Sodniki: | Jazbec Žan (glavni sodnik), Cerar Simon (1. pomoč), Strnad Peterca Luka (2. pomoč) |
Delegat: | |
Št. gledalcev: | 50 |
ŽNK Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Radomlje | 1 : 0 | ŽNK Olimpija T.B. |
Z |
ŽNK Krim RollJet | 0 : 1 | ŽNK Radomlje |
N |
ŽNK Radomlje | 0 : 0 | ŽNK MB Tabor |
Z |
ŽNK Bar Ranca Ptuj | 2 : 3 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Radomlje | 8 : 1 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Bar Ranca Ptuj | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Bar Ranca Ptuj | 1 : 2 | ŽNK Krim RollJet |
P |
ŽNK MB Tabor | 2 : 1 | ŽNK Bar Ranca Ptuj |
Z |
ŽNK Bar Ranca Ptuj | 5 : 0 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Bar Ranca Ptuj | 2 : 3 | ŽNK Radomlje |
P |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 7 : 3 | ŽNK Bar Ranca Ptuj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Radomlje | 14 | 12 | 0 | 2 | 64 | ||
MSM International Organisation | 14 | 2 | 0 | 12 | 17 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 7 | 7 | 0 | 0 | 29 | ||
MSM International Organisation | 7 | 0 | 0 | 7 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 7 | 5 | 0 | 2 | 35 | ||
MSM International Organisation | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 |
20/21 | 13.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 29.05.2021, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | MSM International Organisation | 6:0 | (3:0) |
20/21 | 6.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 09.09.2020, ob 19.00 | ŽNK Bolkop Ptuj | - | ŽNK Radomlje | 0:7 | (0:4) |
19/20 | 10.krog | Grajena, Športni park Grajena, 09.11.2019, ob 10.00 | ŽNK MSM Ptuj | - | ŽNK Radomlje | 2:3 | (1:2) |
19/20 | 3.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 07.09.2019, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | MSM International Organisation | 5:3 | (4:1) |
18/19 | 18.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 01.06.2019, ob 18.00 | ŽNK Radomlje | - | MSM International Organisation | 3:1 | (2:0) |
18/19 | 9.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 10.11.2018, ob 11.00 | ŽNK Bar Ranca Ptuj | - | ŽNK Radomlje | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 13.krog | Duplica, Športni park Virtus, Duplica, 05.05.2018, ob 16.00 | ŽNK Radomlje | - | MSM International Organisation | 2:1 | (2:0) |
17/18 | 4.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 23.09.2017, ob 13.30 | ŽNK Bar Ranca Ptuj | - | ŽNK Radomlje | 1:12 | (1:2) |
16/17 | 13.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 03.05.2017, ob 18.00 | ŽNK Radomlje | - | MSM International Organisation | 7:2 | (5:2) |
16/17 | 4.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - umetna trava, 24.09.2016, ob 11.00 | ŽNK MSM Ptuj | - | ŽNK Radomlje | 1:10 | (1:3) |
15/16 | 16.krog | Radomlje, ŠP Radomlje-naravna trava, 09.04.2016, ob 11.00 | - | MSM International Organisation | 4:1 | (2:0) | |
15/16 | 5.krog | Ptuj, Mestni stadion(umetna trava), 03.10.2015, ob 11.00 | - | ŽNK Radomlje | 2:0 | (0:0) | |
13/14 | 13.krog | Ptuj, Umetna trava Ptuj, 26.04.2014, ob 13.00 | - | ŽNK Radomlje | 0:3 | (0:1) | |
13/14 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 14.09.2013, ob 16.00 | - | MSM International Organisation | 2:1 | (0:1) |
3. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 1 : 1 | ŽNK MB Tabor |
ŽNK Radomlje | 5 : 3 | ŽNK Bar Ranca Ptuj |
ŽNK Olimpija T.B. | 5 : 0 | ŽNK Cerklje |
Primorje Ajdovščina | 0 : 8 | ŽNK Krim RollJet |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Krim RollJet | 13 | 32 | |
2 | ŽNK MB Tabor | 13 | 29 | |
3 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 13 | 28 | |
4 | ŽNK Radomlje | 13 | 27 | |
5 | ŽNK Bar Ranca Ptuj | 13 | 15 | |
6 | ŽNK Olimpija T.B. | 13 | 9 | |
7 | Primorje Ajdovščina | 13 | 7 | |
8 | ŽNK Cerklje | 13 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nina Kajzba | 23 |
2. | Noelle Vilčnik | 15 |
Korina Lara Janež | 15 | |
4. | Anja Eferl | 14 |
5. | Nina Mele | 12 |
6. | Nika Krajnc | 10 |
7. | Hana Feratović | 8 |
Lea Dolinar | 8 | |
9. | Živa Rakovec | 7 |
Ema Erman | 7 | |
Patrija Steklačič | 7 | |
Nuša Štumberger | 7 | |
13. | Aneja Lorbek | 6 |
Selma Šabotić | 6 | |
15. | Gaja Bizjak | 5 |
Lara Ferjančič | 5 | |
17. | Katjuša Kern | 4 |
Daša Dolenšek | 4 | |
Daša Krajnc | 4 | |
Patricija Ham | 4 |