Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Nafta 1903 11:00 Šampion
Sobota, 29.avgust 2020 | Lendava, Športni park Lendava
ONŠ Hajdina 13:00 Rudar Velenje
Sobota, 29.avgust 2020 | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina
Miklavž 17:00 MB Tabor
Sobota, 29.avgust 2020 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
Kety Emmi Bistrica 17:00 Krško
Nedelja, 30.avgust 2020 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
NŠ Dravograd 17:00 Jarenina
Nedelja, 30.avgust 2020 | ,
Vipoll Veržej 17:00 Šmartno 1928
Nedelja, 30.avgust 2020 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
2. krog
Jarenina 16:30 Rudar Velenje
Nedelja, 6.september 2020 | ,
Krško 16:30 ONŠ Hajdina
Nedelja, 6.september 2020 | ,
MB Tabor 16:30 Kety Emmi Bistrica
Nedelja, 6.september 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Šampion 16:30 Miklavž
Nedelja, 6.september 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Šmartno 1928 16:30 Nafta 1903
Nedelja, 6.september 2020 | ,
NŠ Dravograd 16:30 Vipoll Veržej
Nedelja, 6.september 2020 | ,
3. krog
Vipoll Veržej 16:30 Jarenina
Nedelja, 13.september 2020 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Nafta 1903 16:30 NŠ Dravograd
Nedelja, 13.september 2020 | Lendava, Športni park Lendava
Miklavž 16:30 Šmartno 1928
Nedelja, 13.september 2020 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
Kety Emmi Bistrica 16:30 Šampion
Nedelja, 13.september 2020 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
ONŠ Hajdina 16:30 MB Tabor
Nedelja, 13.september 2020 | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina
Rudar Velenje 16:30 Krško
Nedelja, 13.september 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
4. krog
Jarenina 16:00 Krško
Nedelja, 20.september 2020 | ,
MB Tabor 16:00 Rudar Velenje
Nedelja, 20.september 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Šampion 16:00 ONŠ Hajdina
Nedelja, 20.september 2020 | ,
Šmartno 1928 16:00 Kety Emmi Bistrica
Nedelja, 20.september 2020 | ,
NŠ Dravograd 16:00 Miklavž
Nedelja, 20.september 2020 | ,
Vipoll Veržej 16:00 Nafta 1903
Nedelja, 20.september 2020 | ,
5. krog
Nafta 1903 16:00 Jarenina
Nedelja, 27.september 2020 | Lendava, Športni park Lendava
Miklavž 16:00 Vipoll Veržej
Nedelja, 27.september 2020 | ,
Kety Emmi Bistrica 16:00 NŠ Dravograd
Nedelja, 27.september 2020 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
ONŠ Hajdina 16:00 Šmartno 1928
Nedelja, 27.september 2020 | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina
Rudar Velenje 16:00 Šampion
Nedelja, 27.september 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Krško 16:00 MB Tabor
Nedelja, 27.september 2020 | ,
6. krog
Jarenina 15:30 MB Tabor
Nedelja, 4.oktober 2020 | ,
Šampion 15:30 Krško
Nedelja, 4.oktober 2020 | ,
Šmartno 1928 15:30 Rudar Velenje
Nedelja, 4.oktober 2020 | ,
NŠ Dravograd 15:30 ONŠ Hajdina
Nedelja, 4.oktober 2020 | ,
Vipoll Veržej 15:30 Kety Emmi Bistrica
Nedelja, 4.oktober 2020 | ,
Nafta 1903 15:30 Miklavž
Nedelja, 4.oktober 2020 | Lendava, Športni park Lendava
7. krog
Miklavž 15:30 Jarenina
Nedelja, 11.oktober 2020 | ,
Kety Emmi Bistrica 15:30 Nafta 1903
Nedelja, 11.oktober 2020 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
ONŠ Hajdina 15:30 Vipoll Veržej
Nedelja, 11.oktober 2020 | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina
Rudar Velenje 15:30 NŠ Dravograd
Nedelja, 11.oktober 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Krško 15:30 Šmartno 1928
Nedelja, 11.oktober 2020 | ,
MB Tabor 15:30 Šampion
Nedelja, 11.oktober 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
8. krog
Jarenina 15:00 Šampion
Nedelja, 18.oktober 2020 | ,
Šmartno 1928 15:00 MB Tabor
Nedelja, 18.oktober 2020 | ,
NŠ Dravograd 15:00 Krško
Nedelja, 18.oktober 2020 | ,
Vipoll Veržej 15:00 Rudar Velenje
