Sodniki: | Gregorc Jan (glavni sodnik), Zupan Žiga (1. pomoč), Florjančič Karin (2. pomoč) |
Delegat: | Dasović Dragan |
Št. gledalcev: |
ŽNK Cerklje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Cerklje | 4 : 0 | Primorje Ajdovščina |
P |
ŽNK Krim RollJet | 13 : 1 | ŽNK Cerklje |
N |
ŽNK Bolkop Ptuj | 2 : 2 | ŽNK Cerklje |
Z |
ŽNK Cerklje | 4 : 1 | ŽNK Olimpija T.B. |
Z |
ŽNK MB Tabor | 0 : 12 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Olimpija T.B. | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Olimpija T.B. | 0 : 2 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
N |
Primorje Ajdovščina | 1 : 1 | ŽNK Olimpija T.B. |
P |
ŽNK Olimpija T.B. | 0 : 13 | ŽNK Krim RollJet |
P |
ŽNK Cerklje | 4 : 1 | ŽNK Olimpija T.B. |
P |
ŽNK Bolkop Ptuj | 2 : 0 | ŽNK Olimpija T.B. |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Cerklje | 15 | 8 | 3 | 4 | 37 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 15 | 4 | 3 | 8 | 20 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Cerklje | 6 | 4 | 1 | 1 | 22 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Cerklje | 9 | 4 | 2 | 3 | 15 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 9 | 3 | 2 | 4 | 15 |
23/24 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 30.03.2024, ob 17.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Cerklje Ambrož team | 2:5 | (0:1) |
23/24 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 18.11.2023, ob 13.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Cerklje | 0:2 | (0:1) |
22/23 | 18.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 27.05.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1:3 | (1:2) |
22/23 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 19.11.2022, ob 14.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Cerklje | 3:0 | (3:0) |
21/22 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 20.04.2022, ob 16.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Cerklje | 2:3 | (1:1) |
21/22 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 06.11.2021, ob 12.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Cerklje | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 2.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 18.09.2021, ob 12.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 3:1 | (1:1) |
20/21 | 11.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 15.05.2021, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 4:1 | (0:1) |
20/21 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 29.08.2020, ob 11.00 | ŽNK Olimpija T.B. | - | ŽNK Cerklje | 1:0 | (1:0) |
19/20 | 10.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 09.11.2019, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 3.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 07.09.2019, ob 11.00 | ŽNK Olimpija T.B. | - | ŽNK Cerklje | 5:0 | (3:0) |
18/19 | 11.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 09.03.2019, ob 10.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana, 01.09.2018, ob 16.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Cerklje | 0:3 | (1:2) |
17/18 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana, 21.04.2018, ob 16.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Cerklje | 2:2 | (1:1) |
17/18 | 3.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 17.09.2017, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 13:0 | (9:0) |
11. krog | ||
---|---|---|
Primorje Ajdovščina | 1 : 4 | ŽNK Radomlje |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 7 : 0 | ŽNK Bolkop Ptuj |
ŽNK Cerklje | 4 : 1 | ŽNK Olimpija T.B. |
ŽNK Krim RollJet | 27 : 0 | ŽNK MB Tabor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Krim RollJet | 14 | 42 | |
2 | ŽNK Radomlje | 14 | 30 | |
3 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 14 | 30 | |
4 | Primorje Ajdovščina | 14 | 20 | |
5 | ŽNK Cerklje | 14 | 19 | |
6 | ŽNK Olimpija T.B. | 14 | 12 | |
7 | ŽNK Bolkop Ptuj | 14 | 11 | |
8 | ŽNK MB Tabor | 14 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Korina Lara Janež | 32 |
2. | Noelle Vilčnik | 24 |
3. | Maša Osojnik | 22 |
4. | Zara Kramžar | 18 |
Anja Eferl | 18 | |
6. | Nika Brumen | 17 |
7. | Varja Špiler | 14 |
8. | Tajda Hlebec | 11 |
9. | Živa Rakovec | 9 |
Gaja Bizjak | 9 | |
11. | Katjuša Kern | 8 |
Margit Kosirnik | 8 | |
Lara Ferjančič | 8 | |
14. | Zala Pia Štefanič | 7 |
Laura Šenk | 7 | |
Naja Poje Mihelič | 7 | |
17. | Hana Serec | 6 |
Lea Dolinar | 6 | |
Ines Rozman | 6 | |
Tinkara Testen | 6 |