1.krog 20.09.2020 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 1 : 3 ŽNK Olimpija
2.krog 31.08.2020 
ob 17.00
Nogometni center Velesovo  ŽNK Cerklje 9 : 2 ŽNK Olimpija
3.krog 06.09.2020 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  ŽNK Olimpija 2 : 2 ŽNK Ledine
4.krog 13.09.2020 
ob 12.30
Stadion Olimp Celje  ŽNK Savinja Oliva Celje 4 : 1 ŽNK Olimpija
5.krog 27.09.2020 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  ŽNK Olimpija 3 : 0 ŽNK Radomlje
6.krog 04.10.2020 
ob 13.00
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  ŽNK Posavje Žalec 2 : 1 ŽNK Olimpija
7.krog 11.10.2020 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  ŽNK Olimpija 0 : 1 Gažon Obala
8.krog 18.10.2020 
ob 11.00
Igrišče Renče  Renče 0 : 4 ŽNK Olimpija
9.krog PRELOŽENO Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  ŽNK Olimpija : ŽNK Krim RollJet
10.krog PRELOŽENO Športni stadion Radlje  ŽNK Radlje : ŽNK Olimpija
11.krog PRELOŽENO Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  ŽNK Olimpija : ŽNK MB Tabor
12.krog PRELOŽENO Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  ŽNK Olimpija : ŽNK Nona Pomurje Beltinci
13.krog 14.03.2021  Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  ŽNK Olimpija : ŽNK Cerklje
14.krog 21.03.2021  Stadion Polje Žiri  ŽNK Ledine : ŽNK Olimpija
15.krog 28.03.2021  Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  ŽNK Olimpija : ŽNK Savinja Oliva Celje
16.krog 05.04.2021  Športni park Radomlje - igrišče z UT  ŽNK Radomlje : ŽNK Olimpija
17.krog 18.04.2021  Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  ŽNK Olimpija : ŽNK Posavje Žalec
18.krog 25.04.2021  Igrišče Gažon  Gažon Obala : ŽNK Olimpija
19.krog 02.05.2021  Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  ŽNK Olimpija : Renče
20.krog 09.05.2021  Igrišče Krim  ŽNK Krim RollJet : ŽNK Olimpija
21.krog 16.05.2021  Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  ŽNK Olimpija : ŽNK Radlje
22.krog 23.05.2021  Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.  ŽNK MB Tabor : ŽNK Olimpija
ŽNK OLIMPIJA LJUBLJANA
Jarška cesta 63
1000 Ljubljana
tel:
fax:
email: boris.snedec@siol.net
www:

STRELCI
1. Stela Babič 8
2. Zoja Kartuš 2
3. Neža Smuk 1
Tara Knego 1
Sara Medić 1

LESTVICA
1 ŽNK Krim RollJet 8 24
2 ŽNK Radomlje 8 18
3 ŽNK Savinja Oliva Celje 8 16
4 ŽNK Cerklje 8 15
5 Gažon Obala 8 14
6 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 8 11
7 ŽNK Olimpija 8 10
8 ŽNK MB Tabor 8 10
9 ŽNK Radlje 8 8
10 ŽNK Posavje Žalec 8 5
11 Renče 8 4
12 ŽNK Ledine 8 2




DELI NA