1.krog 11.08.2018 
ob 17.30
ŠNK Bakovci  Mura 2 : 1 Interblock
2.krog 18.08.2018 
ob 18.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock 0 : 4 Olimpija Ljubljana
3.krog 12.09.2018 
ob 16.30
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje 2 : 2 Interblock
4.krog 01.09.2018 
ob 17.00
Športni park Svoboda, Ljubljana  Interblock 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
5.krog 08.09.2018 
ob 16.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 2 : 0 Interblock
6.krog 15.09.2018 
ob 16.00
Športni park Svoboda, Ljubljana  Interblock 0 : 2 Krško
7.krog 23.09.2018 
ob 13.00
Športni park Domžale  Domžale 2 : 0 Interblock
8.krog 29.09.2018 
ob 15.30
Mestni stadion Ptuj  Drava Ptuj 2 : 0 Interblock
9.krog 06.10.2018 
ob 13.00
Športni park Svoboda, Ljubljana  Interblock 0 : 3 Bravo Publikum
10.krog 13.10.2018 
ob 15.00
Športni center Kranj  Triglav Kranj 2 : 0 Interblock
11.krog 20.10.2018 
ob 11.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock 0 : 3 Maribor
12.krog 28.10.2018 
ob 14.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 3 : 0 Interblock
13.krog 03.11.2018 
ob 13.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock 1 : 1 VOC Celje
14.krog 10.11.2018 
ob 13.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock 1 : 2 Mura
15.krog 17.11.2018 
ob 14.00
Športni park Kodeljevo  Olimpija Ljubljana 5 : 0 Interblock
16.krog 02.03.2019 
ob 13.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock 1 : 1 Kalcer Radomlje
17.krog 09.03.2019 
ob 15.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Interblock
18.krog 30.03.2019 
ob 13.00
Športni park Svoboda, Ljubljana  Interblock : Aluminij
19.krog 05.04.2019 
ob 17.00
Stadion Matija Gubec Krško  Krško : Interblock
20.krog 13.04.2019 
ob 16.30
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Domžale
21.krog 20.04.2019 
ob 16.30
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Drava Dakinda Ptuj
22.krog 27.04.2019 
ob 16.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Interblock
23.krog 04.05.2019 
ob 17.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Triglav Kranj
24.krog 11.05.2019 
ob 17.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Interblock
25.krog 18.05.2019 
ob 17.30
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Gorica
26.krog 25.05.2019 
ob 17.30
Stadion Olimp Celje  VOC Celje : Interblock
INTERBLOCK

Stadion: ŽŠD Ljubljana
Tesovnikova 54
1000 Ljubljana
tel:
fax:
email: info@nkinterblock.com
www: www.nkinterblock.com

STRELCI
1. Kristian Dakič 4
2. Jan Ambrož 1
Žan Klančar 1
Jan Kozlevčar 1

LESTVICA
1 Domžale 17 39
2 Maribor 17 34
3 Olimpija Ljubljana 17 32
4 Aluminij 17 32
5 Bravo Publikum 17 29
6 Krško 17 28
7 VOC Celje 17 27
8 Gorica 17 23
9 Mura 17 19
10 Ilirija Extra-Lux 17 17
11 Drava Dakinda Ptuj 17 16
12 Triglav Kranj 17 15
13 Kalcer Radomlje 17 13
14 Interblock 17 4




DELI NA