1.krog 28.09.2018 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  FK Siliko 2 : 2 KMN Bronx Škofije
2.krog 05.10.2018 
ob 19.30
Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica  FC Ivančna Gorica 2 : 4 Siliko Mkeršmanc
3.krog 12.10.2018 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 3 : 3 FSK Stripy
4.krog 19.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 1 : 6 Siliko Mkeršmanc
5.krog 26.10.2018 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 1 : 2 Dobovec Pivovarna Kozel
6.krog 02.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 5 : 2 Siliko Mkeršmanc
7.krog 09.11.2018 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 5 : 0 KMN Sevnica
8.krog 23.11.2018 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 8 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
9.krog 30.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Lukna Maribor  FutureNet Maribor 5 : 4 Siliko Mkeršmanc
10.krog 07.12.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije 6 : 1 Siliko Mkeršmanc
11.krog 21.12.2018 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 2 : 3 FC Ivančna Gorica
12.krog 11.01.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 3 : 3 Siliko Mkeršmanc
13.krog 25.01.2019 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 3 : 2 KMN Oplast Kobarid
14.krog 01.02.2019 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 7 : 1 Siliko Mkeršmanc
15.krog 08.02.2019 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 3 : 3 FC Litija
16.krog 15.02.2019 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 2 : 3 Siliko Mkeršmanc
17.krog 22.02.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Benedikt  Benedikt avtodeli Džauš 0 : 15 Siliko Mkeršmanc
18.krog 08.03.2019 
ob 20.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 4 : 2 FutureNet Maribor
19.krog 15.03.2019 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 0 : 7 FSK Stripy
20.krog 22.03.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 1 : 1 Siliko Mkeršmanc
21.krog 02.04.2019 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 3 : 3 FSK Stripy
22.krog 05.04.2019 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 5 : 0 Siliko Mkeršmanc
23.krog 12.04.2019 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 2 : 0 Siliko Mkeršmanc
24.krog 16.04.2019 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 2 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
25.krog 19.04.2019 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 0 : 2 FC Litija
26.krog 23.04.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 4 : 6 Siliko Mkeršmanc



DELI NA