 32 | |
10 | Tinex Šenčur | 26 | 27 | |
11 | Krka | 26 | 23 | |
12 | Brinje Grosuplje | 26 | 19 | |
13 | Gorica | 26 | 12 | |
14 | Dravograd | 26 | 10 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tian Nai Koren | 32 |
2. | Miha Matjašec | 20 |
3. | Tine Gorše | 17 |
4. | Luka Rus | 16 |
Maj Balažic | 16 | |
6. | Nejc Roman Leljak | 15 |
7. | David Jereb | 14 |
Anže Dimitrijevič Šlamberger | 14 | |
9. | Luka Zidarič | 13 |
Dejan Aćimović | 13 | |
Gaj Polanec | 13 | |
12. | Jaka Robin | 12 |
Fabian Lungu | 12 | |
14. | Alen Kapić | 11 |
Jan Jerebic | 11 | |
Mark Jovanović | 11 | |
17. | Maks Felicijan | 10 |
Tai Primc | 10 | |
Tian Čaušević | 10 | |
Mark Kovše | 10 |