1.krog 06.08.2022 
ob 18.30
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 0 : 0 Maribor
2.krog 13.08.2022 
ob 18.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 1 : 1 Koper
3.krog 17.08.2022 
ob 18.30
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 1 : 2 Kalcer Radomlje
4.krog 20.08.2022 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Nova KBM Aluminij 0 : 0 Koper
5.krog 28.08.2022 
ob 18.30
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 3 : 2 Krka
6.krog 03.09.2022 
ob 13.30
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje 4 : 3 Koper
7.krog 11.09.2022 
ob 18.30
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
8.krog 01.10.2022 
ob 14.30
Stadion Olimp Celje  A2S Celje 0 : 4 Koper
9.krog 09.10.2022 
ob 16.30
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 3 : 1 Mura
10.krog 12.10.2022 
ob 15.00
PC Poljana, Velika Polana  Nafta 1903 1 : 0 Koper
11.krog 16.10.2022 
ob 15.30
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 1 : 0 Olimpija Ljubljana
12.krog 23.10.2022 
ob 13.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Mastercard 1 : 1 Koper
13.krog 29.10.2022 
ob 15.30
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 2 : 1 Domžale
14.krog 05.11.2022 
ob 13.30
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 6 : 1 Koper
15.krog 26.11.2022 
ob 16.30
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 2 : 1 Gorica
16.krog 11.03.2023 
ob 15.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje : Koper
17.krog 18.03.2023 
ob 15.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Nova KBM Aluminij
18.krog 25.03.2023 
ob 15.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka : Koper
19.krog 01.04.2023 
ob 16.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Brinje Grosuplje
20.krog 08.04.2023 
ob 16.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Koper
21.krog 15.04.2023 
ob 17.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : A2S Celje
22.krog 22.04.2023 
ob 17.00
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura : Koper
23.krog 29.04.2023 
ob 17.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Nafta 1903
24.krog 03.05.2023 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Koper
25.krog 13.05.2023 
ob 17.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Bravo Mastercard
26.krog 20.05.2023 
ob 17.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Koper
KOPER

Stadion: ŠRC Bonifika
Ljubljanska cesta 2
6000 Koper - Capodistria
tel: 05/ 908 53 80
fax: 05/ 908 53 84
email: info@fckoper.si
www: www.fckoper.si

STRELCI
1. Tay Husanović 6
2. Rene Hrvatin 5
3. Riad Silajdžić 4
4. Enej Šarlah 3
5. Marin Galić Bosnić 2
6. Mark Vuleta 1
Tom Kerezovič 1
Stefan Ilić 1

LESTVICA
1 Ilirija Extra-Lux 15 31
2 Maribor 15 28
3 Kalcer Radomlje 15 26
4 Nova KBM Aluminij 15 26
5 Olimpija Ljubljana 15 24
6 Koper 15 23
7 A2S Celje 15 23
8 Bravo Mastercard 15 20
9 Krka 15 19
10 Domžale 15 18
11 Brinje Grosuplje 15 17
12 Mura 15 16
13 Gorica 15 11
14 Nafta 1903 15 8




DELI NA