Nedelja, 18.oktober 2020 | ,
Nafta 1903 15:00 ONŠ Hajdina
Nedelja, 18.oktober 2020 | Lendava, Športni park Lendava
Miklavž 15:00 Kety Emmi Bistrica
Nedelja, 18.oktober 2020 | ,
9. krog
Kety Emmi Bistrica 14:00 Jarenina
Nedelja, 25.oktober 2020 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
ONŠ Hajdina 14:00 Miklavž
Nedelja, 25.oktober 2020 | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina
Rudar Velenje 14:00 Nafta 1903
Nedelja, 25.oktober 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Krško 14:00 Vipoll Veržej
Nedelja, 25.oktober 2020 | ,
MB Tabor 14:00 NŠ Dravograd
Nedelja, 25.oktober 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Šampion 14:00 Šmartno 1928
Nedelja, 25.oktober 2020 | ,
10. krog
Jarenina 14:00 Šmartno 1928
Nedelja, 1.november 2020 | ,
NŠ Dravograd 14:00 Šampion
Nedelja, 1.november 2020 | ,
Vipoll Veržej 14:00 MB Tabor
Nedelja, 1.november 2020 | ,
Nafta 1903 14:00 Krško
Nedelja, 1.november 2020 | Lendava, Športni park Lendava
Miklavž 14:00 Rudar Velenje
Nedelja, 1.november 2020 | ,
Kety Emmi Bistrica 14:00 ONŠ Hajdina
Nedelja, 1.november 2020 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
11. krog
ONŠ Hajdina 14:00 Jarenina
Nedelja, 8.november 2020 | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina
Rudar Velenje 14:00 Kety Emmi Bistrica
Nedelja, 8.november 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Krško 14:00 Miklavž
Nedelja, 8.november 2020 | ,
MB Tabor 14:00 Nafta 1903
Nedelja, 8.november 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Šampion 14:00 Vipoll Veržej
Nedelja, 8.november 2020 | ,
Šmartno 1928 14:00 NŠ Dravograd
Nedelja, 8.november 2020 | ,
12. krog
Jarenina 14:00 NŠ Dravograd
Nedelja, 15.november 2020 | ,
Šmartno 1928 14:00 Vipoll Veržej
Nedelja, 15.november 2020 | ,
Šampion 14:00 Nafta 1903
Nedelja, 15.november 2020 | ,
MB Tabor 14:00 Miklavž
Nedelja, 15.november 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Krško 14:00 Kety Emmi Bistrica
Nedelja, 15.november 2020 | ,
Rudar Velenje 14:00 ONŠ Hajdina
Nedelja, 15.november 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
13. krog
Rudar Velenje Jarenina
| ,
ONŠ Hajdina Krško
| ,
Kety Emmi Bistrica MB Tabor
| ,
Miklavž Šampion
| ,
Nafta 1903 Šmartno 1928
| ,
Vipoll Veržej NŠ Dravograd
| ,
14. krog
Jarenina Vipoll Veržej
| ,
NŠ Dravograd Nafta 1903
| ,
Šmartno 1928 Miklavž
| ,
Šampion Kety Emmi Bistrica
| ,
MB Tabor ONŠ Hajdina
| ,
Krško Rudar Velenje
| ,
15. krog
Krško Jarenina
| ,
Rudar Velenje MB Tabor
| ,
ONŠ Hajdina Šampion
| ,
Kety Emmi Bistrica Šmartno 1928
| ,
Miklavž NŠ Dravograd
| ,
Nafta 1903 Vipoll Veržej
| ,
16. krog
Jarenina Nafta 1903
| ,
Vipoll Veržej Miklavž
| ,
NŠ Dravograd Kety Emmi Bistrica
| ,
Šmartno 1928 ONŠ Hajdina
| ,
Šampion Rudar Velenje
| ,
MB Tabor Krško
| ,
17. krog
MB Tabor Jarenina
| ,
Krško Šampion
| ,
Rudar Velenje Šmartno 1928
| ,
ONŠ Hajdina NŠ Dravograd
| ,
Kety Emmi Bistrica Vipoll Veržej
| ,
Miklavž Nafta 1903
| ,
18. krog
Jarenina Miklavž
| ,
Nafta 1903 Kety Emmi Bistrica
| ,
Vipoll Veržej ONŠ Hajdina
| ,
NŠ Dravograd Rudar Velenje
| ,
Šmartno 1928 Krško
| ,
Šampion MB Tabor
| ,
19. krog
Šampion Jarenina
| ,
MB Tabor Šmartno 1928
| ,
Krško NŠ Dravograd
| ,
Rudar Velenje Vipoll Veržej
| ,
ONŠ Hajdina Nafta 1903
| ,
Kety Emmi Bistrica Miklavž
| ,
20. krog
Jarenina Kety Emmi Bistrica
| ,
Miklavž ONŠ Hajdina
| ,
Nafta 1903 Rudar Velenje
| ,
Vipoll Veržej Krško
| ,
NŠ Dravograd MB Tabor
| ,
Šmartno 1928 Šampion
| ,
21. krog
Šmartno 1928 Jarenina
| ,
Šampion NŠ Dravograd
| ,
MB Tabor Vipoll Veržej
| ,
Krško Nafta 1903
| ,
Rudar Velenje Miklavž
| ,
ONŠ Hajdina Kety Emmi Bistrica
| ,
22. krog
Jarenina ONŠ Hajdina
| ,
Kety Emmi Bistrica Rudar Velenje
| ,
Miklavž Krško
| ,
Nafta 1903 MB Tabor
| ,
Vipoll Veržej Šampion
| ,
NŠ Dravograd Šmartno 1928
| ,



DELI NA