Tai Obreza

Leto rojstva: 2005 
Državljanstvo: Slovensko 
Pravica nastopa od: 23.10.2010 


Krog Tekma Status Goli Rumeni Rdeči Minute
1 Združena Savinjska - Šampion Trgovine Jager 3:2 začetnih 11        90
2 Šampion Trgovine Jager - Drava Ptuj 2:4 začetnih 11      90
3 Šampion Trgovine Jager - Malečnik 7:1 začetnih 11      90
4 Ketty Emmi&Impol Bistrica - Šampion Trgovine Jager 1:3 začetnih 11        90
5 Novogradnje MB Tabor - Šampion Trgovine Jager 3:2 začetnih 11        63
9 Premium Dobrovce - Šampion 2:2 ni vstopil        0
10 Avto Rajh Ljutomer - Šampion 1:2 vstopil        27
11 Drava Ptuj - Šampion Trgovine Jager 3:3 vstopil        25
12 Malečnik - Šampion Trgovine Jager 1:5 začetnih 11        83
13 Šampion Trgovine Jager - Ketty Emmi&Impol Bistrica 0:0 začetnih 11        90
14 Šampion Trgovine Jager - Novogradnje MB Tabor 0:2 začetnih 11        75
14 Šampion - Drava Ptuj 0:0 vstopil        12
16 Šampion - Koroška Dravograd 6:0 vstopil        44
16 Šampion Trgovine Jager - Brežice 1919 1:2 začetnih 11        90
17 Krško - Šampion Trgovine Jager 3:4 začetnih 11      90
18 Šampion Trgovine Jager - Avto Rajh Ljutomer 8:3 začetnih 11      67
18 Šampion - Krško 1:2 vstopil        33
19 Novogradnje MB Tabor - Šampion Trgovine Jager 2:0 začetnih 11      90
20 Šampion Trgovine Jager - Brežice 1919 1:5 začetnih 11        90
21 Ketty Emmi&Impol Bistrica - Šampion Trgovine Jager 4:0 začetnih 11        90
22 Šampion Trgovine Jager - NK Fužinar SIJ Ravne Systems 4:7 začetnih 11      61
23 Šampion - Avto Rajh Ljutomer 1:1 začetnih 11        63
24 Šampion Trgovine Jager - Krško 4:0 začetnih 11        90
25 Avto Rajh Ljutomer - Šampion Trgovine Jager 0:5 začetnih 11        70
26 Šampion Trgovine Jager - Združena Savinjska 2:2 začetnih 11        46
26 ZASE Videm - Šampion 1:3 začetnih 11        77
27 Malečnik - Šampion Trgovine Jager 1:9 začetnih 11    57

Skupaj po tekmovanjih

2. mladinska liga Vzhod 20 4
3.liga Vzhod 6 0
ŠAMPION
Valvazorjeva ulica 12
3000 Celje
tel: 041/664-961
fax:
email: nksampion@gmail.com; ksenija.zilnik@gmail.com
www: www.sampion.si

MOŠTVO
Leon Šiljeg
Nik Gašper Hodnik
Anej Pudgar
Gal Stojko Krevzel
Staš Petek
Tai Obreza
Ben Dobovičnik
Tjaš Štante
Filip Stegu
Patric Held
Maj Drobne
Ermal Memaj
Jani Verstovšek
Gašper Gorenak
Niki Šiljeg
Tim Vengust
Aleksandar Sven Kusić
Jakob Vrečko
Jaka Jensterle
Blaž Cvek
Jakob Čolović
Niklas Reberšak Ježovnik
Žiga Selič
Jakob Krajnc
Andraž Turinek
Anej Požun Kožel
Neo Mrkonjić
Tin Kozar
Sebastian Pilih
Matevž Benedejčič
Gašper Horvat




DELI NA