Statistični pregled
izbrana
sezona

Osnovne statistike

Število tekem 38
Domače zmage 15 (39,47%)
Gostujoče zmage 14 (36,84%)
Neodločeno 9 (23,68%)
Najvišja zmaga 2. krog, Šobec Lesce - Vitanest Bilje 8:1
Število golov 115 (64:51)
Povprečje golov/tekmo 3,03 (1,68:1,34)
Število 11m 11
Število avtogolov 2
Število rumenih kartonov 152
Število rdečih kartonov 8
Število igralcev* 252
Število glavnih sodnikov* 29
Število gledalcev 1.159
Povprečno gledalcev/tekmo 31
Največ gledalcev 100 (3. krog, Vitanest Bilje - Krka 0:1)
Najmanj gledalcev 1 (1. krog, MNK Izola - ŠD Šenčur 2:0)
* - samo tisti, ki so igrali/sodili na tekmah.



Lestvica

1 Krka 7 6 1 0 21:2 19
2 Elta Izola 7 5 2 0 11:3 17
3 Roltek Dob 7 4 2 1 13:5 14
4 ATET Dren Vrhnika 6 3 1 2 9:4 10
5 Tabor Klančar Žerjavi 8 2 3 3 9:9 9
6 Šobec Lesce 7 3 0 4 15:16 9
7 Interblock 6 2 2 2 12:10 8
8 Šenčur 6 2 2 2 7:7 8
9 Arne Tabor 69 6 1 3 2 6:5 6
10 Vitanest Bilje 5 1 0 4 8:18 3
11 Primorje eMundia 5 0 1 4 1:16 1
12 Labys Mengo 28 6 0 1 5 3:20 1




Serije

Zaporedne zmage  Krka 6 (od 1. do 6. kroga)
Zaporedne neodločeni  Arne Tabor 69 3 (od 1. do 3. kroga)
Zaporedni porazi  Labys Mengo 28 5 (od 1. do 6. kroga)
Brez poraza  Elta Izola 7 (od 1. do 8. kroga)
  Krka 7 (od 1. do 7. kroga)
Brez zmage  Labys Mengo 28 6 (od 1. do 8. kroga)
Brez neodločenega  Šobec Lesce 7 (od 1. do 8. kroga)




Najvišji rezultati

krog domači gosti rezultat
2 Šobec Lesce Vitanest Bilje 8:1
6 Primorje eMundia Krka 0:7
2 Interblock Labys Mengo 28 7:0
3 Roltek Dob Interblock 5:0
1 ATET Dren Vrhnika Primorje eMundia 4:0
5 Šobec Lesce Krka 1:5
1 Labys Mengo 28 Krka 0:4
6 Arne Tabor 69 Labys Mengo 28 3:0
1 Roltek Dob Šobec Lesce 4:1
8 ATET Dren Vrhnika Šobec Lesce 3:0
2 Krka Roltek Dob 2:0
3 Elta Izola Primorje eMundia 2:0
1 Elta Izola Šenčur 2:0
3 Labys Mengo 28 Šenčur 2:4
2 ATET Dren Vrhnika Elta Izola 0:2




Najboljši strelci

# igralec klub št. golov 11m
1.  Rok Tomažič Šobec Lesce 6 2
  Dejan Jelić Krka 6 0
  Tilen Kovačič Krka 6 0
4.  Suvad Muratović Šobec Lesce 5 0
  Patrik Katič Krka 5 1
6.  Roan Jusufspahić Elta Izola 4 1
  Jakob Ledinek Lozej Vitanest Bilje 4 0
8.  Tim Cerar Labys Mengo 28 3 0
  Uroš Stojnić Roltek Dob 3 0
  Marcel Kušar Interblock 3 0




