1.krog |
20.09.2023 ob 18.00 |
Igrišče Krim | ŽNK Krim | 2 : 0 | ŠD Radlje ob Dravi |
2.krog |
11.10.2023 ob 17.00 |
Igrišče Gažon | ŽNK Gažon | 1 : 2 | Krim RollJet |
3.krog |
02.09.2023 ob 11.00 |
Igrišče Krim | ŽNK Krim | 4 : 1 | DNK Trbovlje |
4.krog |
09.09.2023 ob 17.00 |
Športni center Križevci | ŽNK Goričko Stanjevci | 0 : 16 | Krim RollJet |
5.krog |
23.09.2023 ob 11.00 |
Igrišče Krim | ŽNK Krim | 2 : 3 | ŽNK Cerklje |
6.krog |
30.09.2023 ob 11.00 |
Igrišče Krim | ŽNK Krim | 3 : 0 | NK MB Tabor |
7.krog |
21.10.2023 ob 10.00 |
Športni center Žalec | ŽNK Žalec | 0 : 2 | Krim RollJet |
8.krog |
28.10.2023 ob 10.00 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Krim | 1 : 2 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
9.krog |
18.10.2023 ob 18.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | ŽNK Aluminij | 0 : 8 | Krim RollJet |
10.krog |
11.11.2023 ob 19.00 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Krim | 0 : 5 | Primorje |
11.krog |
18.11.2023 ob 11.00 |
Športni park Rogatec - igrišče z UT | Mons Claudius | 0 : 5 | Krim RollJet |
12.krog |
25.11.2023 ob 11.00 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Krim | 2 : 3 | Mura |
13.krog |
05.03.2024 ob 20.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 2 : 0 | Krim RollJet |
14.krog |
23.03.2024 ob 16.00 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | 5 : 0 | Krim |
16.krog | 13.04.2024 | Igrišče Krim | Krim | : | ŽNK Radlje |
17.krog | 27.04.2024 | Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | ŽNK Olimpija Ljubljana | : | Krim |
18.krog | 04.05.2024 | Igrišče Krim | Krim | : | ŽNK Mura Nona |
19.krog | 11.05.2024 | Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | : | Krim |
20.krog | 18.05.2024 | Igrišče Krim | Krim | : | ŽNK Cerklje Ambrož team |
KRIM |
---|
Pot k ribniku 6 1000 Ljubljana tel: fax: email: nkkrim@siol.net www: www.nk-krim.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ana Makovec | 9 |
2. | Natalia Blagojević | 8 |
3. | Maja Marić | 7 |
4. | Vita Kolar | 6 |
Neža Trost | 6 | |
6. | Kiara Košir | 4 |
7. | Sara Nadlučnik | 2 |
8. | Iza Kuralt Per | 1 |
Živa Srčnik | 1 | |
Manca Kavšek | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 13 | 37 | |
2 | ŽNK Radomlje Medex | 14 | 37 | |
3 | ŽNK Cerklje Ambrož team | 14 | 31 | |
4 | Primorje Gaia Naturelle | 14 | 31 | |
5 | ŽNK Radlje | 14 | 27 | |
6 | Krim | 14 | 24 | |
7 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 14 | 19 | |
8 | ŽNK Aluminij | 15 | 20 | |
9 | Novogradnje MB Tabor | 14 | 18 | |
10 | DNK Trbovlje | 14 | 13 | |
11 | ŽNK Gažon | 14 | 12 | |
12 | ŽNK Žalec | 14 | 8 | |
13 | Mons Claudius | 14 | 7 | |
14 | ŽNK Goričko Stanjevci | 14 | 0 |