1.krog 06.08.2022 
ob 11.00
Športni park Lendava  Nafta 1903 1 : 2 Nova KBM Aluminij
2.krog 13.08.2022 
ob 17.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 1 : 0 Nafta 1903
3.krog 17.08.2022 
ob 14.30
PC Poljana, Velika Polana  Nafta 1903 2 : 1 Brinje Grosuplje
4.krog 21.08.2022 
ob 15.30
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  Ilirija Extra-Lux 7 : 1 Nafta 1903
5.krog 27.08.2022 
ob 11.00
PC Poljana, Velika Polana  Nafta 1903 0 : 1 A2S Celje
6.krog 03.09.2022 
ob 13.30
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 0 : 1 Nafta 1903
7.krog 10.09.2022 
ob 11.00
PC Poljana, Velika Polana  Nafta 1903 1 : 4 Domžale
8.krog 01.10.2022 
ob 11.00
PC Poljana, Velika Polana  Nafta 1903 : Olimpija Ljubljana
9.krog 08.10.2022 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM : Nafta 1903
10.krog 12.10.2022 
ob 12.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Koper
11.krog 15.10.2022 
ob 12.30
Igrišče Rogoza  Maribor : Nafta 1903
12.krog 22.10.2022 
ob 11.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Gorica
13.krog 29.10.2022 
ob 11.30
Športni park Radomlje - pomožno igr.  Kalcer Radomlje : Nafta 1903
14.krog 05.11.2022 
ob 11.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Nova KBM Aluminij : Nafta 1903
15.krog 26.11.2022 
ob 11.00
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Krka
16.krog 11.03.2023 
ob 12.30
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje : Nafta 1903
17.krog 18.03.2023 
ob 12.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Ilirija Extra-Lux
18.krog 25.03.2023 
ob 12.30
Stadion Olimp Celje  A2S Celje : Nafta 1903
19.krog 01.04.2023 
ob 13.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Mura
20.krog 08.04.2023 
ob 14.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Nafta 1903
21.krog 15.04.2023 
ob 14.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Nafta 1903
22.krog 22.04.2023 
ob 14.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Bravo Nova KBM
23.krog 29.04.2023 
ob 14.30
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Nafta 1903
24.krog 03.05.2023 
ob 14.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Maribor
25.krog 13.05.2023 
ob 14.30
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Nafta 1903
26.krog 20.05.2023 
ob 14.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Kalcer Radomlje
ND LENDAVA 1903
Kolodvorska ulica 7
9220 Lendava - Lendva
tel:
fax:
email: nafta1903@gmail.com
www: www.nafta1903.si

STRELCI
1. Tian Kosi 3
2. Mario Novak 2
3. Leon Jurović 1

LESTVICA
1 A2S Celje 7 15
2 Olimpija Ljubljana 7 14
3 Koper 7 14
4 Bravo Nova KBM 6 13
5 Domžale 7 11
6 Maribor 7 11
7 Nova KBM Aluminij 7 11
8 Krka 7 10
9 Ilirija Extra-Lux 7 9
10 Brinje Grosuplje 7 8
11 Nafta 1903 7 6
12 Mura 7 5
13 Gorica 7 3
14 Kalcer Radomlje 6 3




DELI NA