1.krog 20.09.2023 
ob 16.30
Športni park Šenčur  Šenčur 3 : 2 NK Škofja Loka
2.krog 19.08.2023 
ob 11.00
Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše  Škofja Loka-Medvode 0 : 3 Jadran Dekani
3.krog 27.08.2023 
ob 11.00
Športni park Vrhnika  Vrhnika 3 : 1 NK Škofja Loka
4.krog 30.08.2023 
ob 17.00
Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše  Škofja Loka-Medvode 1 : 5 ND Slovan
5.krog 02.09.2023 
ob 11.00
Športni park Dob  Roltek Dob 3 : 2 NK Škofja Loka
6.krog 10.09.2023 
ob 16.30
Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše  Škofja Loka-Medvode 1 : 1 Vitanest Bilje
7.krog 16.09.2023 
ob 15.30
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 3 : 1 NK Škofja Loka
8.krog 24.09.2023 
ob 16.00
Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše  Škofja Loka-Medvode 3 : 3 Livar Ivančna Gorica
9.krog 02.10.2023 
ob 19.00
Športni center Kranj - igrišče z UT  AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 2 NK Škofja Loka
10.krog 07.10.2023 
ob 12.00
Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše  Škofja Loka-Medvode 0 : 1 ŠD Šenčur
11.krog 15.10.2023 
ob 15.30
Športni park Dekani - igrišče z UT  Jadran Dekani 4 : 1 NK Škofja Loka
12.krog 21.10.2023 
ob 12.30
Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše  Škofja Loka-Medvode 2 : 2 NK Vrhnika
13.krog 29.10.2023 
ob 14.00
Športni park Kodeljevo  Slovan 6 : 1 NK Škofja Loka
14.krog 04.11.2023 
ob 11.30
Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše  Škofja Loka-Medvode 2 : 3 Roltek Dob
15.krog 12.11.2023 
ob 13.30
Igrišče Bilje, V Dolinci  Bilje 1 : 1 NK Škofja Loka
16.krog 19.11.2023 
ob 13.30
Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše  Škofja Loka-Medvode 0 : 6 Interblock
17.krog 10.03.2024 
ob 14.30
Stadion Ivančna Gorica  Ivančna Gorica : NK Škofja Loka
18.krog 17.03.2024 
ob 14.30
Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše  Škofja Loka-Medvode : Triglav Kranj
ŠKOFJA LOKA
Puštal 25 a
4220 Škofja Loka
tel: 041 607 364
fax:
email: jemec4@siol.net
www:

STRELCI
1. Jaša Drobnjak 7
2. Žan Luka Čampa 3
Ivan Novak 3
4. Vid Klemenčič 2
5. Tjaž Pešić 1
Bor Zupančič 1
Domen Kastelec 1
Tibor Prosen 1
Timien Biščević 1

LESTVICA
1 IB 1975 Ljubljana 16 40
2 AH Vrtač Triglav Kranj 16 33
3 Jadran Dekani 16 28
4 Šenčur 16 25
5 Roltek Dob 16 25
6 Slovan 16 20
7 Bilje 16 15
8 Ivančna Gorica 16 14
9 Vrhnika 16 13
10 Škofja Loka-Medvode 16 5




DELI NA