Največ kartonov

# igralec klub št.rumenih št.rdečih
1.  Vid Rupnik Tabor Klančar Žerjavi 3 1
2.  Rok Tomažič Šobec Lesce 4 0
  Erlind Gashi Elta Izola 4 0
4.  Kristijan Božunović Primorje eMundia 2 1
  Domen Svetlin Labys Mengo 28 2 1
  Marko Avdić Interblock 2 1
7.  Luka Dukić Arne Tabor 69 3 0
  Rok Flerin Labys Mengo 28 3 0
  Elvis Muratović Labys Mengo 28 3 0
  Ažbe Repič Šenčur 3 0




Največ nastopov

# igralec klub štev.
1.  Tilen Malkoč Tabor Klančar Žerjavi 8
  Rok Božič Tabor Klančar Žerjavi 8
  Marko Furlan Tabor Klančar Žerjavi 8
  Tommaso Interlandi Tabor Klančar Žerjavi 8
  Emilio Putzu Tabor Klančar Žerjavi 8
6.  Sadri Sopaj Elta Izola 7
  Edmond Imeraj Krka 7
  Suvad Muratović Šobec Lesce 7
  Kristjan Penica Krka 7
  Mark Gliha Krka 7




Naj menjava

# igralec klub štev.
1.  Tim Fister Šobec Lesce 6
  Jaka Bahor Roltek Dob 6
3.  Jakob Sečen Krka 5
  Andoljšek Aaron Arne Roltek Dob 5
  Stefan Stakic Tabor Klančar Žerjavi 5
  Adnan Vilić Arne Tabor 69 5
  Dorotej Ljubojević Elta Izola 5
  Nikolas Kefert Elta Izola 5
9.  Jan Kobav Roltek Dob 4
  Svit Timotej Svalina ATET Dren Vrhnika 4




Največ minut

# igralec klub štev.
1.  Marko Furlan Tabor Klančar Žerjavi 640
2.  Tommaso Interlandi Tabor Klančar Žerjavi 625
3.  Tilen Malkoč Tabor Klančar Žerjavi 601
4.  Rok Božič Tabor Klančar Žerjavi 579
5.  Vid Rupnik Tabor Klančar Žerjavi 560
  Enej Jarkovič Krka 560
  Tim Štrasberger Krka 560
  Matic Humerca Šobec Lesce 560
  Siniša Mihajlović Šobec Lesce 560
  Rok Tomažič Šobec Lesce 560




Obisk na tekmah

vse tekme

# klub obisk št.tekem
1.  Šobec Lesce 332 7
2.  Tabor Klančar Žerjavi 264 8
3.  Vitanest Bilje 251 5
  Šenčur 251 6
5.  Krka 249 7
6.  Elta Izola 223 7
7.  Primorje eMundia 216 5
8.  Roltek Dob 165 7
9.  Arne Tabor 69 153 6
10.  Labys Mengo 28 99 6
11.  Interblock 85 6
12.  ATET Dren Vrhnika 30 6




domače tekme

# klub obisk št.tekem
1.  Šenčur 220 3
2.  Vitanest Bilje 180 3
3.  Elta Izola 172 5
4.  Šobec Lesce 150 3
5.  Primorje eMundia 121 3
6.  Tabor Klančar Žerjavi 102 3
7.  Labys Mengo 28 96 3
8.  Arne Tabor 69 82 3
9.  ATET Dren Vrhnika 28 4
10.  Krka 3 3
  Roltek Dob 3 3
12.  Interblock 2 2




gostujoče tekme

# klub obisk št.tekem
1.  Krka 246 4
2.  Šobec Lesce 182 4
3.  Tabor Klančar Žerjavi 162 5
  Roltek Dob 162 4
5.  Primorje eMundia 95 2
6.  Interblock 83 4
7.  Arne Tabor 69 71 3
  Vitanest Bilje 71 2
9.  Elta Izola 51 2
10.  Šenčur 31 3
11.  Labys Mengo 28 3 3
12.  ATET Dren Vrhnika 2 2



DELI NA