1.krog 12.08.2023 
ob 13.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 2 : 2 Celje
2.krog 19.08.2023 
ob 12.30
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura 1 : 3 Aluminij
3.krog 26.08.2023 
ob 13.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 1 : 1 Domžale
4.krog 02.09.2023 
ob 19.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 3 : 0 Aluminij
5.krog 09.09.2023 
ob 13.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 2 : 2 ŠD Šenčur
6.krog 13.09.2023 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 7 : 1 Aluminij
7.krog 17.09.2023 
ob 12.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 0 : 1 ND Ilirija
8.krog 04.10.2023 
ob 12.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 1 : 0 Maribor
9.krog 30.09.2023 
ob 13.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje 1 : 1 Aluminij
10.krog 08.10.2023 
ob 15.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 4 : 0 Gorica
11.krog 14.10.2023 
ob 17.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 2 : 0 Aluminij
12.krog 26.10.2023 
ob 19.00
Športni park NK Aluminij  Aluminij 7 : 1 NK Koroška Dravograd
13.krog 05.11.2023 
ob 17.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM 4 : 0 Aluminij
14.krog 11.11.2023 
ob 14.00
Stadion Olimp Celje  A2S Celje 6 : 0 Aluminij
15.krog 18.11.2023 
ob 13.00
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT  Aluminij 0 : 2 Mura
16.krog 24.02.2024 
ob 13.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Aluminij
17.krog 02.03.2024  Športni park NK Aluminij - igrišče z UT  Aluminij : Koper
18.krog 09.03.2024  Športni park Šenčur  Tinex Šenčur : Aluminij
19.krog 13.03.2024  Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Olimpija Ljubljana
20.krog 30.03.2024  Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Aluminij
21.krog 06.04.2024  Igrišče Rogoza  Maribor : Aluminij
22.krog 10.04.2024  Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : NK Brinje-Grosuplje
23.krog 13.04.2024  Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Aluminij
24.krog 20.04.2024  Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Krka
25.krog 04.05.2024  Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd : Aluminij
26.krog 18.05.2024  Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Bravo
ALUMINIJ

Stadion: Športni park Kidričevo
Kajuhova 16
2325 Kidričevo
tel: 02/787-22-21
fax: 02/787-21-07
email: nkaluminij@telemach.net
www: www.nkaluminij.net

STRELCI
1. Gal Kosar 7
2. Lukas Čeh 6
3. Staš Kraner 2
4. Anej Veber 1
Jaka Žerjav 1
Mitja Kotnik 1
Veno Špička 1
Aleks Repina 1

LESTVICA
1 Bravo Nova KBM 15 34
2 Olimpija Ljubljana 15 33
3 A2S Celje 15 33
4 Maribor 15 31
5 Ilirija Extra-Lux 15 24
6 Koper 15 22
7 Mura 15 20
8 Domžale 15 20
9 Krka 15 19
10 Brinje Grosuplje 15 17
11 Aluminij 15 16
12 Tinex Šenčur 15 12
13 Gorica 15 10
14 Dravograd 15 5




DELI NA