1.krog 29.08.2020 
ob 19.00
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion  Koper 1 : 4 Aluminij
2.krog 19.08.2020 
ob 17.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje 1 : 4 Koper
3.krog 22.08.2020 
ob 19.00
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 3 : 2 Drava Ptuj
4.krog 09.09.2020 
ob 16.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
5.krog 13.09.2020 
ob 18.00
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion  Koper 0 : 3 Kalcer Radomlje
6.krog 19.09.2020 
ob 16.00
Igrišče Renče  Gorica 0 : 1 Koper
7.krog 26.09.2020 
ob 18.00
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana
8.krog 03.10.2020 
ob 15.30
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 5 : 1 Koper
9.krog 10.10.2020 
ob 17.00
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 2 : 2 A2S Celje
10.krog 17.10.2020 
ob 15.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 1 : 0 Koper
11.krog PRELOŽENO ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper : Triglav Kranj
12.krog PRELOŽENO ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion  Koper : Bravo Mastercard
13.krog PRELOŽENO Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Koper
14.krog PRELOŽENO Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Koper
15.krog PRELOŽENO ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion  Koper : Brinje Grosuplje
16.krog     Drava Ptuj : Koper
17.krog     Koper : Ilirija Extra-Lux
18.krog     Kalcer Radomlje : Koper
19.krog     Koper : Gorica
20.krog     Olimpija Ljubljana : Koper
21.krog     Koper : Maribor
22.krog     A2S Celje : Koper
23.krog     Koper : Mura
24.krog     Triglav Kranj : Koper
25.krog     Bravo Mastercard : Koper
26.krog     Koper : Domžale
KOPER

Stadion: ŠRC Bonifika
Ljubljanska cesta 2
6000 Koper - Capodistria
tel: 05/ 908 53 80
fax: 05/ 908 53 84
email: info@fckoper.si
www: www.fckoper.si

STRELCI
1. Tai Mateo Panić 4
Maj Šolaja 4
3. Enej Marsetič 3
4. Vid Liam Stijelja 2
5. Rai Rudonja 1
Tilen Jurman 1

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2




DELI NA