1.krog |
26.08.2023 ob 11.00 |
Športni park Rudar Trbovlje | DNK Trbovlje | 0 : 7 | ŽNK Cerklje |
2.krog |
30.08.2023 ob 11.00 |
Športni park Rudar Trbovlje | DNK Trbovlje | 9 : 2 | ŽNK Goričko Stanjevci, Zmagovalke |
3.krog |
02.09.2023 ob 11.00 |
Igrišče Krim | ŽNK Krim | 4 : 1 | DNK Trbovlje |
4.krog |
10.09.2023 ob 12.00 |
Športni park Rudar Trbovlje | DNK Trbovlje | 2 : 2 | NK MB Tabor |
5.krog |
23.09.2023 ob 11.00 |
Športni center Žalec | ŽNK Žalec | 6 : 1 | DNK Trbovlje |
6.krog |
30.09.2023 ob 11.00 |
Športni park Rudar Trbovlje | DNK Trbovlje | 0 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
7.krog |
21.10.2023 ob 14.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | ŽNK Aluminij | 2 : 3 | DNK Trbovlje |
8.krog |
28.10.2023 ob 11.00 |
Športni park Rudar Trbovlje | DNK Trbovlje | 1 : 1 | Primorje |
9.krog |
04.11.2023 ob 11.00 |
Športni park Rogatec - igrišče z UT | Mons Claudius | 0 : 4 | DNK Trbovlje |
10.krog |
11.11.2023 ob 17.00 |
Športni park Rudar Trbovlje | DNK Trbovlje | 0 : 6 | Mura |
11.krog |
18.11.2023 ob 11.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 5 : 1 | DNK Trbovlje |
12.krog |
25.11.2023 ob 10.00 |
Športni park Rudar Trbovlje | DNK Trbovlje | 1 : 8 | ŠD Radlje ob Dravi |
13.krog |
15.03.2024 ob 17.00 |
Igrišče Gažon | ŽNK Gažon | 2 : 1 | DNK Trbovlje |
14.krog |
23.03.2024 ob 10.30 |
Športni park Rudar Trbovlje | DNK Trbovlje | 1 : 1 | ŽNK Žalec |
15.krog |
06.04.2024 ob 15.00 |
Športni center Križevci | ŽNK Goričko Stanjevci | 0 : 2 | DNK Trbovlje |
16.krog |
14.04.2024 ob 11.00 |
Športni park Rudar Trbovlje | DNK Trbovlje | 2 : 4 | Novogradnje MB Tabor |
17.krog |
20.04.2024 ob 11.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | ŽNK Aluminij | 2 : 0 | DNK Trbovlje |
19.krog |
11.05.2024 ob 12.00 |
Športni park Rudar Trbovlje | DNK Trbovlje | 0 : 0 | ŽNK Gažon |
20.krog |
18.05.2024 ob 12.15 |
Športni park Rogatec - igrišče z UT | Mons Claudius | 1 : 3 | DNK Trbovlje |
Rudarska cesta 6 1420 Trbovlje tel: fax: email: dnk.trbovlje@gmail.com www: |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Eva Muratović | 16 |
2. | Alena Shala | 9 |
3. | Brina Šprajc | 4 |
4. | Oriana Smajlović | 1 |
Sara Muratović | 1 | |
Sara Glavač | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 19 | 47 | |
2 | ŽNK Cerklje Ambrož team | 19 | 44 | |
3 | ŽNK Radomlje Medex | 19 | 42 | |
4 | Primorje Gaia Naturelle | 19 | 34 | |
5 | ŽNK Radlje | 19 | 32 | |
6 | Krim | 19 | 30 | |
7 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 19 | 26 | |
8 | Novogradnje MB Tabor | 19 | 31 | |
9 | ŽNK Aluminij | 19 | 29 | |
10 | ŽNK Gažon | 19 | 23 | |
11 | DNK Trbovlje | 19 | 20 | |
12 | ŽNK Žalec | 19 | 14 | |
13 | Mons Claudius | 19 | 8 | |
14 | ŽNK Goričko Stanjevci | 19 | 1 |