1.krog 06.08.2022 
ob 18.30
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 0 : 0 Maribor
2.krog 13.08.2022 
ob 18.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Koper
3.krog 17.08.2022 
ob 17.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Radomlje
4.krog 20.08.2022 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Nova KBM Aluminij : Koper
5.krog 27.08.2022 
ob 17.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Krka
6.krog 03.09.2022 
ob 16.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje : Koper
7.krog 10.09.2022 
ob 16.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Ilirija Extra-Lux
8.krog 01.10.2022 
ob 15.30
Stadion Olimp Celje  A2S Celje : Koper
9.krog 08.10.2022 
ob 15.30
  Koper : Mura
10.krog 12.10.2022 
ob 15.00
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Koper
11.krog 15.10.2022 
ob 15.00
  Koper : Olimpija Ljubljana
12.krog 22.10.2022 
ob 14.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Mastercard : Koper
13.krog 29.10.2022 
ob 14.00
  Koper : Domžale
14.krog 05.11.2022 
ob 14.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Koper
15.krog 26.11.2022 
ob 13.30
  Koper : Gorica
16.krog 11.03.2023 
ob 15.00
  Radomlje : Koper
17.krog 18.03.2023 
ob 15.00
  Koper : Nova KBM Aluminij
18.krog 25.03.2023 
ob 15.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka : Koper
19.krog 01.04.2023 
ob 16.00
  Koper : Brinje Grosuplje
20.krog 08.04.2023 
ob 16.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Koper
21.krog 15.04.2023 
ob 17.00
  Koper : A2S Celje
22.krog 22.04.2023 
ob 17.00
  Mura : Koper
23.krog 29.04.2023 
ob 17.00
  Koper : Nafta 1903
24.krog 03.05.2023 
ob 17.00
  Olimpija Ljubljana : Koper
25.krog 13.05.2023 
ob 17.00
  Koper : Bravo Mastercard
26.krog 20.05.2023 
ob 17.00
  Domžale : Koper
KOPER

Stadion: ŠRC Bonifika
Ljubljanska cesta 2
6000 Koper - Capodistria
tel: 05/ 908 53 80
fax: 05/ 908 53 84
email: info@fckoper.si
www: www.fckoper.si

LESTVICA
1 Nova KBM Aluminij 1 3
2 Bravo Mastercard 1 3
3 Krka 1 3
4 Brinje Grosuplje 1 3
5 Kalcer Radomlje 1 1
6 Olimpija Ljubljana 1 1
7 Domžale 1 1
8 Koper 1 1
9 Maribor 1 1
10 Ilirija Extra-Lux 1 1
11 A2S Celje 1 0
12 Gorica 1 0
13 Mura 1 0
14 Nafta 1903 1 0




DELI NA