Sodniki: | Veselič Samo (glavni sodnik), Kmetec Mark (1. pomoč), Majcen Kevin (2. pomoč) |
Delegat: | Burjan Slavko |
Št. gledalcev: | 80 |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 5 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Mura |
N |
Mura | 4 : 4 | A2S Celje |
Z |
Mura | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 3 | A2S Celje |
Z |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Mura |
Z |
Nova KBM Aluminij | 1 : 2 | Triglav Kranj |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 8 | 1 | 2 | 5 | 10 | ||
Triglav Kranj | 8 | 5 | 2 | 1 | 19 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | ||
Triglav Kranj | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | ||
Triglav Kranj | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 |
21/22 | 24.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 08.05.2022, ob 13.00 | Triglav Kranj | - | Mura | 4:0 | (3:0) |
21/22 | 11.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 20.02.2022, ob 14.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 0:2 | (0:0) |
20/21 | 9.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 28.03.2021, ob 15.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 0:3 | (0:2) |
19/20 | 5.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 14.09.2019, ob 16.30 | Triglav Kranj | - | Mura | 2:2 | (2:1) |
18/19 | 16.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 02.03.2019, ob 15.00 | Triglav Kranj | - | Mura | 1:4 | (0:3) |
18/19 | 3.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 25.08.2018, ob 15.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 2:3 | (1:2) |
17/18 | 23.krog | Kranj, Športni center Kranj, 05.05.2018, ob 17.00 | Triglav Kranj | - | Mura | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 10.krog | Rakičan, Igrišče Rakičan, 14.10.2017, ob 15.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 2:2 | (1:1) |
11. krog | ||
---|---|---|
Radomlje | 3 : 0 | Domžale |
Drava Ptuj | 3 : 3 | Krka |
Nova KBM Aluminij | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Koper | 2 : 2 | A2S Celje |
Bravo Mastercard | 1 : 1 | Brinje Grosuplje |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 2 | Maribor |
Mura | 0 : 2 | Triglav Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |